Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

oj blush2.gif tiek ir as ten zinau-pardaveja pasiule tai nupirkau pabandymui-man jis patiko--plotis 1m kaina metro 10lt.Perku Valanciaus gatvej Kaune ten tu reikmenu parduotuve-pardaveju paklausi ir jei turi prekyboj duoda biggrin.gif

Laka perku pati pigiausia-Urme prie buitiniu prekiukai prekiauja truputi ir svaros prekem ir plauku prieziuros prekem--firmos neatsimenu--bet jo plaukams seniai nieks nenaudoja lotuliukas.gif
Vilnjui buvau viena karta Kaziuko mugej-gal ir matemes g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adatėlė: 10 rugpjūčio 2010 - 18:36
QUOTE(Adatėlė @ 2010 08 10, 19:34)
oj blush2.gif tiek ir as ten zinau-pardaveja pasiule tai nupirkau pabandymui-man jis patiko--plotis 1m kaina metro 10lt.Perku Valanciaus gatvej Kaune ten tu reikmenu parduotuve-pardaveju  paklausi ir jei turi prekyboj duoda biggrin.gif
Vilnjui buvau viena karta Kaziuko mugej-gal ir matemes g.gif  biggrin.gif

Bet tas flizelinas toks tampomas ? Tipo trikotazas plonas ? Ar toks standus ? Kaip stagaras ? biggrin.gif
Siemet Kaziuke buvai ? Priesais Konservatorija ? Turiu net nuotrauka su darbais.
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 08 10, 19:35)
Bet tas flizelinas toks tampomas ? Tipo trikotazas plonas ? Ar toks standus ? Kaip stagaras ?  biggrin.gif
Siemet Kaziuke buvai ? Priesais Konservatorija ? Turiu net nuotrauka su darbais.

nei stagaras ,nei trikotazas schmoll.gif flizelinas rolleyes.gif Jo retai buna--bet ne tas kur siuvejos naudoja schmoll.gif jis parduodamas prie tirpstamu pleveliu mirksiukas.gif
Kaziuke pernai buvau smile.gif
Atsakyti
Aišku,kad neaišku biggrin.gif ,neparagavęs nesuprasi lotuliukas.gif O tai jei ne siuvejos ,tai kas ji naudoja g.gif
doh.gif Jauciuosi kaip tardytoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau plėvelės. Tik galvoju, ar man kas išeis. Nu ji tokia, kaip maistinė plėvelė... g.gif . Kaip susiūti-nežinau...Pagalvojau, kad geriau būčiau pirkus kepimo popieriaus ir paskui išrankiojusi iš tarpiukų. Na, bandysiu, nes labai jau užsikepus esu.
Atsakyti
user posted image
rašo, kad lakas labai stiprios fiksacijos. Norfoj pirkau šiandien.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 08 12, 17:28)
Nusipirkau plėvelės. Tik galvoju, ar man kas išeis. Nu ji tokia, kaip maistinė plėvelė... g.gif . Kaip susiūti-nežinau...Pagalvojau, kad geriau būčiau pirkus kepimo popieriaus ir paskui išrankiojusi iš tarpiukų. Na, bandysiu, nes labai jau užsikepus esu.

Man panasiai ir buvo ,pradejau siuti su ta plonyte plevele,nesigauna ,slenka i viena kruva viskas doh.gif Tai pasidejau toki plona popieriuka ,kur buna dezese kai batus perki .Tada isplesiau doh.gif Bet tai buvo tik bandomasis mano gaminys .Dabar bandau pasirinkti ziniu ,kaip geriau viska atlikti .Bet labai jau sunkiai jos renkasi doh.gif biggrin.gif Butu geriau pamatyti viena karta ,bet gi nieks neparodo biggrin.gif
Atsakyti
Na nz man gerai siunasi ir ta skaidri plevele--reikia masinos pedele atlaisvinti-arba nusipirkti plasmasine pedele,kuri taip neprispaudzia ir langvai stumiasi mirksiukas.gif

O siuveju flizelinas yra siuveju flizelinas-o tirpstantis flizelinas yra menininku reikaliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kažkurioj internetinėj parduotuvėj skaičiau, kad parduodamas flizelinas plėšomas į abi puses. Manau, kad visai gerai būtų jį panaudot blink.gif g.gif . Šiandien bijojau pradėt, o ir laiką atėmė kiti reikalai. Kai išeis kažkas, pasirodysiu. Bandžiau informacijos kituose forumuose paieškot- beveik nulis. verysad.gif O siuvimo mašinai bandysiu apatinius dantukus paslėpt ir pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 08 12, 19:11)
Na nz man gerai siunasi ir ta skaidri plevele--reikia masinos pedele atlaisvinti-arba nusipirkti plasmasine pedele,kuri taip neprispaudzia ir langvai stumiasi mirksiukas.gif
O siuveju flizelinas yra siuveju flizelinas-o tirpstantis flizelinas yra menininku reikaliukas mirksiukas.gif



oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 08 12, 20:29)
Aš kažkurioj internetinėj parduotuvėj skaičiau, kad parduodamas flizelinas plėšomas į abi puses. Manau, kad visai gerai būtų jį  panaudot blink.gif  g.gif .  Šiandien bijojau pradėt, o ir laiką atėmė kiti reikalai.  Kai išeis kažkas, pasirodysiu. Bandžiau informacijos kituose forumuose paieškot- beveik nulis. verysad.gif O siuvimo mašinai bandysiu apatinius dantukus paslėpt ir pabandyt.

baik-nejuokauk-paslepsi dantukus---bus sakutes doh.gif nestums gaminio -turesi pati traukti--o truktelsi smarkiau-dygsnis bus retas-netruktelsi-vietoj kals mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, gavau viską ištrenkt į šiukšlių dėžę bash.gif . Išdėliojus buvau 1,5 m šalį. Gražų... Plėlelė gražiai sulipo su siūlais. Kaip kažkuri sakė susukanti į ritinį ir tada siūnanti, taip ir aš padariau. Deja, ir nebeišsukau... doh.gif Sukibo viskas beviltiškai. Gal puse atsivyniojo dar pakenčiamai, tai bandžiau siūt. Visiškas fiasko! O tokie gražūs norai buvo...
Atsakyti