Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(lauma @ 2008 01 25, 16:46)
aš naudoju klijus: vienus atvežė mimutė wub.gif , kitus pirkau "Menų mūzoj" 4u.gif

vat tik plėvelė man vistik neskaidri bus daug mielesnė, skaidrios dar turiu vienam nedickam šaliui bet daugiau nebeužsakinėsiu schmoll.gif čia toki viena dariau nat jos šia sav tai ploviau ploviau ir su skalbianke ir finiše šiandi su panašios spalvos patalai sumečiau 60ijungiau ir sakaiu lai pasikaria jei vis dar neišsiskalbs irnesakyk.gif


o tu ta plevele is rankdarbiu uzsisakei? unsure.gif man sia savaite atsiunte ta skaidre 1m plocio, tai bandysiu g.gif anksciau buvau pirkusi pas save Siauliuose, po 0.5m plocio, ji kitokia nei ta is rankdarbiu, skalbesigerai thumbup.gif tik ji brangokai iseina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 25, 15:55)
o tu ta plevele is rankdarbiu uzsisakei? unsure.gif  man sia savaite atsiunte ta skaidre 1m plocio, tai bandysiu g.gif  anksciau buvau pirkusi pas save Siauliuose, po 0.5m plocio, ji kitokia nei ta is rankdarbiu, skalbesigerai  thumbup.gif tik ji brangokai iseina verysad.gif

aga, iš rankdarbių ale vat ji kaip tik ar klijai nuo jos - visada skabiasi tragiškai blogai doh.gif
o va netirpi man labai patinka ax.gif
Atsakyti
o klijai taip pat is rankdarbiu? g.gif savaitgalyje bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 25, 16:42)
o klijai taip pat is rankdarbiu? g.gif savaitgalyje bandysiu smile.gif

klijų iš jų nebandžiau , kaip jau rašiau : vienus atvežė mimutė , kitus pirkau "Menų mūzoj" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 01 25, 17:55)
klijų iš jų nebandžiau , kaip jau rašiau : vienus atvežė mimutė  , kitus pirkau "Menų mūzoj" 4u.gif

doh.gif supratau
Atsakyti
as bandziau su plauku laku tafto lakas super puper stiprios fiksacijos, tai man at skaidzio labai gerai lipo, o bandziau ant neskaidrios tai taip siaipsau g.gif
Atsakyti
sveikos biggrin.gif 4u.gif

na štai mano paskutinieji darbeliai ir būsimoji menekenė bigsmile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 01 26, 12:12)
sveikos biggrin.gif  4u.gif

na štai mano paskutinieji darbeliai ir būsimoji menekenė bigsmile.gif

user posted image
user posted image


darbeliai thumbup.gif ojau manekene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos darbstuoles prisiskaiciau as jusu temelei, pabandziau, viskas isejo neblogai. Tik problemele. Nezinau kas kaltas ar klijai (gal per daug purskiau) ar neskaidri plevele: salikelis mano baisiai lipnus paliko, niekaip neisiplauna, lyg tokiu baltumu apsineses. Jus turit patirties patarkit ar kliju purkst maziau ar pirkt neskaidria plevele Beje ant salikelio dejau mochera ilgo plauko , tai ji va ir yra tokia apsinesus ir lipni verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(hida @ 2008 01 26, 17:18)
sveikos darbstuoles prisiskaiciau as jusu temelei, pabandziau, viskas isejo neblogai. Tik problemele. Nezinau kas kaltas ar klijai (gal per daug purskiau) ar neskaidri plevele: salikelis mano baisiai lipnus paliko, niekaip neisiplauna, lyg tokiu baltumu apsineses. Jus turit patirties patarkit ar kliju purkst maziau ar pirkt neskaidria plevele Beje ant salikelio dejau mochera ilgo plauko , tai ji va ir yra tokia apsinesus ir lipni verysad.gif

man panasiai buvo, tai skalbiau daug kartu, isdziovinau, vistiek lipo, tai dar skalbiau rolleyes.gif as manau kad kliju per daug pripurskaiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 26 sausio 2008 - 16:37
Sveikutes visos, rankdarbiu myletojos.
Vat uzsikabinau ir as jusu temeleje- megzti, nerti atsibodo, nutariau kitokias technikas isbandyt. Klausimelis- kur Siauliuose galima gaut pirkt tos issiplaunancios pleveles ir tekstiliniu kliju?
Atsakyti
[quote=hida,2008 01 26, 16:18]
norali, skalbiau tris kartus ir su milteliais ir ukisku muiliuku tryniau....na reiks dar pabandyt
Atsakyti