Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

Gal kas paaiskintumet co eto takego " kiekvienos eiles gale ismezgant dvi ir viena aki" g.gif cia dvi i viena sumegzt ar kaip? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nusprendžiau megztinuką numegzt mylimam vyrui. Susiradau internete aprašymą ir pagal jį mezgu, tačiau jau man kažkas negerai atrodo.. g.gif
Taigi pirmas klausimas: kai nuleidinėjam akis rankovėms, tai eilėj galima tik dešinėj pusėj nuleist ar ir kairėj? Jei ir kairėj, prašau, paaiškinkit, kaip tai padaryt, nes man niekaip nesigauna, taigi dariau taip: tarkim reik nuleist po 3 akis kiekvienoj pusėj, tai iš pradžių vienoj mezginio pusėj nuleidžiu, o paskui kitoj ir t. t., tačiau svarstau ar nebus kreivas mezginys? blush2.gif
Kitas klausimas: kaip megzti V formos kaklą? Pagal aprašymą nesuprantu niekaip, nors tu ką. blink.gif
Štai aprašymas: http://www.garnstudi...k...d=1&lang=us


Labai lauksiu atsakymų ir patarimų! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ververa @ 2009 03 27, 11:24)
Kitas klausimas: kaip megzti V formos kaklą? Pagal aprašymą nesuprantu niekaip, nors tu ką.  blink.gif


Gal čia aiškiau bus:
http://rankdarbiai.u...com/index/0-177
Atsakyti
QUOTE(simjol @ 2009 03 27, 17:13)


Dėkui, šitą pati susiradau kaip tik po to, kai temą paskelbiau. Ten lyg ir viskas aišku būtų, tik nelabai suprantu, kaip ten virbalas įstrižai atsiduria.. ar tiesiog mezginys išskiriamas į dvi dalis, pamezgamas iki pečių linijos, užbaigiamas ir tada virbalu iš kraščiuko apykaklės pasidarai/susirenki akutes, kurias toliau mezgi?
Na, čia aš pati taip išmąsčiau ir bandysiu daryt, jei nerasiu kokio paaiškinimo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ververa @ 2009 03 27, 19:18)
Dėkui, šitą pati susiradau kaip tik po to, kai temą paskelbiau. Ten lyg ir viskas aišku būtų, tik nelabai suprantu, kaip ten virbalas įstrižai atsiduria.. ar tiesiog mezginys išskiriamas į dvi dalis, pamezgamas iki pečių linijos, užbaigiamas ir tada virbalu iš kraščiuko apykaklės pasidarai/susirenki akutes, kurias toliau mezgi?
Na, čia aš pati taip išmąsčiau ir bandysiu daryt, jei nerasiu kokio paaiškinimo. biggrin.gif


Na kad ten viskas aiškia parašyta, įsiskaityk. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simjol @ 2009 03 27, 23:10)
Na kad ten viskas aiškia parašyta, įsiskaityk.  smile.gif



Tai iš ten man vienintelis neaiškus dalykas: iš kur tos akys surenkamos apykaklei megzt. Nuo mezginio krašto? O kaip rinkt? Šiandien pabandžiau, tai kažkaip baisiai gaunas..
Atsakyti
Jei neklystu, mezginio eilutės gale į priešpaskutinę akį įmegzti dvi, o į paskutinę - tik vieną akį. Mano galva, platinimo aprašymas čia ax.gif

QUOTE(Vuke @ 2009 03 22, 12:46)
Gal kas paaiskintumet co eto takego " kiekvienos eiles gale ismezgant dvi ir viena aki" g.gif  cia dvi i viena sumegzt ar kaip? Aciu 4u.gif

Atsakyti
Sveikos smile.gif gal galesite man padeti? numezgiau dukrytei megztuka ir niekaip nesuprantu, kaip pabaigti, man tik pirmasis toks mano darbelis. reikia numegzti ta vietele, kur sagutes reiks isiuti ir apykakle. ja megzti ripso rastu? o kaip reiktu primegzti? kaip padaryti skylutes sagelem? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_siela @ 2009 04 05, 21:21)
Sveikos smile.gif gal galesite man padeti? numezgiau dukrytei megztuka ir niekaip nesuprantu, kaip pabaigti, man tik pirmasis toks mano darbelis. reikia numegzti ta vietele, kur sagutes reiks isiuti ir apykakle. ja megzti ripso rastu? o kaip reiktu primegzti? kaip padaryti skylutes sagelem? smile.gif

galima ripsu, galima stulpeliais - dvi gerod-dvi blogos, arba trys geros- trys blogos smile.gif ideja manau supratai smile.gif




ververa, sumegzti akis reikia pradedant eile- desineje, o kaireje nieko nedarai, tada kita pradedi ir vel nuemi. Kreivas mezginys nesigaus 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
laukiu savo pirmagimes ir irgi noreciau ka nors jai numegzti. Jei ne sunku gal galetumet imesti paprato megstuko schemute ?
Atsakyti
Čia yra daugybė vaikiškų rūbelių su schemomis. Tikrai ką nors išsirinksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 04 06, 09:05)
Čia yra daugybė vaikiškų rūbelių su schemomis. Tikrai ką nors išsirinksi mirksiukas.gif


kazkaip nelabai radau jau ziurejau as noreciau tokio paprasto aprasymo kiek akiu surinkt kiek eiliu pramegzt itt blush2.gif blush2.gif
Atsakyti