Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(lauma @ 2009 04 17, 23:56)
dar spesiu šiandien pasveikinti mimute su gimtadieniu  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif

jungiuosi prie sveikinmų, jau beveik nespėjau ale vis tiek 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif , daug gražių įdėjų ir laiko jų įgyvendinimui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 04 16, 15:51)
Švarkelis nepaprastai gražus wub.gif

Aš tik du šalikus tesu padarius. Abu kartu su plaukų laku klijavau. Tai tikrai sunkiai. Arba nelabai laiko, arba kai kur daugiau papurškiau, kažkaip susitraukė tos vietos, pati plėvelė, dar nesiuvus. Bet  kažkaip pavyko susiūti. Dar vietomis smeigtukais sukabinau, ka\d visai neiširtų. Bet suprantu, kad dar tik tokie šiaip sau darbai.

O ar ilgam užtenka tų tekstilinių klijų? Lako tai man vienam šalikui praktiškai visas buteliukas suėjo, truputis liko. Nes klijai labai brangūs, bet gal jų ilgiau užtenka?


aha man tas pats.... prie pleves nelkijuoja, o jei daugiau papurski, tai pleve sutraukia... nesamone kazkokia... doh.gif tai irgi adatelemis vadavausi g.gif

QUOTE(isdykelee_ @ 2009 04 16, 21:05)
Galiu pasidalinti turima patirtimi.Visokius lakus isbandziau-o geriausiai suklijuoja va sitas---siuliukus tai tikrai gerai sulipina--o prie pleveles nelabai-tai tam reikalui naudoju adateles.

user posted image

susitraukia man kokius 3cm nedaugiau schmoll.gif Labai priklauso kiek siuliuku priklojat ir kokia plevele naudojat ir kokia masina siuvat-turi buti tinkamai atreguliuota.Vat tongue.gif



as siulu tai daugokai priklojau ir naudojau neskaidria pleve... o ka reiksia tas tinkamas atreguliavimas - siulai laisviai jei teisingai suprantu... va cia mano kuribinis rezultatas:
user posted image
Atsakyti
Omega---nu nerealiai grazu good.gif good.gif good.gif Ir spalvos ir kompozicia thumbup.gif

O reikiamai atreguliota masina-tai kai lapkute nelabai smarkai spaudzia gamini prie dantuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2009 04 23, 17:28)
Omega---nu nerealiai grazu good.gif  good.gif  good.gif Ir spalvos ir kompozicia thumbup.gif

O reikiamai atreguliota masina-tai kai lapkute nelabai smarkai spaudzia gamini prie dantuku mirksiukas.gif


as tai nepatenkinta tuo darbu , bet pasimokiau ir kitoms galiu pasakyti - nedekite tiulio gabaliuku, nes as pridejau, man mat grazu atrode del tu azuriskumu susipynimo, bet brudas, zaraza ri taip toliau - visiskas negeris, nes jis gi siurkstus, tai visa darbelio jaukuma ir minkstuma gadina!!!!!!!! verysad.gif cry.gif cry.gif

p.s melyna raudona - nuo vaikystes mano megiamas derinys, visi piesiniai tokie budavo lotuliukas.gif

aciu uz patarima Isdykelee, bandysiu smile.gif
Atsakyti
o jei naudot ne laka o tekstilinius klijus, tai kurie geriausia? kur juos pirkti (vilniuje arba kaune)?
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2009 05 06, 12:16)
o jei naudot ne laka o tekstilinius klijus, tai kurie geriausia? kur juos pirkti (vilniuje arba kaune)?

KLIJAI GERIAU SUKLIJUOJA-BET BLOGIAU ISSISKALBIA
LAKAS PRASCIAU SUKLIJUOJA-BET GARAI ISSISKALBIA.
PIRKTI YRA KAUNE VALANCIAUS TEKSTILININKU GIDIJOJE. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Senokai as cia ir besilankiau! O cia ir sveikinimus praleidau! blush2.gif Labai aciu, kad manes dar nepamirsote!
O jusu visu darbeliai tiesiog nuostabus! Dirbkit, netinginiaukit. Mano menus praryjo kasdieniai darbai. Tiesiog nera kada prie ju prisiliesti. wub.gif Visoms sekmes! Kai tik turesiu kokiu naujienu, butinai pasirodysiu! wub.gif
Atsakyti
Sveikutes
labai grazus jusu darbeliai
as taip pat buvau uzsidegus prisipirkau medziagu thumbup.gif pasiuvau 1 blush2.gif bet dabar ... ax.gif nieko nebedarau ir guli spintoj doh.gif gal jums labiau bus reikalingas nei man blush2.gif
gal kas noretu is manes pleveles nusipirkt nebrangiai blush2.gif
turiu 185*135cm vientisas gabalas
jei galima per az
temos neseku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 13 birželio 2009 - 09:05
Ir as jus aplankiau, man vasara pats darbymetis, sode. Buvo uogos, dabar jau agurkai, pomidorai, tai prie siuviniu gal tik rudeniop beprisesiu, bet vis tiek visa sirdele su jumis, sitie groziai jau net sapnuojasi doh.gif Gal teks ir rudens nesulaukti, sesiu ir dirbsiu smile.gif
Atsakyti
Aciu asriuks ,kad temute pakeliai drinks_cheers.gif

nz gal ikeliu savo is naujesniu darbeliu nuotraukyte g.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2009 08 15, 23:33)
Aciu asriuks ,kad temute pakeliai drinks_cheers.gif

nz gal ikeliu savo is naujesniu  darbeliu nuotraukyte  g.gif

user posted image


Jau grozis nerealus blink.gif Groziu grozis 4u.gif
As va vis zadu prisesti prie azuru, bet vis laiko ner. O kai pasiziuriu, ko grazaus jus pridarot, tai noras radyti dar padideja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksaranke: 16 rugpjūčio 2009 - 07:32
Adatėle, na, jau gražu, tai tikrai - neišpasakytai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti