Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(isdykelee_ @ 2008 10 18, 20:28)
Lauma-labukas---Vilnius jega-bet kodel pardese nera pirkti tokiu reikmenu g.gif Pas mus Kaune net keliose pardese tuom  prekiauja g.gif

nežinau schmoll.gif - man mįslė g.gif 4u.gif
kažkada pernai kai norėjau ažurą išbandyti - ieškojau, radau tik vienoje parduotuvėje siuvimo reikmenų Basanavičiaus g skaidrią - 20cm pločio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 17, 07:54)
mano standartiniai šaliai 70cm pločio, tai 180cm plėvelę imu i ilgį + kutosiukai, gaunasi 2m ilgio, ir 140 imu pločiui gaunasi 33,60lt
o taviškę reiktų versti : imti ilgi 180 ir 150 pločiui (10cm atsimeta)  gaunasi 30.60lt
4u.gif
bet tai vistiek - koks akirtumas, 2lt ar 3lt tikrai dėl tokios sumos neprašysiu pirkti ir vln siūsti
jau užsisakaiu rankdarbiuose 15m - kita sav turėčiau gauti 4u.gif


Lauma, aš su tavim sutinku, bet paprašiau, ir man atsiuntė. Nemanau, kad nuskriaudžiau mimute. Labai didelis jai dėkui. O didesniam kiekiui išėjo tikrai pigiau. Juk kai perki sau, galima ir kitam nupirkti ir tai nebus papildomas važiavimas. bet gal baikim blush2.gif
Beje šiandien radau dar viena internetine parduotuvę, kur prekiaujama tirpia plėvele
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2008 10 20, 16:45)
šiandien radau dar viena internetine parduotuvę, kur prekiaujama tirpia plėvele

kur, po kiek??? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 20, 16:14)
kur, po kiek??? g.gif  4u.gif



lotuliukas.gif ogi čia plėvelė
Tik spalva ten neaiški, klausimas ar nedažys, o rašo kad 16 Lt. 1 *1,5
Žodžiu pažiūrėkit pačios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2008 10 21, 09:35)
lotuliukas.gif ogi čia plėvelė
Tik spalva ten neaiški, klausimas ar nedažys, o rašo kad 16 Lt. 1 *1,5
Žodžiu pažiūrėkit pačios  mirksiukas.gif

tik 1lt už metrą pigiau nei išdykėlės perkama parduotuvėj 4u.gif
jo... dėl spalvos tai doh.gif
Atsakyti
Mano kuklus bandymas blush2.gif blush2.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ristina labai jau gražiai tas bandymas atrodo,(baigia ir jis mane užkabinti,reiks bandyti)
Atsakyti
Ristina-Tavo salis toks ugninis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
AR JUM SIUVANT KAZKIEK SUSITRAUKIA SALIKAS g.gif ,NU IR NUBODZIAI SIUTI doh.gif
Atsakyti
RISTINA, nuostabus bandymas! Taip ir toliau! 4u.gif
SAULYTE2, taip, man susitraukia. Labai skirtingai.Plevele reguoja i oro salygas, jei dregna tai jinai tokia kaip plonas salafanas, o jei pabuna siltai, tai pasidaro tokia kieta. Jei labai skubu susiuti sali tai susitraukia daugiau. Na gal tiek! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 10 24, 20:00)
SAULYTE2, taip, man susitraukia. Labai skirtingai.Plevele reguoja i oro salygas, jei dregna tai jinai tokia kaip plonas salafanas, o jei pabuna siltai, tai pasidaro tokia kieta. Jei labai skubu susiuti sali tai susitraukia daugiau. Na gal tiek! wub.gif

Man kaip tik -jei salciau -ji kietesne patampa g.gif

O del skubejimo---tai Tu cia prajuokinai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lauma @ 2008 10 21, 08:44)
tik 1lt už metrą pigiau nei išdykėlės perkama parduotuvėj 4u.gif
jo... dėl spalvos tai  doh.gif

O kiek kainuoja atsiuntimas is ten?
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 10 24, 21:00)
RISTINA, nuostabus bandymas! Taip ir toliau! 4u.gif
SAULYTE2, taip, man susitraukia. Labai skirtingai.Plevele reguoja i oro salygas, jei dregna tai jinai tokia kaip plonas salafanas, o jei pabuna siltai, tai pasidaro tokia kieta. Jei labai skubu susiuti sali tai susitraukia daugiau. Na gal tiek! wub.gif


kai pradedi siuti pirmiau isilgai ar skersai, o gal aplink remuka,o kaip pakrastukus padarai,gal kaip remuka ?
Atsakyti