Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

O tu ir ant virsaus uzklojiai plevele?jei tik vienos puses plevele ,ant jos sudeti siulai ir uzpurksta klijiais-tada suviniojus aisku sulimpa unsure.gif
Atsakyti
Paklojau plėvelę, išklojau siūlus, išpurškiau laku ir vėl užklojau plėvelę. Tada suspaudžiau su ranka, kad susiglaustų viskas. Ir sukau į ritinį... Štai ir viskas. O išsukt nebeišėjo. Susiūt taip pat neįmanoma. Jeigu dar kada bandysiu, tai tik ant kokio popieriaus, nes brangus malonumas viską išmest...Apie 30 lt iškeliavo į į šiukšlinę.
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 08 16, 11:34)
Paklojau plėvelę, išklojau siūlus, išpurškiau laku ir vėl užklojau plėvelę. Tada suspaudžiau su ranka, kad susiglaustų viskas. Ir sukau į ritinį... Štai ir viskas. O išsukt nebeišėjo. Susiūt taip pat neįmanoma. Jeigu dar kada bandysiu, tai tik ant kokio popieriaus, nes brangus malonumas viską išmest...Apie  30 lt iškeliavo į į šiukšlinę.

reikėjo palaukti ištiesus kol išdžius , nes kol drėgnas žinoma,kad sulipo viskas , 4u.gif
Atsakyti
O tai per kiek laiko išdžiūna? Jaučiu, labai ilgai.
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 08 16, 15:06)
O tai per kiek laiko išdžiūna? Jaučiu, labai ilgai.

o tai kiek ten to lako pripurškei blink.gif niekad taip nebuvo schmoll.gif g.gif nereikia mirtinai suklijuoti--patirtis pagelbės--nenumok ranka mirksiukas.gif
Atsakyti
na aš paskutiniu metu dariau sukneles, ,kadangi dud dielsi sijonai, tai vieną kol sulipinau, paskui kitą tai pirmasis išdžiūvo, tada siuvau, kol tą susiuvau išdžiūvo antrasis, kaip buvau pirmakartė tai laikiau apie parą ,net čežėjo iš sausumo ax.gif
Atsakyti
va va va, čia ir bus buvus mano klaida doh.gif . Aš galvoju, na ir kaip jos pasiuva, jei viskas kaip košė. Tai jei būtų sausas buvęs, gal ir susiūt būtų pavykę...Na, nežinau, dabar esu nusivylus. Gal ateis vėl užsidegimas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 08 16, 15:14)
na aš paskutiniu metu dariau sukneles, ,kadangi dud dielsi sijonai, tai vieną kol sulipinau, paskui kitą tai pirmasis išdžiūvo, tada siuvau, kol tą susiuvau išdžiūvo antrasis, kaip buvau pirmakartė tai laikiau apie parą ,net čežėjo iš sausumo  ax.gif

tai neparodysi tu sukneliu???????????????? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 08 17, 10:06)
tai neparodysi tu sukneliu???????????????? bigsmile.gif

parodysiu parodysiu, bet vėliau rugsėjį gal biggrin.gif , dabar neturiu kadum cool.gif
Atsakyti
Laba diena ,čia vėl tylu rolleyes.gif
Na ,pagaliau ir aš atsinešu savo pirmąjį blyną biggrin.gif
Jau darydama supratau kaikurias klaidas ,todėl antras bus tobulesnis biggrin.gif
27x94

user posted image
Atsakyti
labai krupstus ir dailus darbelis--gal pasidalinsi paslaptim -kokios gi cia tos klaideles????????????? hihihi.gif as ju nematau doh.gif
Atsakyti
Ačiū ,Adatėle wub.gif
Na ,gal aš tas klaidas pati susigalvojau biggrin.gif Bet kitą kartą dėsiu kraštus taip ,kad būtų vienodai užpildyti ,nes dabar kaikur tik siuvimo siūlas kabo ,tiesiog nuotraukoje nesimato .Ir darysiu ,kad a la paveiksliukai ,pvz .skrituliukai ar gėlytės būtų iš abejų pusių .Jau turiu viziją naujam ,žymiai didesniam darbui ,bet dar vis siūliukus mintyse dėlioju biggrin.gif
Atsakyti