Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(hida @ 2008 06 29, 19:15)
mimute, nuostabus salikai
gal gali pasakyti, kokios medziagos gabaliukai isiuti i balta salikuti?
ar reikia medziagos gabaliuku krastelius is anksto apsiuti? ir dar: kokius siuvimo siulus naudoji salikams susiuti?

Aciukas! aciuks.gif
I sali susiuti lininiai gabaliukai, ju neapmetau, o siulus naudoju siuvimo, nieko ipatingo!
Atsakyti
QUOTE(hida @ 2008 06 29, 18:46)
Daug nepurksk. As pirma karta dariau juoda salikuti, naudojau situs klijus, bet ir purskiau is dusios, tai sunkiai plovesi, vietom paliko siuliukai baltai apsinese

o tai kokius jūs naudojat g.gif


mimute kokie darbai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mimute, pasakiški darbai. Ypač tas su lino gabaliukais, bet ir kiti gražūs wub.gif

Vis turiu mintį kada nors ažūrą pabandyti, bet neateina eilė, bet to brangus malonumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 29, 22:08)
Mimute, pasakiški darbai. Ypač tas su lino gabaliukais, bet ir kiti gražūs  wub.gif

Vis turiu mintį kada nors ažūrą pabandyti, bet neateina eilė, bet  to brangus malonumas smile.gif


Kerpena, jei nori aš tau galiu plėvelės gabalą atiduoti - vieną šaliką padariau ir supratau, kad ne mano tai rankdarbis ir tikrai daugiau nedarysiu schmoll.gif Be jokios naudos pas mane plėvelė guli doh.gif Nežinau, kiek ten jos yra, man atrodo, kad kaip tik vienam šaliui bus unsure.gif
Atsakyti
mėginisiu su p;laukų laku paklijuoti ax.gif ,ir dar galiu ką nors dabar prajuokinti, pasidariau bandomąjį gabaliuką ir pradėjau purkšti laku, bepurškaint lakas baigėsi, tai galvoju pamėginsiu su plaukų putom lotuliukas.gif doh.gif , tik op plėvelė ir ištirpo lotuliukas.gif

beje klaiėdietės plėvelę pirkau prie buvusio vaikų pasaulio siūlų parduotuvėje, bet turėjo tik 50cm pločio
1m 4,90 lt

o klijų niekur nėra, o kadangi man jau reikia greitai tai laku pabandysiu, gal neištirps biggrin.gif
Atsakyti
Labutis biggrin.gif

parodysiu nauja salikuti

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 02, 16:14)

beje klaiėdietės plėvelę pirkau prie buvusio vaikų pasaulio siūlų parduotuvėje, bet turėjo tik 50cm pločio
1m  4,90 lt

o klijų niekur nėra, o kadangi man jau reikia greitai tai laku pabandysiu, gal neištirps  biggrin.gif

Tai koks skirtumas koks plotis,Kai asperku metro plocio,tai vis tiek per puse kerpu--tai ir gaunasi50cm.Tik as sakykim perku du metrus-tai Tau reiktu keturiu metru---o kaina gaunasi ta pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 07 09, 21:48)
Labutis biggrin.gif

parodysiu nauja salikuti

user posted image
Papildyta:

Tai koks skirtumas koks plotis,Kai asperku metro plocio,tai vis tiek per puse kerpu--tai ir gaunasi50cm.Tik as sakykim perku du metrus-tai Tau reiktu keturiu metru---o kaina gaunasi ta pati mirksiukas.gif

jau pradėjau darbuotis, džiūsta, matysim kas gausis, tik aš drąsuolė, pradėjau iš kart nuo suknelės mergaitei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 09, 23:07)
jau pradėjau darbuotis, džiūsta, matysim kas gausis, tik aš drąsuolė, pradėjau iš kart nuo suknelės mergaitei  ax.gif

O,o,oho,ho--suknele thumbup.gif Gal nuotraukytes pamatysim bigsmile.gif As irgi mastau apie suknele sau blush2.gif Tik va progos laukiu ir is kart darysiu ax.gif
Atsakyti
kokio tankumo dygsniais siuvate g.gif , jau šiandien greičiausiai mėginsiu siūti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 10, 11:07)
kokio tankumo dygsniais siuvate  g.gif , jau šiandien greičiausiai mėginsiu siūti  ax.gif

As tai siunu3-4! 4u.gif
Atsakyti
mano pirmas kūrinys, atiduodu jūsų teismui ax.gif
suknytė
user posted image
priekaklis
user posted image
nugara
user posted image

user posted image

labai jau nekokybiškos fotkės fotikas toks amžiuje matot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 12 liepos 2008 - 13:09
Naktibalda - labai blyniškas tavo gaminys - neprisvilęs - tikrai žavus - man labai labai patinka thumbup.gif - įrodei, kad galima pradėti mokintis ne vien nuo šalių mirksiukas.gif

O kokius siūliukus naudojai?
Atsakyti