Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(lauma @ 2008 07 21, 07:10)
aš kutus darau iš karto (kartą raišiojau - tai pražilau blush2.gif ), dėlioju šalio pakraščiu 10cm kad išsikištų iš plėvelės ribų ir kokie 5-6cm ant plėvelės, pirma išsidėlioju kutus papurškių klijais dar karta, tada raizgalioju visa šalį, kai vynioju ruloniuka pradedu nuo vieno krašto su kutais lenkti kad kutai į šonus neišlįstų, ir siuvu nuo kutukų pradedant normaliu žingsniu o po to dar zigzagu persiuvu kraštinę siūlę jei kutukai iš plonų siūlų
patirties turiu liūdnos : vienas šalis visas buvo iškritęs iš plėvelių tarpo, viena sutraukė nes siuvau nuo visų galų, dabar siuvu pradedan kutukų tvirtinimu ir varau tik skersines siūles, kai lieka kokis 30cm, siūla nutraukiu ir apsukus gaminį vėl siuvu kutukus kad neišbėgiotų, klijų jiems nepagailiu (aišku ta dalis sunkiau skalbiasi) 4u.gif

Labutis

jetau kaip tu vargsti doh.gif Manau daug paprasšciau paraišiot.Susikarpai vienodo ilgio 50vnt.siuliuku ir i kiekviena langeli po viena--uztrunku 15min.Gaunasi tvarkingai-vienodo ilgio,niekas niekur nepabega rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, kaip seniai cia bebuvau uzsukusi 4u.gif
pasirodysiu savo nauja salikuti blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
NORALI--- clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif good.gif good.gif good.gif good.gif ZODZIU TRUKUMAS doh.gif Bet vis tiek laaaaaabai thumbup.gif

Na ir aš parodysiu savo nauja kurinuka

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykelee_: 31 liepos 2008 - 07:00
Kokie groziai bigsmile.gif swoon.gif
Atsakyti
Sveikutes! Na ir nerealus jusu darbeliai! Salikas atrodo ispudingai! thumbup.gif
Suknele superine! wub.gif
Atsakyti
išdykele kokia suknelė wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , vis galvoju gal ir man ką nors susikurpti bet bijau, kad neišeis taip gražai verysad.gif , o kaip tuos raštus išgaunat ar pasipiešiat ar grynai dėliojimo fantazija wub.gif
Atsakyti
Labai gražu
Atsakyti
Noriu paklausti, ar kuri bandet gaminti azurini daikteli, ant popieriaus,t.y.-siulus klijuoti ne ant pleveles, bet ant popieriaus. Juk i vandeni pamerkus, popierius turetu irgi tirpti.
Atsakyti
O mamamija kokie grožiai. kažkaip kitą temą norėjau atsidaryti ir netyčia atsidarė šita - net sustingau iš nuostabos. Šalikas toks gražiai gėlėtas, o jau suknelė.... fantastika.
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 07 31, 07:59)
NORALI--- clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  good.gif  good.gif  good.gif  good.gif ZODZIU TRUKUMAS doh.gif Bet vis tiek laaaaaabai  thumbup.gif

Na ir aš parodysiu savo nauja kurinuka

user posted image

user posted image


KAIP GRAZU bigsmile.gif swoon.gif
Atsakyti
Labutis-reik temute atgaivinti--naujas salikutis

user posted image
Atsakyti
man tai taip nuostabu. as vis ziuriu ir ziuriu i tuos visus azurus. noriu, bet neprisiruosiu pasidaryti. ir savikaina didoka gaunasi, kai tik 1 sau daryciaus
Atsakyti