Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

Kai mezgu golfuka, na niekaip nesigauna toks kaklas doh.gif
Kaip ji toki padaryti, kad butu siek tiek laisvesnis? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2008 09 24, 15:17)
Kai mezgu golfuka, na niekaip nesigauna toks kaklas  doh.gif
Kaip ji toki padaryti, kad butu siek tiek laisvesnis?  g.gif

Reikia platinti arba siaurinti, priklauso kaip mezgi mirksiukas.gif . Jei mezgama surinkusi akis nuo pačio mezginio, tada numezgus pusę kaklo reikia platint. Čia mezgta gerų-blogų akių stulpeliais 3 ir 3 (jei gerai įžiūrėjau).Tada reiktų išplatinti iki 4 ir 4. O jeigu kaklas atskiras, tada reikia užsidėt daugiau akių ir tada mažint jų skaičių.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2008 09 24, 15:17)
Kai mezgu golfuka, na niekaip nesigauna toks kaklas  doh.gif
Kaip ji toki padaryti, kad butu siek tiek laisvesnis?  g.gif

Tokį kaklą išgavau keisdama virbalus. Prie kaklo ėmiau plonesnius nei visą megztinį mezgiau, trečdalį numezgiau, paskui storesnius ir paskutiniam trečdaliui dar storesnius.
Atsakyti
aš noriu megzti megztuką lygiu raštu ir kita spalva išmegzti štai tokią figūrą
user posted image

aš ją nusipiešiau ant languoto popieriaus....bet jeigu skaitysiu vieną langelį akimi bus per mažas paveiksliukas....tada bandžiau tiesiog megzti ir pagal piešinį išmegzti tiesiai ant mezginio, irgi šnipštas gaunasi unsure.gif
gal kas nors galit patarti kaip man tokį grožį perkelti ant megztinuko?
ir ar ymanoma? gal čia per daug sudėtinga figūra? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ir man prireike pagalbos.. Megzti truputi moku, kojines, salikus ir paprastas liemenes mezgu be vargo, bet va, norisi jau ko nors grazesnio, ovisi rastai atsiduria i toki dalyka kaip "Pridedame aki". Ir as niekaisp negaliu suprasti, kaip tai daroma blush2.gif gal kas gali paaiskinti?
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 09 25, 11:42)
aš noriu megzti megztuką lygiu raštu ir kita spalva išmegzti štai tokią figūrą

pabandyk pažiūrėti, ar tokio smulkumo tinka, arba parašyk kiek ant kiek langelių figūrą padaryt - padėsiu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 09 25, 12:12)
pabandyk pažiūrėti, ar tokio smulkumo tinka, arba parašyk kiek ant kiek langelių figūrą padaryt - padėsiu  mirksiukas.gif
user posted image


super bigsmile.gif bigsmile.gif
vaje kaip aciu aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
is kur tokia programa turite? bigsmile.gif super thumbup.gif
tik kazkaip tos pagrindines apatines paciuzos neikertu, kazkaip piesinyje ji biski aiskesne, na bet ten smulkmena, pasikoreguosiu pati irnesakyk.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 09 25, 12:23)
super  bigsmile.gif  bigsmile.gif
vaje kaip aciu  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif
is kur tokia programa turite?  bigsmile.gif  super  thumbup.gif
tik kazkaip tos pagrindines apatines paciuzos neikertu, kazkaip piesinyje ji biski aiskesne, na bet ten smulkmena, pasikoreguosiu pati irnesakyk.gif

aciu  4u.gif

čia siuvinėjimo kryželiu schemų kūrimo programa mirksiukas.gif sakau, pasiskaičiuok langelius, gal smulkesnę galima pabandyt padaryt, tada aiškesnis paveiksliukas gausis. Čia 76 eilės rašto, nežinau, kaip pagal tavo siūlų storį toks dydis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 25 rugsėjo 2008 - 11:27
QUOTE(neringata @ 2008 09 25, 12:26)
čia siuvinėjimo kryželiu schemų kūrimo programa mirksiukas.gif sakau, pasiskaičiuok langelius, gal smulkesnę galima pabandyt padaryt, tada aiškesnis paveiksliukas gausis. Čia 76 eilės rašto, nežinau, kaip pagal tavo siūlų storį toks dydis 4u.gif


na kol kas man atrodo normaliai tu eiliu gaunasi, jeigu nesunku gal galite dar smulkesne tada ikelti? blush2.gif as pasibandyciau tada abi ax.gif
ir eisiu ieskoti tos programos, nes net galva svaigsta kai pagalvoju kiek tokiu graziu figuru galima ismegzti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 09 25, 12:30)
na kol kas man atrodo normaliai tu eiliu gaunasi, jeigu nesunku gal galite dar smulkesne tada ikelti?  blush2.gif  as pasibandyciau tada abi  ax.gif
ir eisiu ieskoti tos programos, nes net galva svaigsta kai pagalvoju kiek tokiu graziu figuru galima ismegzti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

nu va, biški smulkesnė, bet vistiek tą pačiūžą reiks pasikoreguot ax.gif
user posted image
O programa vadinasi PCStitch 7, aš iš čia siunčiausi, tik nepamenu, kur crack'ą gavau, tai nepavyks išsaugoti paveikslėlių, bet į paintą įkelsi su print screen, ir psio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 09 25, 12:43)
nu va, biški smulkesnė, bet vistiek tą pačiūžą reiks pasikoreguot ax.gif
user posted image
O programa vadinasi PCStitch 7, aš iš čia siunčiausi, tik nepamenu, kur crack'ą gavau, tai nepavyks išsaugoti paveikslėlių, bet į paintą įkelsi su print screen, ir psio  mirksiukas.gif


jega thumbup.gif
dar karta aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 09 25, 12:49)
jega  thumbup.gif
dar karta  aciuks.gif  4u.gif

prašom rolleyes.gif
Atsakyti