Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Na stai, tik neilisk i kompa pora dieneliu, jau ir naujienu pilna! doh.gif Na ir saunuoles jus, darbstuoles jus! tongue.gif Salikeliai tiesiog nuostabus! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

malonu wub.gif kai mokytoja giria ax.gif
plėvelės nebeturu, rankdarbių parduotuvėj nėra jos dar vis nėra verysad.gif , liko nebaigtas siūti tik vienas šalis 4u.gif
ATOSTOGAUSIU priverstinai biggrin.gif 4u.gif
o planuose > 15 laukia......

šiandien buvau "Midaros" parduotuvėj (kur visada siūlus perku) susitikime su jų vadybininke, jau senai ji norėjo mūsų metodikos dirbinius pažiūrėti....
tai ji sakė kad užsieny yra mačiusi ir gamyklinių tokių šalių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 09 gegužės 2008 - 12:02
assa.gif plėvelė atsirado thumbup.gif
aš šiandien jau skambinau Rankdarbiai.com, sakė bus tik kita sav, o neseniai atsakmbino man ir paklausė kiek atkirpti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoleles! 4u.gif Kaip ziuriu LAUMA tik su nepermatoma plevele dirbi! bigsmile.gif
O stai mano naujausias darbelis. Sis labai gerai isiliemenavo!!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 05 12, 21:48)
Sveikos darbstuoleles!  4u.gif Kaip ziuriu LAUMA tik su nepermatoma plevele dirbi! bigsmile.gif
O stai mano naujausias darbelis. Sis labai gerai isiliemenavo!!

aga, prie jos rankos limpa, 4u.gif o prie skaidrios - visai ne, man skaidria mašina labai traukia.... doh.gif

gražu wub.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif

Mimute -paskutinis darbelis SUPERBet nezinojau kaip ji pavadinti-megstiniu schmoll.gif ,tunika schmoll.gif Kaip tu juos vadini?Labai graziai spalvytes suderejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 05 13, 11:11)
labutis 4u.gif

Mimute -paskutinis darbelis SUPERBet nezinojau kaip ji pavadinti-megstiniu schmoll.gif ,tunika schmoll.gif Kaip tu juos vadini?Labai graziai spalvytes suderejo thumbup.gif

As tai vadinu visaip, ir megstiniu, ir palaidine, ir tunika! Kas pirmiau ant liezuvio nukrinta!
Atsakyti
gavau plėvelę thumbup.gif
ale susirgo dukra verysad.gif (pasiekimas bo 6 sav daržan ėjo be pertraukos) 4u.gif - vėl darbeliai stovės.... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Stai naujas mano darbelis! 4u.gif
user posted image
user posted image

O kur Laumos salikai?
Atsakyti
Sveikutes
netycia atradau sita temute ir taip likau suzaveta jumi darbeliais blink.gif wub.gif wub.gif tokiu groziu dar nemaciau thumbup.gif
va turiu klausmeliu pora g.gif

1) kai delioji siulus tai juos iskart taip deliot kad jie tarp pusavy susikrizmintu? g.gif
2) mazdauk kas kiek mm reeik siut skersines ir isilgines siules?
3) o kokius siulus geriausia naudot? ar tinka betkokie?
4) ar labai dauk laiko atima 1 nedidelio salikelio pagaminimas? mano pupa neleidzia man visai uzsiminet savais darbais ir 1 sansas kai ji miega doh.gif ir to tik 1,5 h doh.gif

Atsakyti
Labai įspūdingai atrodo ta mimutės skraistė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2008 06 08, 14:02)
Sveikutes
netycia atradau sita temute ir taip likau suzaveta jumi darbeliais  blink.gif  wub.gif  wub.gif  tokiu groziu dar nemaciau  thumbup.gif
va turiu klausmeliu pora  g.gif 

1) kai delioji siulus tai juos iskart taip deliot kad jie tarp pusavy susikrizmintu? g.gif
2) mazdauk kas kiek mm reeik siut skersines ir isilgines siules?
3) o kokius siulus geriausia naudot? ar tinka betkokie?
4) ar labai dauk laiko atima 1 nedidelio salikelio pagaminimas? mano pupa neleidzia man visai uzsiminet savais darbais ir 1 sansas kai ji miega  doh.gif  ir to tik 1,5 h  doh.gif

Kaip smagu, kad likai suzaveta! 4u.gif
1.Kai delioji siulus, tai nebutinai, kad jie tarp pusavyje susikryziuotu!
2.Tinkla siuti gali savo nuoziura, ziutint koki rasta susideliojai.Gali buti ir labai tankus ir labai retas.
3.Deliojimui tinka bet kokie, o siuvimui geriau tvirtesni!
4.O cia jau priklauso nuo tavo spartumo ir siuvimo masinos!
SEKMES 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 08, 14:17)
Labai įspūdingai atrodo ta mimutės skraistė  wub.gif

Labai tau aciu,cia dariau pagal klijentes pageidavimus! 4u.gif
Atsakyti