Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Naktibalda----saunu,grazu thumbup.gif laaabai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Laba vakareli 4u.gif
Norejau jusu pasiteirauti radau suknele kokios noriu,turiu begalo graziu ir geru medziagu ir turiu siuvimo masina taip pat,bet nesu "profe" sioj srity,galiu tik kazka smulkaus pasiuti,o vat uzsibreziau tiksla pasisiuti stai sita suknele blush2.gif Tik nesuprantu kur man rasti jos tech.siuvimo aprasymu,nes ta ka matau,man labai gilus miskas.
Gal kas turetumet kokiu patarimu?
Suknele

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 03 09, 16:02)
o gal žinai ką nors plačiau apie kursus ,kurie čia organizuojami  g.gif , mane domina senilas ir tirpi plėvelė

Senilas ir tirpi plevele jau turejo buti, bet nesusidare grupe. Taip, kad siuo metu planuose nenusimato. 4u.gif
Atsakyti
Aš esu naujokė.Jūsų visų darbeliais jau seniai žaviuosi,ir pati kai ką bandau daryti. Tiesa, aš žaviuosi ažūro darbeliais.Esu dėkinga MIMUTEI už pasidalintas visas šio meno paslaptis.
Atsakyti
Na merginos-visai apleidot temute--ar nauju groziu nekuriat?????????? g.gif
O as jums parodysiu svarkeli-puosiau azuru:)

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif išdykele superinis švarkelis, reiks ir man kada tokį pamėginti thumbup.gif , labai labai gražu, wub.gif
Atsakyti
[quote=isdykelee_,2009 04 15, 17:02]
Na merginos-visai apleidot temute--ar nauju groziu nekuriat?????????? g.gif
O as jums parodysiu svarkeli-puosiau azuru:)

Kaip fainai thumbup.gif
Atsakyti
Isdykele, isties nerealiai grazus svarkelis.... wub.gif beveik vestuvinis galetu buti bigsmile.gif
o va as prie pora menesiu paskaiciusi visasjusu temas per tuos kelis menesiukus subrendau ir pati ryzausi isbandyti azuro technika... tik as is tiesu labai stora palyginti su jusu darbeliai dariau, nes bijojau, kad nesigaus... blush2.gif gautis tai kazkas gavosi, bet va susiaurejo tai kokiais 10-15 cm, o sutrumpejo tai gal dar daugiau - apie 20 cm... niekaip nesuprantu ar cia normalu ar vis tik perdaug...
tiesa dariau su plauku laku, tai priejau isvados kad man jis ne velnio nelaiko, g.gif bandysiu tekstilinius klijus kita syki...
rezultata parodysiu ryt, kai bus padoresnis apsvietimas nufotografuoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2009 04 15, 22:47)
Isdykele, isties nerealiai grazus svarkelis....  wub.gif beveik vestuvinis galetu buti  bigsmile.gif
o va as prie pora menesiu paskaiciusi visasjusu temas per tuos kelis menesiukus subrendau ir pati ryzausi isbandyti azuro technika... tik as is tiesu labai stora palyginti su jusu darbeliai dariau, nes bijojau, kad nesigaus... blush2.gif gautis tai kazkas gavosi, bet va susiaurejo tai kokiais 10-15 cm, o sutrumpejo tai gal dar daugiau - apie 20 cm... niekaip nesuprantu ar cia normalu ar vis tik perdaug...
tiesa dariau su plauku laku, tai priejau isvados kad man jis ne velnio nelaiko,  g.gif bandysiu tekstilinius klijus kita syki...
rezultata parodysiu ryt, kai bus padoresnis apsvietimas nufotografuoti... ax.gif

nu su laku ir man sunkiai, kadangi nesu bandžiusi tekstilinių klijų nežinau kas geriau, bet lakas kol tik šiaip be rašto kloji dar nieko jei kur pasislenka, bet jei norint tikslumo tai tada nežinau unsure.gif , siaurėja nemažai, nematavau niekada kiek, bet siaurėja ir trumpėja, man rodos yra rašiusi kažkuri iš mūsų jau įgudusių merginų info g.gif kiek viskas sumažėja mirksiukas.gif
Atsakyti
Švarkelis nepaprastai gražus wub.gif

Aš tik du šalikus tesu padarius. Abu kartu su plaukų laku klijavau. Tai tikrai sunkiai. Arba nelabai laiko, arba kai kur daugiau papurškiau, kažkaip susitraukė tos vietos, pati plėvelė, dar nesiuvus. Bet kažkaip pavyko susiūti. Dar vietomis smeigtukais sukabinau, ka\d visai neiširtų. Bet suprantu, kad dar tik tokie šiaip sau darbai.

O ar ilgam užtenka tų tekstilinių klijų? Lako tai man vienam šalikui praktiškai visas buteliukas suėjo, truputis liko. Nes klijai labai brangūs, bet gal jų ilgiau užtenka?
Atsakyti
Galiu pasidalinti turima patirtimi.Visokius lakus isbandziau-o geriausiai suklijuoja va sitas---siuliukus tai tikrai gerai sulipina--o prie pleveles nelabai-tai tam reikalui naudoju adateles.

user posted image

susitraukia man kokius 3cm nedaugiau schmoll.gif Labai priklauso kiek siuliuku priklojat ir kokia plevele naudojat ir kokia masina siuvat-turi buti tinkamai atreguliuota.Vat tongue.gif
Atsakyti
dar spesiu šiandien pasveikinti mimute su gimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti