Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Tikrai nepriklauso kokiais siulais siuvi-aš siuvu permatomais----bet vistiek forma yra išlaikoma g.gif

Mano naujas

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2009 11 08, 16:11)
Tikrai nepriklauso kokiais siulais siuvi-aš siuvu permatomais----bet vistiek forma yra išlaikoma g.gif

Mano naujas

user posted image

wub.gif kaip gražu, koks tas permatomas siūlas ?

Vis kaupiuosi pabandyt tą grožį pasidaryt blush2.gif

Atsakyti
Na tokie zilkiniai--siuvimo reikmenu parduotuvej pardavejos paklausk ir paduos---tik jei masinos siulu reguliuotojas labai uzverztas tai siuvini traukia blink.gif

Aciukas aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
pabandžiau šiandien daryti ažūrą, lipdžiau lipdžiau - nelabai kimba cool.gif. Purškiau stiprios fiksacjos laką, gal dėl to g.gif . Kaip jums tiek sluoksnių susideda, ar gerai sulimpa? Gal kuri žinote, kur Klaipėdoje galima įsigyti klijų, "Senukuose" neradau...
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2009 10 29, 18:51)
Sveikutes visos siame forume esu naujoke ir labai mane domina tas azuras labai noreciau paklausti mimutes gal ji kaune kokius kurselius organizuoja labai noreciau sudalyvauti ir ismokti sios technikos biggrin.gif busiu dekinga uz atsakyma smile.gif

Sveikos mergaites! Jei ka domina, tai Kaune, Valanciaus 21, galerijoj "Balta" organizuojami sios technologijos seminarai. Bet kiek zinau, pastaruoju metu nesurenka norinciu grupes. Reiktu uzeiti ir pasiklausti. wub.gif
Atsakyti
merginos, skubiai prašau pagalbos- lipdžiau siūlus klijas KK-I00, valanda mirkiau saltame vandenyje, plėvelė išsileido, gaminys siaubingai lipo, tada vel valandai i drungna vandenį- vistiek lipo, tada į šiltą vandenį su skysta skalbimo priemone- vistiek siaubingai lipnu. aš jau visiškoje neviltyje, nes gaminys išties gražus, tik neina prie jo liestis ir nebežinau ko imtis, patarkite ką daryti, labai prašau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2009 11 15, 21:43)
merginos, skubiai prašau pagalbos- lipdžiau siūlus klijas KK-I00, valanda mirkiau saltame vandenyje, plėvelė išsileido, gaminys siaubingai lipo, tada vel valandai i drungna vandenį- vistiek lipo, tada į šiltą vandenį su skysta skalbimo priemone- vistiek siaubingai lipnu.  aš  jau visiškoje neviltyje, nes gaminys išties gražus, tik neina prie jo liestis ir nebežinau ko imtis, patarkite ką daryti, labai prašau  verysad.gif

nežinau ką patart, nes dar aš tų klijų neišbandžiau, bet jau esu nusipirkusi unsure.gif , gal jie kiatip naudojami velnias blink.gif , o į skalbimo mašiną nemėginai kišti, aš tai sudedu į tinklinį maišą ir pramaskatuoju rolleyes.gif , jei kas neišsiplauna ax.gif
Atsakyti
dėkui už greitą atsakymą smile.gif

na pabijojau i skalbenkę kišti, ten vien tik machera tai galvojau kas ten iš jos liks doh.gif dabar sėdžiu rymau ir mastau, kad šiaip ar taip š.... jau iš to darbo tai jau galiu dėti į tą skalbiankę. o KK-I00 puršiau, nes ornamentai.lt prie tirpios plėvelės perskaičiau, kad būtent toki ir reikalingi, beje ten juos ir pirkau. na parašiau aš jiems apie savo bėdą, žiūrėsim ar atrašys ir ką būtent smile.gif

dar mastau- jei priemonė skirta tokiems dalykams tai gal turėtų paprasčiau skalbtis g.gif norėtūsi tikėti, kad bent plaukų lakas lengviau atsiskalbia. sekantį kartą bandysiu jį.
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2009 11 15, 22:08)
dėkui už greitą atsakymą smile.gif 

na pabijojau i skalbenkę kišti, ten vien tik machera tai galvojau kas ten iš jos liks  doh.gif  dabar sėdžiu rymau ir mastau, kad šiaip ar taip š.... jau iš to darbo tai jau galiu dėti į tą skalbiankę. o KK-I00 puršiau, nes ornamentai.lt prie tirpios plėvelės perskaičiau, kad būtent toki ir reikalingi, beje ten juos ir pirkau.  na parašiau aš jiems apie savo bėdą, žiūrėsim ar atrašys ir ką būtent smile.gif 

dar mastau- jei priemonė skirta tokiems dalykams tai  gal turėtų paprasčiau skalbtis  g.gif    norėtūsi tikėti, kad bent plaukų lakas lengviau atsiskalbia. sekantį kartą bandysiu jį.

plaukų lakas išsiplauna puikiai, bet labai prastais klijuoja verysad.gif , jei norisi rimtesnio ornamento stabilesnio jis nelaiko, o man nepatinka, dabar bijosiu naudoti aš tą KK100 doh.gif , kaip sužinosi iš jų gunoldų tai papasakok ką atrašė unsure.gif

tai mocheriuką jei ant rankų programos, gal nieko nenutiks, nu bet ot koks š... kai taip atsitinka doh.gif
Atsakyti
gal tikrai pakolkas gal susilaikykite nuo tų KK-100. palikau ta darbinį pas anytą, bandys ant vilnos programos krepšelyje išskalbti, tai paskui praneš kas gavosi, o aš savo ruožtu jums smile.gif
Atsakyti
sveikos,
as visada naudoju tik situos klijus smile.gif man jie puikiausiai issiplauna thumbup.gif su laku viena kart bandziau man visai nepatiko schmoll.gif
axioma gal tu ju labai daug pripurskei g.gif kai uzpurskei ar nebuvo pasidares baltas pavirsius? jei kliju perdaug, gal todel sunkiai plaunasi, pabandyk pamerkti su indu plovikliu "fairy" , as tai visada plaunu siltame vandenyje su skysta priemone skirta vilnai, is pradziu uzmerkiu kokiai 0.5 valandos mirksiukas.gif
Atsakyti
gavau atsakymą iš ornamentai.lt, tai sako kad perdaug pripurškiau ir kad plauti su tirpikliu, neašku kokiu. dėl to perdaug tai visko gali būti, čia tas patc kaip skonio reikalas, kadangi man jų liko tai dar kartą mėginsiu. Fairyje juodraštuką ploviau tai vietom jau nebelimpa, bet tiek atmirkinus tai ta machera jau tokia apgailėtina paliko unsure.gif na čia bus man pamoka, kad reikia viską išsiaiškinti, perskaityti ir tik tada imtis naujos veiklos, o aš įsivazdavau - viens du ir šedevras lotuliukas.gif dėkui visioms patarusioms smile.gif
Atsakyti