Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Naktibalda o kur tokiai kiekiais parduoda? Aš isrgi noriu... doh.gif
Atsakyti
Per pora vakaru pasisiuvau pirma salikeli sia technika. biggrin.gif Buvo be proto idomu kaip tas "flizelinas" istirpsta vandenyje ir kaip tie siuliukai laikosi.... Ir tikrai viskas thumbup.gif Salikelis paprastutis ir siaurutis - bijojau primam kartui daryti kazka grandiozinio. Bet vis galvoju kaip krastus apipavidalinti.... g.gif Kazkaip jis dabar neuzbaigtai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2010 06 17, 08:17)
Per pora vakaru pasisiuvau pirma salikeli sia technika.  biggrin.gif Buvo be proto idomu kaip tas "flizelinas" istirpsta vandenyje ir kaip tie siuliukai laikosi.... Ir tikrai viskas  thumbup.gif Salikelis paprastutis ir siaurutis - bijojau primam kartui daryti kazka grandiozinio. Bet vis galvoju kaip krastus apipavidalinti....  g.gif Kazkaip jis dabar neuzbaigtai atrodo.

Gal parodysi???????????As visaka krasta labai tvarkingai susiuvu-tai jo man uzbaiginet nereikai-anksciau apnerdavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 06 24, 09:02)
Gal parodysi???????????As visaka krasta labai tvarkingai susiuvu-tai jo man uzbaiginet nereikai-anksciau apnerdavau smile.gif


As stengiausi graziai siuti pagal krastus, bet vistiek man medziagyte slankiojo, tai neatitaikiau lygiai lygiai uzbaigineti. Tai atrodo mano salikelis be ribu:

user posted image
Atsakyti
Nugis grazuolis thumbup.gif ir nereikia ten to krastelio kaip nors uzbaigineti--labai sunkus pataps--liks -grazu---as irgi vakar suklojau juodai raudona tongue.gif
Atsakyti
Adatele , o tu tuos spec. klijus naudoji ?
Nerandu niekur ju pirkti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 06 25, 09:22)
Adatele , o tu tuos spec. klijus naudoji ?
Nerandu niekur ju pirkti  verysad.gif

nea as ju nenaudoju schmoll.gif man jie neissikalbia.kai kurie siuliukai patampa neblizgus-as naudoju tiki papigiaja laka kur ziauriai plaukus sulipintu ir dar reikiamose vietose adatelem susmaigstau-man taip labai gerai thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir as su pigiu stiprios fiksacijos laku dariau si salikeli.
Dekui, Adatele. Jei jau tokios igudusios akies nekabina mano saliko krastelis, tai paliksiu ji ramybeje toki. biggrin.gif
Atsakyti
Saulyte--jei atkreiptum demesi i kitu ausarankiu salikelius tai pamatytum ,kad netvarkingas krastas kita karta suteikia savotisko zavesio biggrin.gif Nors as megstu ,kad viskas butu tvarkingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 06 05, 22:04)
ar gerai išsiplauna, nes turiu spec su šia tehnika klijus, bet kiek ploviau vis tiek limpa  doh.gif , be ryšio pravalas kažkoks , suklijuoja labai gerai, bet sakau neišsiplauna  verysad.gif
Papildyta:
va aš apie šitus  g.gif

pirma mirkau, paskalauju, o paskui drastišaki blush2.gif blush2.gif blush2.gif - idedu i maiša ir kartu su visais skalbiniais praskalbiu skalbianke su programa delikatiems, 40*C, tik butinai ipilu minkštiklio - bet dovanodama visada pasakau : skalbiamas rankomis mirksiukas.gif mat esu didele tingine terliotis.... blush2.gif
paprastai labai sulimpa vilna, mochera, o sintetika gerai išsiskalbia ir be drastiškesniu priemoniu

tiesa šimet tik viena šalikuti "pagimdžiau" blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 03 liepos 2010 - 09:52
Oooo Lauma atsirado---ai kaip negrazu -tik viena salikuti nono.gif
O as vakar padariau ant juodo pagrindo raudonai salikuti ir niekaip neiseina jo nufotkinti doh.gif kosmaras kazkoks-nei ant juodo ,nei ant raudono,nei ant balto schmoll.gif niu niekaip nesiziuri ir nesimato jo grazumo verysad.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2010 07 03, 10:51)
pirma mirkau, paskalauju, o paskui drastišaki blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  - idedu i maiša ir kartu su visais skalbiniais praskalbiu skalbianke su programa delikatiems, 40*C, tik butinai ipilu minkštiklio - bet dovanodama visada pasakau : skalbiamas rankomis  mirksiukas.gif mat esu didele tingine terliotis.... blush2.gif
paprastai labai sulimpa vilna, mochera, o sintetika gerai išsiskalbia ir be drastiškesniu priemoniu

tiesa šimet tik viena šalikuti "pagimdžiau" blush2.gif


nu man vis tiek jis niekaip, ko tik aš nedarau, randu vietų limpančių, va vakar visgi prisipirkau lako ir visgi labai garžiai išsiplovė , be jokių drastiškų priemonių, nes jai taip plauti plauti kol išsiplaus, tai r siūlas gali nusitrinti, reiks ant kokių ne tokių jautirų siūlų sunaudoti biggrin.gif
QUOTE(Adatėlė @ 2010 07 04, 08:07)
Oooo Lauma atsirado---ai kaip negrazu -tik viena salikuti nono.gif
O as vakar padariau ant juodo pagrindo raudonai salikuti ir niekaip neiseina jo nufotkinti doh.gif kosmaras kazkoks-nei ant juodo ,nei ant raudono,nei ant balto schmoll.gif niu niekaip nesiziuri ir nesimato jo grazumo verysad.gif  cray.gif

gaila verysad.gif , bet jaučiu ant žmogaus turėtų būti gerai, nešk į lauką biggrin.gif
Atsakyti