Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

sveikos 4u.gif

gražu gražu gražu wub.gif wub.gif wub.gif isdykelee_, Padangė 4u.gif

QUOTE(isdykelee_ @ 2008 08 29, 09:24)
Kazko nematyti,nei Mimutes,nei Laumos g.gif apleido auksarankes azuro paslaptis g.gif

esu, bet nesirodau blush2.gif neturiu kolei kas kuom pasigirti blush2.gif
kažkaip nuo liepos jaučiuosi kaip voverė rate niekaip negalinti pabaigti visokiausių kitų darbų doh.gif , o apie ažūra tik pasvajoti telieka blush2.gif
va dukrą šiandien vėl daržan sezonui prasidėjus išleidau tai reikia kapitaliai apsikuopti namus kolei nesusirgo, nes su ja nieko nuveikti rimtesnio neįmanoma o pietų miega tik 1,5val doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 02 rugsėjo 2008 - 20:54
Perskaiciau jusu diskusija ir suzaveta darbeliu pabandziau pati pabandyti. Nusipirkau audiniu parduotuveje kaip man sake audini tirpstanti vandenyje, vokieciu gamybos, panasus i flizelina. Nepabandzius iskart emiausi rimto darbo ir kaip nusivyliau kai tas "tirpstantis" audinys tik sutrukinejo, bet ne kiek neistirpo. Ir niekaip jo nebegaliu isskalauti. Salis gavosi labai apsiveles. Gal galite patarti, ka daryt. Kaip ta audini istirpdyti.
Atsakyti
QUOTE(senga @ 2008 09 05, 16:12)
Perskaiciau jusu diskusija ir suzaveta darbeliu pabandziau pati pabandyti. Nusipirkau audiniu parduotuveje kaip man sake audini tirpstanti vandenyje, vokieciu gamybos, panasus i flizelina. Nepabandzius iskart emiausi rimto darbo ir kaip nusivyliau kai tas "tirpstantis" audinys tik sutrukinejo, bet ne kiek neistirpo. Ir niekaip jo nebegaliu isskalauti. Salis gavosi labai apsiveles. Gal galite patarti, ka daryt. Kaip ta audini istirpdyti.


nekokia iš manęs patarėja dar bet pabandysiu pamąstyti garsiai :
gal per daug klijų pripurškei, man kartais toj daly kur kutosiukus darau būna pasivėlę tai aš žinok dedu į skalbinių maišelį ir be gailesčio kišu skalbimo mašinon blush2.gif tada skabiu normalia programa su milteliais ir vanish kartu su patalyne ar kt (svarbu kad nenudažytų vieni kitų), būna kad ir 3k taip praskalbti reikia 4u.gif

aš naudoju tirpia plėvelę iš čia
http://www.rankdarbi...roducts_id=1370
Atsakyti
Kažkas tai prisimenu, net su vaitspiritu skalbė doh.gif
Atsakyti
Aciu. Is tiesu matyt reikia gerai iskalbti skalbimo masinoje, bet siulai buvo is naturalios vilnos ir pagailejau. Bandziau ir vaitspirita, bet jokio efekto. Istirpde tik 95% spiritas, bet i ji negalejau ideti viso salio, nes to spirito daug neturiu smile.gif Tikriausiai reiktu rinkti siulus kurie nebijo intensyvaus skalbimo, medvilne, lina. Arba bandyti kita plevele, galbut persvieciama (skaidri) geriau tirpsta.
Atsakyti
QUOTE(senga @ 2008 09 06, 07:15)
Aciu. Is tiesu matyt reikia gerai iskalbti skalbimo masinoje, bet siulai buvo is naturalios vilnos ir pagailejau. Bandziau ir vaitspirita, bet jokio efekto. Istirpde tik 95% spiritas, bet i ji negalejau ideti viso salio, nes to spirito daug neturiu  smile.gif Tikriausiai reiktu rinkti siulus kurie nebijo intensyvaus skalbimo, medvilne, lina. Arba bandyti kita plevele, galbut persvieciama (skaidri) geriau tirpsta.

as dariau ir su tokia ir su tokia o naudojau plauku laka tai nieko man nereikejo skalp skalbenkei schmoll.gif viskas laabai grazei istirpo o paskui su ukiniu muiliuku pramuilinau ir sali iskart nesiot galejau blush2.gif o kai naudoji klijus tai tada ir problemikiu byna ax.gif
Atsakyti
Pamirsau pamineti, kad naudojau laka, kliju neturiu, bet jis cia nekaltas biggrin.gif
Tiesiog pats audinys liko prilipes prie siulu. Pabandau ideti nuotrauka ir joje tie balti blynai tai audinio likuciai po 5 skalbimu lotuliukas.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(senga @ 2008 09 06, 08:15)
Aciu. Is tiesu matyt reikia gerai iskalbti skalbimo masinoje, bet siulai buvo is naturalios vilnos ir pagailejau. Bandziau ir vaitspirita, bet jokio efekto. Istirpde tik 95% spiritas, bet i ji negalejau ideti viso salio, nes to spirito daug neturiu  smile.gif Tikriausiai reiktu rinkti siulus kurie nebijo intensyvaus skalbimo, medvilne, lina. Arba bandyti kita plevele, galbut persvieciama (skaidri) geriau tirpsta.



QUOTE(senga @ 2008 09 06, 11:33)
Pamirsau pamineti, kad naudojau laka, kliju neturiu, bet jis cia nekaltas  biggrin.gif
Tiesiog pats audinys liko prilipes prie siulu. Pabandau ideti nuotrauka ir joje tie balti blynai tai audinio likuciai po 5 skalbimu  lotuliukas.gif
user posted image

nu geras doh.gif , man taip nėra buve schmoll.gif

nepirk daugaiu pas juos plėvelės, arba nunešk pardėn - tegull tirpdo patys lotuliukas.gif

šiaip žinok ir angorą esu skalbiankėj skalbus ir kt - nieko jiems nenutinka, tik šalio nešiotojus jau įspėju kad skalbtų rankomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Paklausiu čia jūsų vargų, net jau bijau bandyti. Nors Misty man padovanojo savo plėvelės gabalą ir jau kažkur eilėje stovi šis rankdarbis...
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 07 29, 20:01)
sveikos, kaip seniai cia bebuvau uzsukusi 4u.gif
pasirodysiu savo nauja salikuti blush2.gif
user posted image
user posted image

Norali, o kodel i sita temute neidedi kitu savo nuostabiuju saliu g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif

su naujais siuliukais(ta prasme-naujai atveztais)padariau šalikuti ax.gif

user posted image
Atsakyti
prisiziurejau jusu tokiu puikiu darbu,seiles net varvejo.isbandziau ,patiko ir tiko.viskas kuo puikiausiai,neskaitant silkinio siulo.kelis kartus ji suduriau,tai jis man karts nuo karto islindo.radau iseiti,galiukus su lipalu sutvarkiau ir nebelenda biggrin.gif .tik man patys krastai truputi slankioja.ar jus uztvirtinat ar kazkaip kitaip pereinat i kita eilute,nes man jie nelabai grazus.turint progai nupaveiksluosiu jusu teismui blush2.gif
Atsakyti