Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

parodysiu dar viena blush2.gif
user posted image
Atsakyti
norali, nuostabu
thumbup.gif tos geles ant saliu - nerealiai grazios. ar tai vilna?
Atsakyti
norali, puiku user posted image
Atsakyti
Vienu zodziu vienas uz kita grazesnis! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2008 10 21, 08:35)
lotuliukas.gif ogi čia plėvelė
Tik spalva ten neaiški, klausimas ar nedažys, o rašo kad 16 Lt. 1 *1,5
Žodžiu pažiūrėkit pačios  mirksiukas.gif

http://www.rankdarbi...x.php?cPath=106
čia metras 10Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2008 11 26, 20:03)

bet ši skaidri - kaip celofanas 4u.gif , man labai labai žiauriai traukė ja siuvant tai nebenaudoju schmoll.gif man geriau neskaidri - kaip flizelinas 4u.gif , bet po mano paskutinio užsakymo iš čia mirksiukas.gif už 180cm pločio po 24lt/m ji dingo hihihi.gif , ir atsiuntė 80cm daugiau (jaučiu paskutinis gabalas buvo hihihi.gif ), kaip matau iki šiol nepasirodė dar bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 11 26, 20:56)
bet ši skaidri - kaip celofanas 4u.gif , man labai labai žiauriai  traukė ja siuvant tai nebenaudoju schmoll.gif man geriau neskaidri - kaip flizelinas 4u.gif , bet po mano paskutinio užsakymo iš čia mirksiukas.gif už 180cm pločio po 24lt/m  ji dingo hihihi.gif , ir atsiuntė 80cm daugiau (jaučiu paskutinis gabalas buvo hihihi.gif ), kaip matau iki šiol nepasirodė dar bigsmile.gif  4u.gif

dabar nedidelį daiktelį dariau , tai man netraukia skaidrios g.gif , bet naudoju žingsniujančią pėdelę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 26 lapkričio 2008 - 23:39
QUOTE(Naktibalda @ 2008 11 26, 23:39)
dabar nedidelį daiktelį dariau , tai man netraukia skaidrios  g.gif , bet naudoju žingsniujančią pėdelę  thumbup.gif

kai dariau pirmajį šalikutį 150x20cm ir man nesutraukė, o dideli (180x70) - labai sunku siūti, o tokių pėdelių aš nepažįstu blush2.gif mat iki šiol buvau prisiekusi mezgėja, retkarčiais ka nors nesudėtingo pasisiuvanti 4u.gif gal ta pėdelė ir neskaidria dar mažiau trauktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 11 27, 06:28)
kai dariau pirmajį šalikutį 150x20cm ir man nesutraukė, o dideli (180x70) - labai sunku siūti, o tokių pėdelių aš nepažįstu blush2.gif mat iki šiol buvau prisiekusi mezgėja, retkarčiais ka nors nesudėtingo pasisiuvanti 4u.gif gal ta pėdelė ir neskaidria dar mažiau trauktų g.gif

o kokia tavo mašina, nes tų pėdelių galma atskirai nusipirkti ir adaptrių jei kartais betiktų prie strypo mašinos, tikrai geras dalykas mirksiukas.gif
user posted image

va tokia lapkė su ja niekada nesutrauks bet ką siuvant nes ji turi dvi pėdeles kai viena transportuoja kita prispaudus laiko ir taip pakaitom jos daro savo darbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 11 27, 14:18)
o kokia tavo mašina, nes tų pėdelių galma atskirai nusipirkti ir adaptrių jei kartais betiktų prie strypo mašinos, tikrai geras dalykas  mirksiukas.gif

va tokia lapkė su ja niekada nesutrauks bet ką siuvant nes ji turi dvi pėdeles kai viena transportuoja kita prispaudus laiko ir taip pakaitom jos daro savo darbą  4u.gif

pas man BROTHER
reiks pasidomėti - ačiū 4u.gif
Atsakyti
norali,
labai prasau paaiskinti, kaip ir is kokiu siulu isdelioti tokias nuostabias geles ant salio g.gif jos mane taip suzavejo
Atsakyti
user posted image
mano liemene
Atsakyti