Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Ar mūsų mamytės mažai dirba su šia technika ,ar gal kita tema yra ,kodėl čia taip tylu ? g.gif
Atsakyti
Adatėle, nerandu tavo temos rankdarbiuose g.gif Ar tamsta nedalyvavai "Skamba ,skamba kankliai " mugėjė Vilniuje ,Rotušės aikštėjė , su savo grožiais g.gif rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Jungiuosi i azuro gerbeju buri. biggrin.gif Aplaksciau Vilniuje rankdarbiu parduotuves ir pleveles niekur neradau. schmoll.gif Kai kuriose audiniu parduotuvese i mane ziurejo kaip is kokio kosmoso buciau - nesuprato ko as noriu, o vienoje parduotuveje net apsauke, kad issigalvoju "kazkokiu nesamoniu". doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2010 05 06, 08:10)
"Audiniu Imperija" prie Kalvariju turgaus - plėvelę mačiau 2 rušiu...
arba www.rankdarbiai.com

klijai - kai kas naudoja stipru plauku laka, aš perku dailininkasm skirtus silpnus medžio klijus semamiesty prie rotušes Dysnos g.

ar gerai išsiplauna, nes turiu spec su šia tehnika klijus, bet kiek ploviau vis tiek limpa doh.gif , be ryšio pravalas kažkoks , suklijuoja labai gerai, bet sakau neišsiplauna verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(axioma @ 2009 11 16, 09:58)
gal tikrai pakolkas gal susilaikykite nuo tų KK-100. palikau ta darbinį pas anytą, bandys ant vilnos programos krepšelyje išskalbti, tai paskui praneš kas gavosi, o aš savo ruožtu jums smile.gif



QUOTE(norali @ 2009 11 16, 11:38)
sveikos,
as visada naudoju tik situos klijus smile.gif man jie puikiausiai issiplauna thumbup.gif su laku viena kart bandziau man visai nepatiko schmoll.gif
axioma gal tu ju labai daug pripurskei g.gif kai uzpurskei ar nebuvo pasidares baltas pavirsius? jei kliju perdaug, gal todel sunkiai plaunasi, pabandyk pamerkti su indu plovikliu  "fairy" , as tai visada plaunu siltame vandenyje su skysta priemone skirta vilnai, is pradziu uzmerkiu kokiai  0.5 valandos mirksiukas.gif

va aš apie šitus g.gif
Atsakyti
Užduosiu klausimą ir galiu laukti atsakymo menesį biggrin.gif
Kur galima nusipirkti plėvelės ir klijų Kaune ir Klaipėdoje ?Dar Alytuje galėtų būti g.gif
Aišku Vilnius domina labiausiai smile.gif Tik liepos antroje pusėje važiuosiu link jūros ,tai užlėkčiau kur nors pakeliui .
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 06 06, 08:47)
Užduosiu klausimą ir galiu laukti atsakymo menesį  biggrin.gif
Kur galima nusipirkti plėvelės ir klijų Kaune ir Klaipėdoje ?Dar Alytuje galėtų būti  g.gif
Aišku Vilnius domina labiausiai  smile.gif Tik liepos antroje pusėje važiuosiu link jūros ,tai užlėkčiau kur nors pakeliui .

kiek tau reikia, aš turiu nusipirkus labai nemažai, jei niekur negausi galėsiu atkirpti 4u.gif
Atsakyti
blink.gif

thumbup.gif

Nežinau kiek reikia blush2.gif noriu pabandyti didesni gabaleli .As pirkausi ,pas mus yra vienoj parduotuvej ,bet ten siaura juosta,kokiu 20 cm plocio .Isbandziau,kazkas gavosi.
Gal ji ir parsiduoda juostomis ?
O vat kliju neradau dar Vilniuje,bet ne viska ir apejau dar .Bet tikrai daug kur pardavejos akis tik ispucia biggrin.gif
Labai noreciau pamatyti pati procesa gyvai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
iš manęs nepasimokysi , nes aš bandomuoju metodu dirbu, blush2.gif , bandau pati vienaip, kitaip, ir tiek žinių, man pačiai labai norėtusi pamatyti akies krašteliu procesą profių rolleyes.gif
Atsakyti
O tu, Naktibalda, pirkai pas save Klaipedoje kur nors ar internetu ta medziagyte?
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2010 06 07, 15:08)
O tu, Naktibalda, pirkai pas save Klaipedoje kur nors ar internetu ta medziagyte?

aš dauk ką mėgstu pirkti urmu biggrin.gif , tai papirkau berods 100 ar 200m reik pažiūrėt kiek ten lotuliukas.gif , neturiu galimybės lakstyti kaip prireikia, tai mėgstu turėt viską vietoj, pirkau internete, bet etn tik šimtais metrų parduoda , rulonais ksakant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 06 06, 07:47)
Užduosiu klausimą ir galiu laukti atsakymo menesį  biggrin.gif
[b]Kur galima nusipirkti plėvelės ir klijų Kaune

Plėvelę pirkau čia:
"Kaividos" skyriuje Kaune
PC "Iki" ("Pasimatymas"), II aukštas
Krėvės pr. 57, Kaunas
Tel.: +370 616 71594

Darbo laikas:
I - V :: 10-19 val.
VI :: 10-15 val.

Pirkau žiemą,buvo dviejų rušių skaidri ir ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xantia @ 2010 06 11, 12:41)


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti