Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Sveikutės, o gal kuri mamytė iš Kauno galėtų nupirkti ir atsiųsti man tirpios plėvelės. Sumokėčiau blush2.gif Būtų pigiau nei važiuoti į Kauną, o rankdarbiai.com tai brangokai gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2008 10 07, 13:06)
Sveikutės, o gal kuri mamytė iš Kauno galėtų nupirkti ir atsiųsti man tirpios plėvelės. Sumokėčiau  blush2.gif Būtų pigiau nei važiuoti į Kauną, o rankdarbiai.com tai brangokai gaunasi  ax.gif


jei kaune pigiau ir as noreciau tirpios pleveles,kad atsiusta, o is kur tu ausriuk esi ? as is klaipedos puses,klaipedoj ieskojau neradau kur pirkti.ISDYKELEE AR TU IS KAUNO ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 08 spalio 2008 - 08:31
QUOTE(saulyte2 @ 2008 10 08, 09:30)
jei kaune pigiau ir as noreciau tirpios pleveles,kad atsiusta, o is kur tu ausriuk esi ? as is klaipedos puses,klaipedoj ieskojau neradau kur pirkti.ISDYKELEE AR TU IS KAUNO ?

aš klp pirkau prie čipolino yra tokia maža parduotuvytė, tai radau tik ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 10 08, 08:30)
jei kaune pigiau ir as noreciau tirpios pleveles,kad atsiusta, o is kur tu ausriuk esi ? as is klaipedos puses,klaipedoj ieskojau neradau kur pirkti.ISDYKELEE AR TU IS KAUNO ?

labukas

Aš iš Kauno-galiu nupirkti ir atsiusti.
skaidri plevele-1m plocio-7lt.pašto išlaidos 5lt.Neskaidri--1,5plocio ,bet kaina didesne-dabar nepamenu-ryt paskambinsiu ir paklausiu.Rašykit man i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 08, 11:42)
aš klp pirkau prie čipolino yra tokia maža parduotuvytė, tai radau tik ten  ax.gif


O KOKIA KAINA?O KUR TAS ČIPOLINAS RANDASI, NES AS NEVISAI KLAIPEDIETE.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 10 08, 23:22)
O KOKIA KAINA?O KUR TAS ČIPOLINAS RANDASI, NES AS NEVISAI KLAIPEDIETE.

jei gerai atsimenu tai 7lt metras , plotis irgi metras atrodo g.gif

o čipolinas buvusiam vaikų pasaulyje, prie III poliklinikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos aciu, manimi jau pasirupino, dideliausias aciu mimutei drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

aš pasiskaičiavau kad kaunietiška plėvelė 150cm pločio 17lt už 1m man gaunasi tik 3lt pigiau vieno šalio gamybai nei perkant iš rankdarbiai.com 180cm pločio 24lt už 1m
vertinant mūsų auksarankių laiką ir benziną manau kad netrukdysių jų dėl tokios sumos 4u.gif
Atsakyti
Mano paskaiciavimais tai tik dviem litais pigiau.1,80plocio tai gali daryti toki šalio ilgi ir perki 1 metra.Gaunasi 24lt. O jei 1,50plocio -tadu turi pirkti 1,30 -ta 30cm pridurti ir gaunasi 22lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykelee_: 16 spalio 2008 - 17:44
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 10 16, 18:39)
Mano paskaiciavimais tai tik dviem litais pigiau.1,80plocio tai gali daryti toki šalio ilgi ir perki 1 metra.Gaunasi 24lt. O jei 1,50plocio -tadu turi pirkti 1,30 -ta 30cm pridurti ir gaunasi 22lt.

mano standartiniai šaliai 70cm pločio, tai 180cm plėvelę imu i ilgį + kutosiukai, gaunasi 2m ilgio, ir 140 imu pločiui gaunasi 33,60lt
o taviškę reiktų versti : imti ilgi 180 ir 150 pločiui (10cm atsimeta) gaunasi 30.60lt
4u.gif
bet tai vistiek - koks akirtumas, 2lt ar 3lt tikrai dėl tokios sumos neprašysiu pirkti ir vln siūsti
jau užsisakaiu rankdarbiuose 15m - kita sav turėčiau gauti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 17 spalio 2008 - 07:56
Lauma-labukas---Vilnius jega-bet kodel pardese nera pirkti tokiu reikmenu g.gif Pas mus Kaune net keliose pardese tuom prekiauja g.gif
Atsakyti
Sveikos!
Kur Kaune galima isigyti tirpios pleveles?
Atsakyti