Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

QUOTE(voras34 @ 2009 03 05, 00:46)
Sveikos, na aš nevisai pradedanti ax.gif , bet man labai reikia patarimo- noriu numegzti megztuką priekyje susegamą viršuje viena saga,norėčiau išmegzti įstižą pynę, tik nežinau kaip.., gal kuri patartumėt... 4u.gif ( nežinau ar aiškiai aprašiau... ax.gif )

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pries keleta menesiu nemokejau net virbalo rankoj normaliai laikyt verysad.gif isigyjau mezgimo knyga, ir ka jus galvojat? mano leliukas kuris dar pilvelyje jau turi du megztinukus thumbup.gif
nerealiai gera knyga. nuo pradziamokslio iki belekokiu blatnu rastu paaiskinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2009 03 04, 01:42)
Sveikutes... as ir noreciau jusu patarimo. Megzti pradejau neseniai - numezgus esu tik salika pyniuota vyrska, sali ir va, dabar baigiau batukus naujagimiui... sunkesniu mezginiu tokiu kaip megztinis, liemene dar nesiriztu.. turiu viena klausima - man niekaip nepavyksta graziai uzbaigti mezgini, t.y. nuimti akis nuo virbalo... gal galit patarti? pats mezginys atrodo graziai, o va pabaiga kazkaip sutraukta, nors akys atrodo yra vienodo dydzio... bent jau man tiap atrodo labai lauksiu jusu patarimu

Laisviau paskutine eile megzk ir nebus sutraukta. per daug sulaikai. kai ismezgi siek tiek timptelk ta aki paskutine, tada vel megzk ir vel timptelk, kad atlaisvetu smile.gif
Atsakyti
Laba,

QUOTE(Renata K @ 2009 03 09, 16:38)
pries keleta menesiu nemokejau net virbalo rankoj normaliai laikyt verysad.gif  isigyjau mezgimo knyga, ir ka jus galvojat? mano leliukas kuris dar pilvelyje jau turi du megztinukus  thumbup.gif
nerealiai gera knyga. nuo pradziamokslio iki belekokiu blatnu rastu paaiskinimo  smile.gif


o kas per knyga?Gal autoriu ir pavadinima butu galima suzinoti? smile.gif

Merginos,ka reiskia nuleisti akis?Sumegzti?
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2009 03 09, 16:59)
Laba,
o kas per knyga?Gal autoriu ir pavadinima butu galima suzinoti? smile.gif

Merginos,ka reiskia nuleisti akis?Sumegzti?

dvi sumegzti i viena,ta ismegzta uzdet ant virbalo ir vel dvi sumegzti.
Atsakyti
QUOTE(Renata K @ 2009 03 09, 17:38)
pries keleta menesiu nemokejau net virbalo rankoj normaliai laikyt verysad.gif  isigyjau mezgimo knyga, ir ka jus galvojat? mano leliukas kuris dar pilvelyje jau turi du megztinukus  thumbup.gif
nerealiai gera knyga. nuo pradziamokslio iki belekokiu blatnu rastu paaiskinimo  smile.gif


Ir man labai idomu kokia tai butu knyga. Vat kaip tik busiu pradedanti ir nezinau kokia knyga pirkti 4u.gif
Atsakyti
Gal galit paaiškinti kaip megzti šitą raštą:
user posted image
Sumezgu penkias į vieną akį ir ką toliau? Kaip nuleisti akis? Ir kokia turi būti antra eilė?
Atsakyti
Nereikia tu 5 akiu sumegzt i viena. Is tu 5 akiu reikia vel 5 padaryt. Pabandysiu paaiskint: uzkabint virbala uz 5 akiu ir ismegzt taip - 1 geroji, 1 uzmetimas, 1 geroji, 1 uzmetimas, 1 geroji. Taip gaunama ta "musyte". Taip mezgama visa eile, tik tarp tu musyciu po 1 geraja aki mezgama. Antra eile isvirksciosiom akytem.
Nezinau, ar aiskiai paaiskinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 03 10, 10:08)
Nereikia tu 5 akiu sumegzt i viena. Is tu 5 akiu reikia vel 5 padaryt. Pabandysiu paaiskint: uzkabint virbala uz 5 akiu ir ismegzt taip - 1 geroji, 1 uzmetimas, 1 geroji, 1 uzmetimas, 1 geroji. Taip gaunama ta "musyte". Taip mezgama visa eile, tik tarp tu musyciu po 1 geraja aki mezgama. Antra eile isvirksciosiom akytem.
Nezinau, ar aiskiai paaiskinau  4u.gif

Ačiū labai 4u.gif . Pasirodo teisingai supratau. Na aš dar tik pradedančioji, todėl išbandžiau kelis variantus ir tavo nupasakotas gavosi panašus į nuotraukoje esantį. O jau maniau, kad esu beviltiška, net apsiverkiau, kai po kelių valandų niekaip nesigavo tas raštas.
Papildyta:
Pradžiamokslis internete:
pradziamokslis
Pradziamokslis
pradziamokslis su video (angliskas)
pradziamokslis rusiskai
Mezgimo enziklopedija
Na pradžiai užteks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit paaiškinti kaip megzti paprastą pynę, kažkada mokėjau, bet dabar nebepamenu jau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri nors galit aprasyt kokia paprasta schemute, kaip kudikiui liemene numegzt? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Ar kam teko megzti vilones kelnytes daugkartinem sauskelnem? Nusipirkau vilnos ale nizinau nuo ko pradet blush2.gif
Atsakyti