Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)


LABUTIS 4u.gif

Aciu merginos uz grazius zodzius smile.gif

Dar pavasrinei nuotaikai pakelti,o tai ziemos nei sluhu nei duhu:



user posted image
Atsakyti
[quote=isdykelee_,2008 01 29, 09:48]
LABUTIS 4u.gif

Aciu merginos uz grazius zodzius smile.gif

Dar pavasrinei nuotaikai pakelti,o tai ziemos nei sluhu nei duhu:


na tikrai pavasariu dvelkia tavo tasiukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba 4u.gif


kaupiuosi superšaliui draugės gimtadieniui, ruošiu trafareta bandysiu "didelį mena" padaryti blush2.gif

išdykėle, labai faini tašiukai thumbup.gif , ale man siuvimas - sunkus darbas o ne malonumas, manau kad pati niekada tokio grožio nepasidarysiu schmoll.gif

norali, mačiau tavo kepuriukus thumbup.gif ( kitoj temoj)
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 26, 21:59)
Siauliuose yra Mickeviciaus gatveje smile.gif  lyg ir aukso gijos vadinasi g.gif  rankdarbiu  parduotuve smile.gif ten plevele 0.5m plocio kainuoja 8 litus unsure.gif brangoka verysad.gif , o klijai 32litai. as pradzioj is ten ir pirkau smile.gif o dabar atsisiunciau is rankdarbiai.com parduotuves rolleyes.gif


Dekui uz info norali bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 26, 20:59)
Siauliuose yra Mickeviciaus gatveje smile.gif  lyg ir aukso gijos vadinasi g.gif  rankdarbiu  parduotuve smile.gif ten plevele 0.5m plocio kainuoja 8 litus unsure.gif brangoka verysad.gif , o klijai 32litai. as pradzioj is ten ir pirkau smile.gif o dabar atsisiunciau is rankdarbiai.com parduotuves rolleyes.gif

Avolono 1m plocio -10lt yra Sv. Getrudos gatvei siulu parduotuvej. Oi cia as apie Kauna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykelee_: 30 sausio 2008 - 16:56

Sveikutes auksarankes 4u.gif

Stai mano dar vienas senilo tasiukas blush2.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 02 01, 14:27)
Sveikutes auksarankes 4u.gif

Stai mano dar vienas senilo tasiukas blush2.gif
user posted image

na ir greita tu, isdykelee, bigsmile.gif tasiukas labai saunus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 02 01, 13:27)
Sveikutes auksarankes 4u.gif

Stai mano dar vienas senilo tasiukas blush2.gif

labai gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 01 27, 12:55)
Sveikos Auksarankes 4u.gif
Man su skalbimu jokiu problemu-nepriklauso kokia plevele naudoju.As purskiu laku-gal del to jokiu problemu,net Vanis nenaudoju,tik su sampunu isplaunu!
Lauma tavo salikeliai labai saunus!  Bet ir as nemiegu-padariau stai toki:
user posted image



Niam-niam koks salikiukas essen.gif thumbup.gif
O koki konkreciai laka naudojat jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti
Naudoju plauku laka stiprios fiksacijos.Bet sulipina tik pati siula,o pleveles nesulupina,tai as adatelem pasmaikstau. darbo daugiau,bet skalbti lengviau..salikuciai svelnus mirksiukas.gifO cia dar vienas mano tasiukas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykelee_: 02 vasario 2008 - 09:09
Isdykele, labai jau grazus tie tavo tasiukai! thumbup.gif
Atsakyti
Labai ACIU Mimute uz ivertinimus ax.gif Man labai svarbu Tavo kaip profes ivertinimas ax.gif Rodau toki jaunai paneliai daryta tasiuka-Valentino dienai mirksiukas.gif




user posted image aciuks.gif
Atsakyti