Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(VitalijaT @ 2008 12 05, 07:58)
Sveikos,
Sukūriau  keletą ažūrinių šalikų. Noriu ir jum parodyti, pasidalinti patirtimi ir sulaukti jūsų nuomonės ir patarimų. Gal kas bandėte ? ...

http://public.fotki.com/VitalijaT/

labai gražus wub.gif , net seilė nutyso ,šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VitalijaT @ 2008 12 04, 21:58)
Sveikos,
Sukūriau  keletą ažūrinių šalikų. Noriu ir jum parodyti, pasidalinti patirtimi ir sulaukti jūsų nuomonės ir patarimų. Gal kas bandėte ? ...

http://public.fotki.com/VitalijaT/



Aš be žodžių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai labai gražu 4u.gif
Man tik įdomu kaip tu to vieno avietinio (paskutinio) šalikėlio kraštus padarei? g.gif Vašeliu apnėrei? g.gif
Tiesiog pasakiški darbai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif malonu, kad patiko. Avietinis apnertas vašeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VitalijaT: 06 gruodžio 2008 - 12:17
gundo ir mane azurai.
darbai visu labai grazus. O siulu likuciu tiek daug, kad laikas butu isbandyt.
Gal kas zino, kur Panevezyje yra tos pleveles pirkt. Matau, kad tinka lakas, tai kliju neklausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VitalijaT @ 2008 12 04, 20:58)
Sveikos,
Sukūriau  keletą ažūrinių šalikų. Noriu ir jum parodyti, pasidalinti patirtimi ir sulaukti jūsų nuomonės ir patarimų. Gal kas bandėte ? ...

http://public.fotki.com/VitalijaT/

Labai puikūs šaliai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vakar išbandžiau pagaliau ažūrą. user posted image
Ruošiausi daryti didelį šaliką, ir kiek liko plėvelės atsiskaičiavus reikiamą kiekį, pabandžiau ant gabaliuko. Visokių klausimų iškilo. Man sudėtingiausia buvo išdėlioti, susiūti tai jau nieko, nors kažkiek susitraukė, bet gal ne taip skubant galima dar ir geriau susiūti buvo.

Labai bijojau, kad ta plėvelė neištirptų, tai purškiau atsargiai, gal per mažai.
Bet to prie namų parduotuvėj nebuvo to pačios stipriausios fiksacijos lako (iš 5 pirkau 4 stiprumo nr.). Ar tinka tik pats stipriausias? Mano buvo super strong.

Ar tie siūlai dėliojant iškarto jums limpa? Nes man tai kažkaip viskas pasipūtę buvo, tik kai suspaudžiau gale plėvelę sukibo kažkiek, bet ne visur. Kadangi pabandymui dėliojau bele kokią razgalinę, tai nieko, bet neįsivaizduoju, kaip tikslesnį raštą išdėlioti, kad laikytųsi. Jei pabndau siūlą ranka paspausti, kad geriau prikibtų, tai kimba tada prie rankų. Kaip jums būna?
Atsakyti
aš šeštad irgi pirmą ckart dariau ažūrą... nu man tai labai patiko pati technika, tik galvosūkis buvo kokius čia tuos raštus padarius biggrin.gif tai iš didelio rašto išėjau iš krašto lotuliukas.gif kaip pirmas blynas tai truputį prisvilęs, bet aš visai patenkinta biggrin.gif jau planuoju kitą sav sekantį daryti...
aš laką naudojau irgi ne pąios stipriausios fiksacijos... iš pradžių truputį papurškiau, su rankom paplojau priklijavau daugiau mažiau, o tada jau daugiau pripurškiau ir užklojau plėvele... besiuvant jau į pabaigą tas nesiųtas galas atsiklijavo tai atsinešiau vėl lako ir suklijavau lotuliukas.gif

man irgi besiuvant truputuką traukė, bet galutis išskalbtas ir išdžiovintas variantas visai gerai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Matelyk, pasirodyk mirksiukas.gif

O tu , kai surankom plojai, tai tau siūlai prie rankų nelipo?
Atsakyti
reiktų diena kada pafotkint ax.gif

nea, man nelabai lipo nes pas mane lakas toks gan silpnos fiksacijos, tai tik vos tik vos tik prie rankų kibo....
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 12 09, 09:41)
Vakar išbandžiau pagaliau ažūrą. user posted image
Ruošiausi daryti didelį šaliką,  ir kiek liko plėvelės atsiskaičiavus reikiamą kiekį, pabandžiau ant gabaliuko. Visokių klausimų iškilo. Man sudėtingiausia buvo išdėlioti, susiūti tai jau nieko, nors kažkiek susitraukė, bet gal ne taip skubant galima dar ir geriau susiūti buvo.

Labai bijojau, kad ta plėvelė neištirptų, tai purškiau atsargiai, gal per mažai.
Bet to prie namų parduotuvėj nebuvo to pačios stipriausios fiksacijos lako (iš 5 pirkau 4 stiprumo nr.). Ar tinka tik pats stipriausias? Mano buvo super strong.

Ar tie siūlai dėliojant iškarto jums limpa? Nes man tai kažkaip viskas pasipūtę buvo, tik kai suspaudžiau gale plėvelę sukibo kažkiek, bet ne visur. Kadangi pabandymui dėliojau bele kokią razgalinę, tai nieko, bet neįsivaizduoju, kaip tikslesnį raštą išdėlioti, kad laikytųsi. Jei pabndau siūlą ranka paspausti, kad geriau prikibtų, tai kimba tada prie rankų. Kaip jums būna?

šaunuolė thumbup.gif
aš perku laką tą kuriam būna nuolaida laugh.gif , nors dar ir nesiuvau bele kiek gėrybių bet ale vis tiek ax.gif , o dėl sukibimo darau taip paraizgalioju kažkiek, užpiršskiu palaukiu kol pirmas drėgnumas nugaruos ir šiek tiek prispaudžiu, tada vėl vynioju ir vėl purškiu palaukiu šiek tiek tada pridspaudžiu su rankom nu ir taip pasaka be galo , ko viksas būna padaryta thumbup.gif , tada užpurškiu ir dedu plėvelę ant viršaus ir gerai paspaudau, o trauktis ir turi kažkiek šitoj temoj yra merginos rašiusios kiek sustraukia net su cm 4u.gif, pati technika nesunki tik labai jau išeiga nepigi gaunasi rolleyes.gif , turiu ambicijų didelių daiktų padaryti ale vis pagalvoju kiek kaninuos blink.gif , tai laukiu kol krizė praeis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 09 gruodžio 2008 - 18:25
Tai aš irgi vis skaičiavau, kad nemaža kaina išeina. Bet kai man tą plėvelę padovanojo, tai kažkaip jau atėjo eilė išbandyti.
Šiandien jau suklojau didįjį šaliką. Žiūrėsim, kas išeis. Pats klojimo procesas, man kol kas nelabai malonus. Labai sunku kraštus gražiai sudėlioti, nelabai, man ten limpa. Kol tą siūlą išraizgau, plėvelė išdžiūna, nors purškiu tik nedidelę dalį. Jei tada užpurškiu ant viršaus ir noriu paspausti, tai limpa prie rankų, o ne ten, kur turi unsure.gif
Ai, bet kažkaip sulipdžiau, dar smeigtukais susmaigsčiau vietomis, netgi jau kelias siūles nusiuvau, bet vakarienės jau reikėjo eiti gaminti...


Aš beje irgi turiu grandiozinę idėją, bet dar nežinau, ar imsiuos, priklausys nuo to, kas dabar išeis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 gruodžio 2008 - 20:04
mergaites paziurekit
http://vlieseline.de...sisch/Video.htm
ten tik reklama, bet vistiek thumbup.gif
man kai paziurejau tai toks juodas pavydas sueme, kada moteriskes ir speja tokiu grozybiu pridaryti blink.gif
beje gal kas uztikote kokiu panasiu filmuku ar kitokios medziagos, pasidalinkite
visos kartu ismoktume sia technika valdyti, negi mes prastesnes uz vokietes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hida: 10 gruodžio 2008 - 20:46