Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Sveikos merginos,
iškilo klausimėlis dėl ažūro. Kaip jūs su siuvimo mašina susiuvinėjate vienodai tą tinklelį, gal naudojate kokią spec pėdutę?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
As asmeniškain nenaudoju jokios spec lapkutės---aki mes primušę lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2009 11 23, 21:33)
As asmeniškain nenaudoju jokios spec lapkutės---aki mes primušę lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Dėkui, bandysiu ir aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2009 11 23, 21:33)
As asmeniškain nenaudoju jokios spec lapkutės---aki mes primušę lotuliukas.gif  mirksiukas.gif



QUOTE(Lorettta @ 2009 11 23, 22:28)
Dėkui, bandysiu ir aš  4u.gif

teisingai Adatėlė sako mirksiukas.gif , šiaip pačią pirmą siūlę svarnbiausiai nenuvažiuot kur nereikia, paskui orentuojiesi vis tiek kas kaip 4u.gif
Atsakyti
Merginos, jūsų darbai nerealūs. Jau seniai tyliai varvinu seilę, norėdama išmėginti pati. Iki šiol tik turėjau kelis Žydros siūtus darbus. Dabar jau plėvelė nupirkta, klijus turiu, tereikia nugriebt šiek tiek laiko, kad padėti savo eksperimentus. O jau rezultatai kokie bus numatyti sunku doh.gif ax.gif biggrin.gif
O kodėl čia taip tylu liko? Emigravot į kitus rankdarbius? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 04 kovo 2010 - 17:17
QUOTE(Adatėlė @ 2009 11 23, 22:33)
As asmeniškain nenaudoju jokios spec lapkutės---aki mes primušę lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


Dėl tinklelio - aš pirmąjį bandžiau su tinkleliu, bet man negražu.
Jei konsultuositės su dailininkais - pasakys, kad laisvos, lenktos linijos sudaro tai gamtos, laisvės, augimo įspūdį. Tiesios - griežtumas. O tinklas - tvora, uždarymas, įkalinimas.
Apibendrinant darbelius, išeina, kad jūsų gamtiniai motyvai yra į kalinti "už tvoros".

Todėl nuoširdžiai patariu nevargti dėl tikslumo, o siūti padrikai, bet gerai apsižiūrėti, kad būtų sutvirtinti visi pagrindo siūlai ir detalės. Toks darbelis atrodo daug organiškiau ir tas tinklas taip akies nerėžia.

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(norali @ 2009 11 16, 12:38)
sveikos,


Peržiūrėjau albumėlį - fantastiški darbai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 03 06, 14:58)
Dėl tinklelio - aš pirmąjį bandžiau su tinkleliu, bet man negražu.
Jei konsultuositės su dailininkais - pasakys, kad laisvos, lenktos linijos sudaro tai gamtos, laisvės, augimo įspūdį. Tiesios - griežtumas. O tinklas - tvora, uždarymas, įkalinimas.
Apibendrinant darbelius, išeina, kad jūsų gamtiniai motyvai yra į kalinti "už tvoros".

Todėl nuoširdžiai patariu nevargti dėl tikslumo, o siūti padrikai, bet gerai apsižiūrėti, kad būtų sutvirtinti visi pagrindo siūlai ir detalės. Toks darbelis atrodo daug organiškiau ir tas tinklas taip akies nerėžia.

user posted image

user posted image

nesupyk ,bet man asmeniskai tokia kose mose napatinka -darbas tarodo labai netvarkingai atliktas --tu lenktu liniju pakanka ir nuo deliojamu siulu schmoll.gif o ,kad nesimatytu tos tvoros--tai galima siuti su permatomu siulu---pries pusmeti pradejau naudoti vilnos karsini azuriniuose saliuose---snd kaziuko mugej jau visos vilnos prideje i azurinius salius blink.gif internetas galingas ir visiems prieinamas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 03 12, 19:35)
nesupyk ,bet man asmeniskai tokia kose mose napatinka -darbas tarodo labai netvarkingai atliktas --tu lenktu liniju pakanka ir nuo deliojamu siulu schmoll.gif o ,kad nesimatytu tos tvoros--tai galima siuti su permatomu siulu---pries pusmeti pradejau naudoti vilnos karsini azuriniuose saliuose---snd kaziuko mugej jau visos vilnos prideje i azurinius salius  blink.gif internetas galingas ir visiems prieinamas cool.gif

na turbūt kitaip ir nebus verysad.gif , internetas , o dėl kvadratų ...tai mano nuomonė panaši kaip Adatėlės blush2.gif , man darbas daug tvarkingesnis ir kokybiškesnis "kvadrate" ir žinoma daug sunkiau ir reikalaujanti daugiau darbo nei makaliūzę susiūti, bet jei atitaikius tam tikrą spalvą ir jei toks užmanymas kodėl gi ir ne košė , kaip kam thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 03 12, 20:35)
nesupyk ,bet man asmeniskai tokia kose mose napatinka -darbas tarodo labai netvarkingai atliktas --tu lenktu liniju pakanka ir nuo deliojamu siulu schmoll.gif o ,kad nesimatytu tos tvoros--


Ant žmogaus jis atrodo puikiai. O kad košė - toks ir buvo sumanymas - laisvų linijų. Su išdėliotais raštais jau nebeturėjau, tai nufotogrfavau tą, kurį sau pasigaminau. Nors ir jo vos su rankom neišplėšė. Fotografavau iš arti ir dar ant nelygaus paviršiaus, tai gal todėl kilo toks "košės" įspūdis g.gif O jei norit "tvarkos" - tai ir raštą dėliokit tiksliai geometrinį, tada "tvorą" sūkit. Tada linijos neprieštaraus vienos kitoms. Žodžiu, aš pasilieku prie savo nuomonės, o jūsų teisė rinktis ir pasilikti prie savosios mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 13 kovo 2010 - 09:53
o mano nuomonė šiu atveju tokia , kaip Pašnekutės. visą laiką žiūriu šioj temoj darbelius, gražu, bet... man ta "tvora" kliūva už akies. na, taip, gal žilkiniai siūlai ir išeitis.
nes vaizdas - toks meniškas ,abstrakčios gėlės - ir bac - tinklas, lygiais kvadratais. nu man nesižiūri.
o ta Pašnekutės košė malošė - man visai ne košė, kaip tik vientisumas. Siūlai padriki - ir siūlės padrikos, viskas thumbup.gif

QUOTE(Adatėlė @ 2010 03 12, 19:35)
---pries pusmeti pradejau naudoti vilnos karsini azuriniuose saliuose---snd kaziuko mugej jau visos vilnos prideje i azurinius salius  blink.gif internetas galingas ir visiems prieinamas cool.gif


nu jau čia tai pavarėt, Adatėle. Galima pamanyt, kad visos nuo Jūsų nusikopino dėti vilną į ažūrą? biggrin.gif
Lygiai prieš metus šioj temoj dėjau savo pirmą blyną su vilna mirksiukas.gif

Dviračio neišrasit. net nesistenkit smile.gif
Papildyta:
o temos paįvairinimui savo lininį maišelį su trupučiu šenilo įdėsiu:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(DRUNE @ 2009 10 07, 16:37)
Grazus visu darbeliai.Gal kuri prisimenate Lietuvos dizianeres pavarde, kuri regis panashia technika kuria, tik niekur neskelbia kaip tai daro vardas tai jos Zydrune o pavarde?

regis ši. Gražūs jos darbai.
Atsakyti