Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(Aleksandritas @ 2010 03 13, 12:47)

man tai neįspūdingi rolleyes.gif , forume Gitos Sabos man tai tikrai nuostabūs wub.gif , o čia nieko neįprasto rolleyes.gif
Atsakyti
Na, nustebinti šiais laikais apskritai sunku kažkuo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandritas @ 2010 03 13, 17:38)
Na, nustebinti šiais laikais apskritai sunku kažkuo.  smile.gif

joo čia tai sutinku doh.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 13, 17:24)
man tai neįspūdingi  rolleyes.gif , forume Gitos Sabos man tai tikrai nuostabūs  wub.gif , o čia nieko neįprasto  rolleyes.gif

GitaSaba sake ne su plevele daro g.gif g.gif kazkokia nauj technika ji juos kuria---uztat yra nepakartojamai grazus darbai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 03 14, 20:02)
GitaSaba sake ne su plevele daro g.gif  g.gif kazkokia nauj technika ji juos kuria---uztat yra nepakartojamai grazus darbai thumbup.gif

na nežinau kaip ji kuria, bet va ten tikrai yra į ką pažiūrėt , ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Senai noriu išbandyti šią technika blush2.gif Taigi pirmas žaliuokės -naujokės klausimas biggrin.gif Kur Vilniuje nusipirkti tos plėvelės ir klijų ?
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 05 05, 17:19)
Sveikutes  4u.gif Senai noriu išbandyti šią technika  blush2.gif Taigi pirmas žaliuokės -naujokės klausimas  biggrin.gif Kur Vilniuje nusipirkti tos plėvelės ir klijų ?

"Audiniu Imperija" prie Kalvariju turgaus - plėvelę mačiau 2 rušiu...
arba www.rankdarbiai.com

klijai - kai kas naudoja stipru plauku laka, aš perku dailininkasm skirtus silpnus medžio klijus semamiesty prie rotušes Dysnos g.
Atsakyti
Lauma gal galit nupaveiksluot tuos klijus kaip jie atrodo.. schmoll.gif Su pigesniu laku man nelabai kibo
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2010 05 06, 08:10)
"Audiniu Imperija" prie Kalvariju turgaus - plėvelę mačiau 2 rušiu...
arba www.rankdarbiai.com

klijai - kai kas naudoja stipru plauku laka, aš perku dailininkasm skirtus silpnus medžio klijus semamiesty prie rotušes Dysnos g.



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2010 05 06, 11:56)
Lauma gal galit nupaveiksluot tuos klijus kaip jie atrodo.. schmoll.gif  Su pigesniu laku man nelabai kibo


user posted image

Atsakyti
Ačiū lauma.mėginsim ieškot.
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2010 05 06, 08:10)
"Audiniu Imperija" prie Kalvariju turgaus - plėvelę mačiau 2 rušiu...

Cia ta kur nuo senu laiku audiniu parduotuve ?
Jei ta ,tai ten nera verysad.gif
Atsakyti