Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

sveikutes
norejau paklaust ar galima Vilniuj ta plevele nusipirkt? g.gif ir jei taip tai kur?nes kazkaiptai nesinori per neta uzsisakineti schmoll.gif ir laukt pora savaiciu kol gausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2008 06 12, 20:42)
sveikutes
norejau paklaust ar galima Vilniuj ta plevele nusipirkt? g.gif ir jei taip tai kur?nes kazkaiptai nesinori per neta uzsisakineti  schmoll.gif ir laukt pora savaiciu kol gausi doh.gif

rankdarbiai.com yra Vilniuje, tai galima susitarti, kad nesiųstų, o pati pasiimsi. Bet irgi reikia palaukti kol užsakymą surenka, bet trumpiau, nei dvi savaites...

Gal kur ir prekiauja, bet man nepasitaikė matyti.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 12, 19:51)
rankdarbiai.com yra Vilniuje, tai galima susitarti, kad nesiųstų, o pati pasiimsi. Bet irgi reikia palaukti kol užsakymą surenka, bet trumpiau, nei dvi savaites...

Gal kur ir prekiauja, bet man nepasitaikė matyti.


Aciu uz atsakyma mirksiukas.gif tada teks cia kreiptis rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis biggrin.gif

Kaip seniai cia nieks nesirode mirksiukas.gif

Tai stai mano naujas salikutis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 12, 20:51)
rankdarbiai.com yra Vilniuje, tai galima susitarti, kad nesiųstų, o pati pasiimsi. Bet irgi reikia palaukti kol užsakymą surenka, bet trumpiau, nei dvi savaites...

Gal kur ir prekiauja, bet man nepasitaikė matyti.

kaune pirkau gertrūdos gatvėj siūlų parduotuvėj, ir dar pardavėja sakė ,kad yra kauno bazėse , tik nežinau kuriam sandėlį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 06 21, 21:07)
Labutis biggrin.gif

Kaip seniai cia nieks nesirode mirksiukas.gif

Tai stai mano naujas salikutis
user posted image

Ajajai kas per grazumas! wub.gif
Atsakyti
isdykelee_, labai gražiai pražydo šis šalis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 06 25, 10:06)
kaune pirkau gertrūdos gatvėj siūlų parduotuvėj, ir dar pardavėja sakė ,kad yra kauno bazėse , tik nežinau kuriam sandėlį  ax.gif

Bazeje nemaciau,bet buvusiam Pasimatyme yra-1m. -8lt.
Atsakyti
ar šitus klijus reikia pirkti ažūrui g.gif , perku pirmą kartą ir nežinau ką pirkti, pagelbėkit kas
klijai
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 06 28, 13:44)
ar šitus klijus reikia pirkti ažūrui  g.gif , perku pirmą kartą ir nežinau ką pirkti, pagelbėkit kas
klijai

O sie klijai visai tinka! Gali naudoti!
Stai mano naujaneles!
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Daug nepurksk. As pirma karta dariau juoda salikuti, naudojau situs klijus, bet ir purskiau is dusios, tai sunkiai plovesi, vietom paliko siuliukai baltai apsinese
Atsakyti
mimute, nuostabus salikai
gal gali pasakyti, kokios medziagos gabaliukai isiuti i balta salikuti?
ar reikia medziagos gabaliuku krastelius is anksto apsiuti? ir dar: kokius siuvimo siulus naudoji salikams susiuti?
Atsakyti