Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Labai gražus Išdykėlės tašiukas thumbup.gif Toks pavasariškas ir kartu tautiškas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Padariau dar viena,bet blicas spalvas iskreipe doh.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip ziuriu tu greita! 4u.gif Cia uzsakymai ar siaip sau! 4u.gif
Atsakyti
isdykelee_ stebini savo greitumu ir puikiais tašiukais. thumbup.gif

Pasirodysiu ir aš dar vieną rankinuką. Čia buvo dovanėlė žaidime Swap - keičiamės rankdarbiais. smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 02 16, 10:20)
Kaip ziuriu tu greita! 4u.gif Cia uzsakymai ar siaip sau! 4u.gif

Kad greita ,tai greita.Jauciu silpnybe tokiems darbiliams.Ruosiuosi Kaziuko mugei ax.gif
Atsakyti
Kerpena, labai gražus tašiukas, vidus toks šauniai tvarkingas wub.gif
Atsakyti
Sveikutes! Kerpena, labai jau grazus tavo tasiukas!
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 02 16, 12:15)
isdykelee_ stebini savo greitumu ir puikiais tašiukais. thumbup.gif

Pasirodysiu ir aš dar vieną rankinuką. Čia buvo dovanėlė žaidime Swap - keičiamės rankdarbiais.  smile.gif


user posted image


Tehnologiskai gerai issprestas darbelis thumbup.gif Atrodo kaip fabrike siutas thumbup.gif Senilas grazus thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už gerus žodžius.
Atsakyti
isdykelee_, jau kaip ir tavo stilius tokie tašiukai. 4u.gif Galima bus atpažinti. biggrin.gif

Kerpena , labai tvarkingai pasiūtas, su visais patogumais viduje biggrin.gif Ir netingi doh.gif Ar čia tik dekoravai iš priekio ?
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2008 02 19, 23:52)

Kerpena , labai tvarkingai pasiūtas, su visais patogumais viduje  biggrin.gif  Ir netingi  doh.gif  Ar čia tik dekoravai  iš priekio ?


Čia visas mano siūtas. Šenilinins yra tas pasikeliantis priekis ir užpakalinė dalis (vienas gabalas). O visur kitur lininis audinys.
Atsakyti
Rodau salikuti ax.gif Jis toks plonas ,ne is siltu siulu,kaip tik pavasariui ax.gif user posted image
Atsakyti