Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

kokiais siulais siuvat? o kutus iskart paliekat is tu paciu siulu ar atskirai pridedat?
Atsakyti
pasigirsiu ax.gif biggrin.gif - nunešiau po šalį anytą gydžiusiai daktarei ir sk vedėjai
pamačiusios maišelį nei viena nenorėjo imti dovanų iš kolegės, tada aš ištraukiau šalį ir parodžiau ir pasakiau kad pati juos darau, tai jau atsisakyti nei viena nebenorėjo lotuliukas.gif
žodžiu aš patenkinta kad "atsiskaičiau", ir jos liko patenkintos mano kūryba ax.gif biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(auksaranke @ 2008 02 29, 08:58)
Na, bet jus, merginos, pavarot. O kada gi ilsetis? Ir kada viska spejat? Tokiu groziu pridarot, o dar gi ir gyvent reikia rasti laiko. Isduokit paslapti bigsmile.gif

dirbu etatu naktimis, dienomis turiu kiek laiko, daugiau jo turiu jei 2m dukra eina daržan
ka reiks daryti kai pradėsiu dieninį darba, o po metų (kai dukrai bus 3m) per du darbus - nežinau g.gif


saulyte, siuvu siuvimo siūlais, nusiperku mezgimo siūlus ir tada einu spalvos derinti į siuvimo siūlų skyriu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 29 vasario 2008 - 14:34
o jeigu pvz. juodas pagrindas o dar sviesesnes spalvos ornamentai kaip tada,ar ornamentus atskirai siuti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 02 29, 17:51)
o jeigu pvz. juodas pagrindas o dar sviesesnes spalvos ornamentai kaip tada,ar ornamentus atskirai siuti g.gif

manau tavo reikalas kiek terliotis nori, aš tai vienos spalvos siūlu viska varau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 02 29, 09:44)
Labas rytas 4u.gif

Rodau salikuti,per kuri nugara labai susuko,kai deliojau doh.gif  doh.gif
user posted image


Nu bet rezultatas thumbup.gif O iš kokių siūlų sukai ar dėliojai gėlyčių ir lapelių dekorą? Man jie tokie blizgantys atrodo bigsmile.gif Nuo pat pradžių seku šią temą, tai tas šalikėlis tavo labiausiai thumbup.gif
Atsakyti
la 4u.gif

išdykėle, kaip sekėsi prekyba kaziuky 4u.gif

buvom Viln kaziuky šindie lig pietų, viso neapėjom , vis dairiausi savo daromų šalių kolegių - ale nieko nemačiau, tik megzti buvo, vienoj vietoj gedimino pr prie centrinio pašto latves su panašiais užmačius buvau tai kainelės 31lt -530lt, ale čiupinėjau ir nesupratau bo kraštai jau labai lygūs padaryti, ilgiau sustoti ir patyrinėti mano vyrai neleido ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 03 02, 14:26)
Nu bet rezultatas thumbup.gif O iš kokių siūlų sukai ar dėliojai gėlyčių ir lapelių dekorą? Man jie tokie blizgantys atrodo bigsmile.gif Nuo pat pradžių seku šią temą, tai tas šalikėlis tavo labiausiai thumbup.gif

Gelyciu ir lapeliu ornamentus deliojau is blizganciu-silkiniu virveliu biggrin.gif Aciu uz ivertinima aciuks.gif
Atsakyti

Labutis 4u.gif Seniai cia kas bebuvo uzsukes g.gif Padariau dar viena salikuti ir pavadinau *aguonele* blush2.gif ax.gif




user posted image
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 03 06, 18:31)
Labutis 4u.gif Seniai cia kas bebuvo uzsukes g.gif Padariau dar viena salikuti ir pavadinau *aguonele* blush2.gif  ax.gif
user posted image


labai grazus salikutis thumbup.gif tokios aguonos thumbup.gif wub.gif
o pagrindas detas is juodu siulu? ir juodais siuta g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 03 06, 17:34)
labai grazus salikutis thumbup.gif tokios aguonos thumbup.gif  wub.gif
o pagrindas detas is juodu siulu? ir juodais siuta g.gif

Taip -pagrindas juodais siulais isdeliotas ,nesimato ant juodos golfos schmoll.gif Mat kliente taip norejo,ir desis ant juodos suknutes,tai taip ir pateikiau,,.Susiuvau labai plonais juodais siulais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 03 06, 18:31)
Labutis 4u.gif Seniai cia kas bebuvo uzsukes g.gif Padariau dar viena salikuti ir pavadinau *aguonele* blush2.gif  ax.gif
[img][/img]


Oj, as tai nuo aguonu tiesiog tirpstu. Tad man sis salikutis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražus aguoninis šalikutis thumbup.gif

O kokius siūlus naudoji siuvimui? Kaip suprantu siuvimo? Ar reikia kokius tvirtesnius rinktis? Nes jei ten nutrūktų, tai ne kaip drabužiui, nebeužsiūsi.
Atsakyti