Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

Amanita. aciu uz patarima.
Pirma karta bandysiu ilemenuoti.
Atsakyti
Sveikutės darbštuolės mirksiukas.gif ,gal kuri galėtų paaiškinti kaip numegzti paprastai liemenei statų kakliuką ? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes...
Nors cia tema pradedantiesiems, man ir iki daugumos pradedanciuju, kaip iki menulio... Moku megzti tik gerom blogom akim...sad.gif
Va jau gal kelias valandas sedziu ir meginu pagal kazkoki paveksleli paprasciausia pyne israityi... sad.gif blush2.gif
Gal kas zinot kokiu nuorodu internete lietuviu kalba? Arba paveksleliu?
O gal is vis galit zminiskai paaiskinti kaip ka reikia daryti?... na bet tokiai zaliai zaliai pradedanciajai... smile.gif
labai noriu ismokt megzt, o kam pamokyti nera... sad.gif 4u.gif
Buciau be galo dekinga.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Punce @ 2009 03 03, 21:41)
Gal kas zinot kokiu nuorodu internete lietuviu kalba? Arba paveksleliu?
O gal is vis galit zminiskai paaiskinti kaip ka reikia daryti?... na bet tokiai zaliai zaliai pradedanciajai... smile.gif
labai noriu ismokt megzt, o kam pamokyti nera... sad.gif 4u.gif
Buciau be galo dekinga.. smile.gif

uzeik cia
http://picasaweb.goo...COCenO-a0sf2Lg#
Atsakyti
Sveikutes... as ir noreciau jusu patarimo. Megzti pradejau neseniai - numezgus esu tik salika pyniuota vyrska, sali ir va, dabar baigiau batukus naujagimiui... sunkesniu mezginiu tokiu kaip megztinis, liemene dar nesiriztu.. turiu viena klausima - man niekaip nepavyksta graziai uzbaigti mezgini, t.y. nuimti akis nuo virbalo... gal galit patarti? pats mezginys atrodo graziai, o va pabaiga kazkaip sutraukta, nors akys atrodo yra vienodo dydzio... bent jau man tiap atrodo labai lauksiu jusu patarimu
Atsakyti
Sveikos
Aš irgi jungiuosi prie jūsų. Sumačiau numegzti dukroms liemenes. Netruiu iš ko mokintis, nes nei mano mama megzt moka, nei sesuo, nei draugių mezgėjų neturiu. Bandysiu skaitinėti internete ir mokintis. Mokykloj kiek atsimenu tai tik gerom ir išvirkščiom akim buvau išmokus megzti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 03 04, 10:32)
Sveikos
Aš irgi jungiuosi prie jūsų. Sumačiau numegzti dukroms liemenes. Netruiu iš ko mokintis, nes nei mano mama megzt moka, nei sesuo, nei draugių mezgėjų neturiu. Bandysiu skaitinėti internete ir mokintis. Mokykloj  kiek atsimenu tai tik gerom ir išvirkščiom akim buvau išmokus megzti blush2.gif


Tai kad geros blogos akys ir yra pagrindas. Svarbiausia principa zinai. O visa kita yra kombinacijos, kurias ismokti labai nesunku.
Atsakyti
Ir as tokia pat zalia. moku gerom ir blogom akim megzti ax.gif .bet mane truputi pamokins sesers uosviene (mama ir sesuo nemezga). tai pradedanciosioms patariu toki paprasta rasciuka pabandyt (man ji sesers uosviene pasake, net rodyt nereikejo) - uzsidedat, kiek reikia akiu ir visa laika mezgat taip: viena uzdedat, dvi sumezgat ir visa laika mezgat gerosiomis akimis (tikiuosi aiskiai papasakojau blush2.gif ).
gal kas zinot, kaip reikia megzti "museliu" rastu? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif laba diena as ir i jusu rata noriu istoti,as mezgu gan senokui,bet rimtu rastu tai nemoku,,o aplamai jau pamirsau kaip tai mezgasi,db noreciau dukrai numegzsti sijonuka ,gal zinote kaip geriau numegzsti,parasykit man i az,aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ane4ka @ 2009 03 04, 00:01)

turiu šitą knygą unsure.gif tai pradedančiajai sunkoka tik pagal ją mokytis doh.gif čia tikrai ne viskas aiškiai parodyta schmoll.gif
Atsakyti
O as net negalvojau, kad cia tiek daug geru, paslaugiu merginu... smile.gif Ne viena pasisiule net pamokyti... smile.gif
Nors susitikti nei su viena neiseina, bet va per skype sugebejo ismokinti pynes megzt.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir siaip geru patarimu dave... smile.gif thumbup.gif
Dekui, Guoda... mirksiukas.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, na aš nevisai pradedanti ax.gif , bet man labai reikia patarimo- noriu numegzti megztuką priekyje susegamą viršuje viena saga,norėčiau išmegzti įstižą pynę, tik nežinau kaip.., gal kuri patartumėt... 4u.gif ( nežinau ar aiškiai aprašiau... ax.gif )
Atsakyti