Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(Naktibalda @ 2010 07 04, 07:31)


gaila  verysad.gif , bet jaučiu ant žmogaus turėtų būti gerai, nešk į lauką  biggrin.gif

niu ikeliu jusu teismui

ant juodo pagrindo
user posted image

ant raudono pagrindo

user posted image
Labai vargau su siuo saliu-uzsakove labai inoringa---nori ,kad butu labai retas ,bet su daug macheros lotuliukas.gif nori geliu ,bet labai nedaug-ant peciu lotuliukas.gif tai vis dariau visokius varijantus-fotkinau ir jiai rodziau-vis ne taip ji mato vizija ,vis ne taip doh.gif nius dbr jau lygtai gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Adatėlė, Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Netyčia užėjau į temutę pažiūrėt apie ką kalba eina. Ir vau- netekau žado thumbup.gif . Kad tik nesugalvočiau pabandyt...Gražu be galo.
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 08 07, 21:12)
Netyčia užėjau į temutę pažiūrėt apie ką kalba eina. Ir vau- netekau žado thumbup.gif . Kad tik nesugalvočiau pabandyt...Gražu be galo.

Bandyk ,bandyk---be galo malonus kurybinis procesas thumbup.gif
Atsakyti
Naujas mano darbelis--uzsakymas

user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Perskaiciau abi temas ir is karto uzsikabinau. Jau nusipirkau pleveles ir turiu toki klausimeli: kai paprasiau tirpios vandenyje pleveles, man pardaveja dave flizilina. Ar jis tikrai istirpsta vandenyje?
Atsakyti
QUOTE(lglglg @ 2010 08 09, 13:10)
Sveikos,
Perskaiciau abi temas ir is karto uzsikabinau. Jau nusipirkau pleveles ir turiu toki klausimeli: kai paprasiau tirpios vandenyje pleveles, man pardaveja dave flizilina. Ar jis tikrai istirpsta vandenyje?

flizelinas paklijavimui tikrai netirpsta, kitas terminas dar yra "Avolonas" manau ne tą tu nusipirkai, antra vėl atplėšk gabalėlį ir įkišk į vandenį, tirpi plėvelė ištirpsta per sekundes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 08 09, 12:13)
flizelinas paklijavimui tikrai netirpsta, kitas terminas dar yra "Avolonas" manau ne tą tu nusipirkai, antra vėl atplėšk gabalėlį ir įkišk į vandenį, tirpi plėvelė ištirpsta per sekundes  4u.gif

tirpsta ir tas flizelininis-ir daug geriau siuvasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 08 09, 13:13)
flizelinas paklijavimui tikrai netirpsta, kitas terminas dar yra "Avolonas" manau ne tą tu nusipirkai, antra vėl atplėšk gabalėlį ir įkišk į vandenį, tirpi plėvelė ištirpsta per sekundes  4u.gif

QUOTE(Adatėlė @ 2010 08 09, 20:46)
tirpsta ir tas flizelininis-ir daug geriau siuvasi thumbup.gif

Na ,merginos, as dabar jau visai susipainiojau blink.gif blink.gif blink.gif
Su ta avolono plevele ,tai man sunkiai sekesi doh.gif Isivaizduoju ,kad su flizelinu butu daug patogiau ,bet ju buna visokiu .Koks konkreciai tirpsta ? Ir kaip ji istirpinti ? Nejaugi taip ir tirpsta vandenyje ? g.gif

Adatele ,tavo darbai ,kaip visada nuostabus wub.gif As dabar galvoju ,ar ne su tamsta bendravome Kaziuke Vilniuje ? Mes netoli stovejom su dekupazu g.gif Tada pirma karta pamaciau tokius darbus blush2.gif blush2.gif Tai buvau mazumele apakus doh.gif blush2.gif biggrin.gif Moteris sake ,kad is Kauno ,tai dabar is susimasciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 09 rugpjūčio 2010 - 21:24
O kokį plaukų laką naudojate? Pavadinimą gal galima ax.gif nes nusipirkau Maximoj kažkokį nebrangų, tai visai nieko neklijavo sad.gif
Su klijais kai dariau, tai lipo kuo puikiausiai, tik skalbt sunkiau buvo, o vat plaukų lakas niekaip nelipo schmoll.gif

Ir tas tirpstantis flizelinas sudomino ax.gif koks ir kokia kaina?


Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 08 09, 20:46)
tirpsta ir tas flizelininis-ir daug geriau siuvasi thumbup.gif

aš taip toli nepažengiau, ir tokio nežinau biggrin.gif
Atsakyti
rolleyes.gif kaip dabar laukiu ar Adatėlė išduos paslaptį mastau.gif
Atsakyti