Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Rodausi dar viena salikuti blush2.gif



user posted image

user posted image
Atsakyti
Isdykelee, labai gražūs tavo darbeliai. 4u.gif Ir tokia greita esi. Ar čia laisvalaikiu tiek daug suspėji, ar tavo arbas susijęs su rankdarbiais?
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 02 05, 12:54)
Rodausi dar viena salikuti blush2.gif


gražus wub.gif
o pas man darbai stovi: 1 aš su viruso komplikacijom galynėjuos doh.gif , 2 mažoji antra savaitė daržan neina, sloguoja vis, o dabar jau ir kosulys kabina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 02 05, 13:54)
Isdykelee, labai gražūs tavo darbeliai.  4u.gif Ir tokia greita esi. Ar čia laisvalaikiu tiek daug suspėji, ar tavo arbas susijęs su rankdarbiais?

Viska darau laisvalaikiu.Nors ir darbas su kuryba susijes.As del rankdarbiu paprotejus.Aciu uz pagyras aciuks.gif
Atsakyti
ajazau kaip cia viskas grazu... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif viskas - perku plevele, klijus, siulu siaip pilni pakampiai - kurpsiu ir as kazka... mirksiukas.gif nagos niezti, baisu - jei greitu laiku nepradesiu - numirsiu fear.gif tongue.gif
Atsakyti
Isdykele, visi tavo darbeliai thumbup.gif Matosi kad turi garo ir geru ideju! Taip ir toliau! 4u.gif
Lauma, nenusimink, bet kai pasveiksi, tai turbut trigubai padarysi. Linkiu greiciau pasveikti ir nauju darbeliu parodyti! 4u.gif
O pas mane viskas gimimo stadijoje. Tikiuosi greitu laiku pabaigti truputi naujoviska. Na stai, subalamutinau cia jus, o jei klientes sutrukdys kuryba uzsiimti, tai greitai baigti neiseis! g.gif
Atsakyti
Su VALENTINO diena ,mamytes 4u.gif

Rodausi -Laukiu pavasario biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 02 14, 17:53)
Rodausi -Laukiu pavasario biggrin.gif

neparastai gražuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai nuostabi rankine! 4u.gif Tikras pavasaris! wub.gif
Atsakyti
Labai aciu uz palaikyma merginos biggrin.gif
Atsakyti
[quote=isdykelee_,2008 02 14, 18:53]
Su VALENTINO diena ,mamytes 4u.gif

Rodausi -Laukiu pavasario biggrin.gif

Seniai nieko apie jus neskaiciau. Uzsukau - na, tai jau tikrai pavasariu pakvipo. O ir darbeliu uzderejo nerealiai 4u.gif
Atsakyti
isdykelee, tikrai saulute sviest stipriau pradejo lotuliukas.gif nuo tavojo tasiuko 4u.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti