Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

ama ateme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2009 10 08, 15:32)

Na ji kazkada buvo uzpatentavus savo tuos sukurtus audinukus--sake su kazkokiom tipo staklem juos daranti.Bet dabr nepratese to patento ir is piktumo nebezino ka daryti cool.gif Visos muges pilnos tu saliku.mokyklose vaikus mokina kaip su ta plevels galima kurti,kursai visokie vyksta.......o interneto platybese kiek tokiu pridaryta.Tai va tokios tokeles blink.gif
Atsakyti
a cia apie ta, kur kazkada rase, kad isrado nauja medziaga? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2009 04 23, 17:28)
O reikiamai atreguliota masina-tai kai lapkute nelabai smarkai spaudzia gamini prie dantuku mirksiukas.gif

Kvailas klausimas blush2.gif , bet vistiek paklausiu, nes su technika aš susipykusi... O kur tas prispaudimas reguliuojasi? Iš manęs tokia siuvėja, kad siūlo įtempimo reguliavimą dar šiaip taip įsivaizduoju, bet kur kojelės prisispaudimas doh.gif
QUOTE(Liudmilka @ 2009 08 18, 11:33)
O aš  noriu paklausti gal kas bandėte avaloną,kurį parduoda parduotuvėje prie Kalvarijų turgaus? Jis ten toks... g.gif kaip agro plėvelė,buvo storesnis ir plonesnis...To plonesnio kaina buvo apie 8Lt (jei atmintis nešlubuoja).

Išmėginau tą storesniąją "agroplėvelę". Man patiko! Daug smagiau ir lengviau dirbti nei su ta skaidria, plonyte. Gal kiek prasčiau prilimpa prie šitos, bet tuomet adatėlės pagelbsti ax.gif . Ir bendrai kažkaip tvirtesnis visas tas "lipdinys" gaunasi, nes su plonąja man vis baisu būdavo, kad išsileis viskas. Tik į vandenį pamerkus skalbt, labai juokinga krūva lipnios košės gavosi lotuliukas.gif , kol išvelėjau karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2009 10 09, 18:11)
Kvailas klausimas  blush2.gif , bet vistiek paklausiu, nes su technika aš susipykusi... O kur tas prispaudimas reguliuojasi? Iš manęs tokia siuvėja, kad siūlo įtempimo reguliavimą dar šiaip taip įsivaizduoju, bet kur kojelės prisispaudimas  doh.gif


Cia jau tikmeistras gales tau padeti g.gif Jei pati masinu neremontuoji tai butu sunku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adatėlė: 12 spalio 2009 - 09:46
QUOTE(Adatėlė @ 2009 10 12, 10:45)
Cia jau tikmeistras gales tau  padeti g.gif Jei pati masinu neremontuoji tai butu sunku.

Aišku 4u.gif Tuomet bus gerai toks koks yra, nes negi kiekvieną naują medžiagą siuvant meistrų ieškosi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2009 10 12, 23:16)
Aišku  4u.gif Tuomet bus gerai toks koks yra, nes negi kiekvieną naują medžiagą siuvant meistrų ieškosi  irnesakyk.gif

Protingas meistras-parodo kur ir kaip reguliuoti -o po to jau pati tvarkaisi mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kams prireiks ax.gif
Šiandien Vilniuje, Skroblų 19, esančioje Grunold parduotuvėje nusipirkaus Gunold KK100 klijų už 21.6 lt (flakono kaina 18 lt +PVM) www.gunold.lt . Tirpia plėvele jie prekiauja, tačiau nekarpo, reikia pirkti visą ruloną t.y. 100 m.
Atsakyti
Sveikutes visos siame forume esu naujoke ir labai mane domina tas azuras labai noreciau paklausti mimutes gal ji kaune kokius kurselius organizuoja labai noreciau sudalyvauti ir ismokti sios technikos biggrin.gif busiu dekinga uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, darbstuoles,
prisigrozejau cia jusu darbeliais ir pati ismeginau, na sakyciau labai mielas uzsiemimas, toks uzkreciantis. TRik iskilo klausimas kaip su tais tokiais perregimais azurais, kaip jie islaiko forma, man vienas kaip tai formos nelabai islaiko, gal pakrakmolinti sakau, ar isskalbt su minkstikliu g.gif
Na pasirodau savo pirmaji darbeli, tiesa esu ir daugiau ju prigaminus.
user posted image
Atsakyti
Nirida--ziuriu ir nesuprantu-kodel jis pas tave toks tikrai beformis g.gif skalbimas nepades--gal ne tinkleliu siuni?
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2009 11 08, 12:42)
Nirida--ziuriu ir nesuprantu-kodel jis pas tave toks tikrai beformis g.gif skalbimas nepades--gal ne tinkleliu siuni?

sitas tai tikrai ne tinkleliu, o zigzagais ivairiausiais, tai gal todel ir forma itakos turejo g.gif
O kita toki daugiau azuruni siuvau tinkleliu, bet vis tiek kazko prastai su forma, gal saku kad siuvau su plonais siulais g.gif
Atsakyti