Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Adatėlė ploja.gif ,pamačiau ir swoon.gif .... Auksinių rankų žmogus!
O aš noriu paklausti gal kas bandėte avaloną,kurį parduoda parduotuvėje prie Kalvarijų turgaus? Jis ten toks... g.gif kaip agro plėvelė,buvo storesnis ir plonesnis...To plonesnio kaina buvo apie 8Lt (jei atmintis nešlubuoja).
Atsakyti
QUOTE(Liudmilka @ 2009 08 18, 11:33)
Adatėlė ploja.gif ,pamačiau ir swoon.gif .... Auksinių rankų žmogus!
O aš  noriu paklausti gal kas bandėte avaloną,kurį parduoda parduotuvėje prie Kalvarijų turgaus? Jis ten toks... g.gif kaip agro plėvelė,buvo storesnis ir plonesnis...To plonesnio kaina buvo apie 8Lt (jei atmintis nešlubuoja).


sveika 4u.gif

kur matei, unsure.gif "Audiniu imperijoje"? g.gif reik lėkti pažiurėt, nes prieš koki mėn nemačiau ten tokios.....

iš rankdarbiu kur užsakinėju kaip agroplėvelė, tik dėl storio nžn, vienas storis ten, bet kaina gerokai didesne, gal plotis skiriasi g.gif
Atsakyti
jau senas darbelis, vienam žmogučiui dovanų smile.gif , bet dar nerodžiau tai parodysiu ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Naktibalda ,šaunus darbas,ir taip lygiai susiuvusi kvadračiukus ir taip smulkiai thumbup.gif Įdomu kokiu atstumu siuvai bigsmile.gif Mano šalis drambliškai susiūtas prieš tavaj

http://keep4u.ru/ful...3723b74398d/jpg
Atsakyti
Naktibalda-Tu cia gudriai su tom sakute darytom gelytem thumbup.gif thumbup.gif

111dalia--man tavo salikutis labai patiko-tos rozes wub.gif wub.gif Bet jis toks tankus g.gif Ir visai neretai ten susiuvai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2009 08 18, 16:27)
sveika 4u.gif

kur matei, unsure.gif  "Audiniu imperijoje"? g.gif  reik lėkti pažiurėt, nes prieš koki mėn nemačiau ten tokios.....

iš rankdarbiu kur užsakinėju kaip agroplėvelė, tik dėl storio nžn, vienas storis ten, bet kaina gerokai didesne, gal plotis skiriasi g.gif


hi.gif
Nežinau kaip ta parduotuvė vadinasi blush2.gif tuoj pamėginsiu parodyt...
user posted image

user posted image

Storesnio plotis 150cm,o plonesnio 1m.storesnis berods 14Lt kainavo(vėlgi jei atmintis nešlubuoja)
O sudėti jie ten kur visi flizelinai,ten jų taip nepamatysi-reikia klausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liudmilka: 28 rugpjūčio 2009 - 11:29
Laba diena. Gal kuri yra bandžiusi šitą: kažkaip pigiai gaunasi
http://www.inbro.lt/Flizelinai.html
Atsakyti
Vaje kokiu groziu cia radau wub.gif thumbup.gif buvau maciusi tokius salius tik niekaip nesupratau kaip jie padaryti doh.gif
Visu nuostabus darbeliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Grazus visu darbeliai.Gal kuri prisimenate Lietuvos dizianeres pavarde, kuri regis panashia technika kuria, tik niekur neskelbia kaip tai daro vardas tai jos Zydrune o pavarde?
Atsakyti
QUOTE(DRUNE @ 2009 10 07, 16:37)
Grazus visu darbeliai.Gal kuri prisimenate Lietuvos dizianeres pavarde, kuri regis panashia technika kuria, tik niekur neskelbia kaip tai daro vardas tai jos Zydrune o pavarde?

hihihi.gif neatsimenu pavardes-Visas pasaulis moka su ta plevele daryti ir ne jokia cia paslaptis irnesakyk.gif Bet ji visus i teisma zada paduot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2009 10 08, 14:55)
hihihi.gif neatsimenu pavardes-Visas pasaulis moka su  ta plevele daryti ir ne jokia cia paslaptis irnesakyk.gif Bet ji visus i teisma zada paduot lotuliukas.gif

hihihi.gif tai jau tikrai paslaptis biggrin.gif didžiulė ,
Atsakyti