Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

QUOTE(cytrynka @ 2008 10 15, 16:22)
sveikos mergaites, gal galit pagelbet?  4u.gif  ka reiskia mezgimo schemoje horizontalus bruksnelis -, o ka reiskia vertikalus l ?

Žiūrėk ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
linusike, man tavo nuorodeles neatidaro, negaliu pasiziureti ir padeti blush2.gif
jolanta1986, tikrasis pumpurelis mezgamas gana sudetingai, ten kazkaip reikia kelaias akis ismegzti, o tada jas sumegzti i viena (gaunasi toks bumbuliukas pavirsiuj mezginio), jeigu teisingai suprantu blush2.gif , gal kuri kita mezgejele galetu paaiskinti pumpurelio mezgima 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau už neveikiančia nuoroda. blush2.gif taigi norėčiau dar kartą paklausti kaip numegzti megztuko priekį apvaliais kraštais? http://public.fotki....nissusagom.html
Atsakyti
Labutes smile.gif

Mezgu rankove ir kaip visad susiduriu su ta pacia beda, nemoku pridet akies, vis gaunasi toj vietoj skylute, ka darau negerai? Kaip teisingai pridet akis? 4u.gif
Papildyta:
Jau supratau, kad be parodymo sunku paaiskint, ir ka daryt unsure.gif
Atsakyti
Radau iseiti 4u.gif jei rankove mezgama tiesiai(petukas ne isimtas), galima megzti nuo kito galo, nuo placiojo ir siaurint i apacia, gal kam pades 4u.gif
Atsakyti
Tu padarai uzmetima todel ir gaunasi skylute,reikia ant virbalo dedant siula persukti,kitaip sakant uzmetima kabini is priekio,o kad nebutu skylutes dedama siula ant virbalo susuk astuntuke ax.gif
Atsakyti
linusike, uzapvalinta prieki galima daryti taip:
1. uzdek nedaug akiu (ziurint is kokiu siulu ir kokia figura mirksiukas.gif ).
2. paskui vis pridedama akiu kraste platink (t.y. vis pridek po akyte kas antra eile)(akis pridedinek tik vidiniam kraste), isorinis krastas(kur bus tavo sonine siule) turi buti lygus.
3. kai pasieksi norima lygi, kur turetu uzsisegti tavo megztukas, tada pradek mazinti akiu skaiciu (tam paciam kraste, kur didinai), kol jis vel bus toks pats, kaip ir pacioj pradzioj.

tikrai nekokia patareja is manes...tikiuosi kazkiek padejau... blush2.gif
Atsakyti
aciu uz pagalba, bandysiu megzt smile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Visos čia apie mezgimą, o aš noriu paklausti apie darbus po mezgimo. Žinau kad reikia išskalbti, ir gražiai ištiesus ant rankšluosčio išdžiovinti. O ar yra kokių spec reikalavimų skalbimui? Kokias priemones rekomenduojama naudoti, kokių negalima? Siūlai - 50 proc. vilna, produktas - šalikas. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2008 10 27, 21:46)
Sveikos. Visos čia apie mezgimą, o aš noriu paklausti apie darbus po mezgimo. Žinau kad reikia išskalbti, ir gražiai ištiesus ant rankšluosčio išdžiovinti. O ar yra kokių spec reikalavimų skalbimui? Kokias priemones rekomenduojama naudoti, kokių negalima? Siūlai - 50 proc. vilna, produktas - šalikas. Dėkui  4u.gif
Apie mezginiu skalbima,zinau,kad negalima naudoti karsto vandenio,kaip mano mociute sakydavo,plauk vasarnam vandenyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2008 10 27, 21:46)
Sveikos. Visos čia apie mezgimą, o aš noriu paklausti apie darbus po mezgimo. Žinau kad reikia išskalbti, ir gražiai ištiesus ant rankšluosčio išdžiovinti. O ar yra kokių spec reikalavimų skalbimui? Kokias priemones rekomenduojama naudoti, kokių negalima? Siūlai - 50 proc. vilna, produktas - šalikas. Dėkui  4u.gif


vilna labai gerai plauti su sampunu saltam vandeny
Atsakyti
sveikos, gal zinot kaip megzti kimono rankoves? turiu omeny ta varianta kai mezgamas vienas gabalas smile.gif domintu butent pazasties linija, nes noriu labai plataus dalykelio smile.gif o gal netycia aprasyma lietuviskai turetumet? buvau radus tik toki kad pasidaryt iskarpa ir pagal ja megzt doh.gif
Atsakyti