Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

ir čia pirmas kūrinys doh.gif doh.gif
Atsakyti
labai norėčiau padėkoti šios temos autorėms ir senbuvėms 4u.gif , į visus mano klausimus buvo atsakyta ir nei karto nepasiūlyta paskaityti temą visą, nors tikrai šią temą sekiau apie pusę metų domėjausi tik laiko neturėjau šitu reiklau užsimti, o dabar per atostogas gaivinu sielą įvairiais darbukais, ačiū mergytės 4u.gif


QUOTE(editamm @ 2008 07 12, 20:51)
Naktibalda - labai blyniškas tavo gaminys - neprisvilęs - tikrai žavus - man labai labai patinka  thumbup.gif  - įrodei, kad galima pradėti mokintis ne vien nuo šalių  mirksiukas.gif

O kokius siūliukus naudojai?


ačiū , mane labai drąsina tokie žodžiai blush2.gif , čia dar daug ką reiktų patobulinti, bet pamatai klaidas tik bedarant gaminuką, tik supratau vieną, kad taikrai pirmas, bet ne paskutinis , labai patiko procesas thumbup.gif
apatinis audinys linas, siūlai medvilnė, mirksiukas.gif
QUOTE(winia @ 2008 07 12, 20:55)
ir čia pirmas kūrinys  doh.gif  doh.gif

aha pirmas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 12 liepos 2008 - 21:21
Sveikinu Naktibalda, tavo darbelis nuostabus! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 12, 13:08)
mano pirmas kūrinys, atiduodu jūsų teismui  ax.gif
suknytė
user posted image

labai jau nekokybiškos fotkės fotikas toks amžiuje matot  blush2.gif


karsta.gif first.gif
1 kurinys
wub.gif clap_1.gif ploja.gif bet tu tai saunuole
gavau lengva sokai karsta.gif kai pamaciau ta mazute suknyta karsta.gif ploja.gif
va as prisipirkau visko ir niekaip neprisedu pasidaryt kazka panasaus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis Naktibalda 4u.gif

Tesiog saunuole thumbup.gif Suknute superine good.gif Su klijais dariai ar su plauku laku?Nematau as cia jokiu klaidu g.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 07 14, 17:05)
Labutis Naktibalda 4u.gif

Tesiog saunuole thumbup.gif Suknute superine good.gif Su klijais dariai ar su plauku laku?Nematau as cia jokiu klaidu g.gif

su plaukų laku, čia turėjo būti su kutais suknelė, bet jie man nesigavo blush2.gif , ir per retai susiuvau , kitą kartą jau žinosiu , o kutus kaip padaryti gražiai tai nežinau verysad.gif , ačiū 4u.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 12, 14:08)
mano pirmas kūrinys, atiduodu jūsų teismui  ax.gif
suknytė

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
visai nepasvilęs pirmasis kūrinys clap.gif ŠAUNUOLĖ clap.gif clap.gif

kutukus kai darau šaliui - pirmiaisia juos ir dėlioju ant plėvelės, o tada jau priraizgau kita dalį . viena kartą juo raišiojau ant gatavo šalio krašto doh.gif
dėl kutukų tavo suknytei - nežinau ka patarti schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 15 liepos 2008 - 06:57
QUOTE(lauma @ 2008 07 15, 07:56)

kutukus kai darau šaliui - pirmiaisia juos ir dėlioju ant plėvelės, o tada jau priraizgau kita dalį . viena kartą juo raišiojau ant gatavo šalio krašto doh.gif
dėl kutukų tavo suknytei - nežinau ka patarti schmoll.gif  blush2.gif

tai dabar išsprendžiau problemą, prisiuvau nėrinį ir jį išsiuvinėjau, bet šaliui tai tikrai kutų norėtusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 15, 09:53)
tai dabar išsprendžiau problemą, prisiuvau nėrinį ir jį išsiuvinėjau, bet šaliui tai tikrai kutų norėtusi  smile.gif

As tai kutusdarau taip-- atskirai sukarpau siuliukus ir priraisioju biggrin.gif
Ir ne kiekvienam saliui tu kutu reikia-kita karta uztenka tik apnerti,arba visai nieko nedarau :DPavyzdziui sitam---
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykelee_: 15 liepos 2008 - 19:03
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 07 15, 19:57)
As tai kutusdarau taip-- atskirai sukarpau siuliukus ir priraisioju biggrin.gif
Ir ne kiekvienam saliui tu kutu reikia-kita karta uztenka tik apnerti,arba visai nieko nedarau :DPavyzdziui sitam---
user posted image

dabar aišku doh.gif , nes mėginau daryti iš karto tai geriau nepasakosiu kas man gavosi doh.gif , tai dabar galėsiu ir šalį pamėginti, o kaip darote su skraistėmis, juk jos turi būti didelės, o jei plėvelė siaura tai man vieną ant kitos dėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 15, 22:34)
dabar aišku  doh.gif , nes mėginau daryti iš karto tai geriau nepasakosiu kas man gavosi  doh.gif , tai dabar galėsiu ir šalį pamėginti, o kaip darote su skraistėmis, juk jos turi būti didelės, o jei plėvelė siaura tai man vieną ant kitos dėti  g.gif

Buna pleveles 1,50plocio.O ir viena ant kitos sujungti galima-ji juk nelieka-issikalbia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 15, 23:34)
dabar aišku  doh.gif , nes mėginau daryti iš karto tai geriau nepasakosiu kas man gavosi  doh.gif , tai dabar galėsiu ir šalį pamėginti, o kaip darote su skraistėmis, juk jos turi būti didelės, o jei plėvelė siaura tai man vieną ant kitos dėti  g.gif

aš kutus darau iš karto (kartą raišiojau - tai pražilau blush2.gif ), dėlioju šalio pakraščiu 10cm kad išsikištų iš plėvelės ribų ir kokie 5-6cm ant plėvelės, pirma išsidėlioju kutus papurškių klijais dar karta, tada raizgalioju visa šalį, kai vynioju ruloniuka pradedu nuo vieno krašto su kutais lenkti kad kutai į šonus neišlįstų, ir siuvu nuo kutukų pradedant normaliu žingsniu o po to dar zigzagu persiuvu kraštinę siūlę jei kutukai iš plonų siūlų
patirties turiu liūdnos : vienas šalis visas buvo iškritęs iš plėvelių tarpo, viena sutraukė nes siuvau nuo visų galų, dabar siuvu pradedan kutukų tvirtinimu ir varau tik skersines siūles, kai lieka kokis 30cm, siūla nutraukiu ir apsukus gaminį vėl siuvu kutukus kad neišbėgiotų, klijų jiems nepagailiu (aišku ta dalis sunkiau skalbiasi) 4u.gif
Atsakyti