Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Ojej, Mimute wub.gif Na ir užmojai tavo 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz pagyrimus! 4u.gif Kai namuose visi sveiki tai ronkos pacios prie darbu tiesiasi! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 05 01, 21:31)
Limpa limpa, dar ir kaip limpa! Man aplipo visas lygintuvas, paskui bandziau per popieriu, tai visas prilipo, kad atkrapstyti neimanoma. Pasirodo reikia lyginti tik per sviestini popieriu! Taip ir nutrenkiau i kampa. Reik vel is naujo meginti, bet ner kada! 4u.gif

Labutis 4u.gif *
Kur pirkt yra to *briedo*,kiek kainuoja?Koks plotis? Sakai per sviestini popieriu reik lygint g.gif Reiskias taip reik daryti---medziaga,ant virsaus tinklas,dar ant virsaus ta plavele ir tada sviestinis poapierius---ar medziaga,ant virsaus ta plevele,tada tinklas,popierius ir lygini???????????/ REZIUME Is kurios puses ta plevele geriau?
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 05 02, 12:00)
Labutis 4u.gif *
Kur pirkt yra to *briedo*,kiek kainuoja?Koks plotis? Sakai per sviestini popieriu reik lygint g.gif Reiskias taip reik daryti---medziaga,ant virsaus tinklas,dar ant virsaus ta plavele ir tada sviestinis poapierius---ar medziaga,ant virsaus ta plevele,tada tinklas,popierius ir lygini???????????/  REZIUME Is kurios puses ta plevele geriau?

Ta plevele-klijai parduodami Kaune, Valanciaus 21. Plotis-45cm. Metro kaina-15lit. Kai pirksit jums papasakos kaip naudoti, as nenoriu pasakot, kol pati gerai dar neisstudijavau, paskui galiu likti melage ax.gif Kai jau iseis viskas OK, tada galesiu pasakoti viska smulkiai! 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

rodau savo nauja šalikuti:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 05 05, 09:28)
Labutis 4u.gif

rodau savo nauja šalikuti:

user posted image

tos raigazalynės visada be galo gražios wub.gif
o dar gražesnės natūroje biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sakykite, o kaip jums pavyksta šalius tiesius padaryti? blush2.gif Man jie kažkaip nusikreivina....... doh.gif Aš pradžioj susiuvu visas kraštines, o po to jau pradedu po truputį siųti.
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giega @ 2008 05 08, 09:18)
Sakykite, o kaip jums pavyksta šalius tiesius padaryti?  blush2.gif  Man jie kažkaip nusikreivina....... doh.gif Aš pradžioj susiuvu visas kraštines, o po to jau pradedu po truputį siųti. 
Dėkui  4u.gif

aš pradžioj ir taip dariau ir tai buvo mano klaida doh.gif
dabar kai iškloju, iš karto vynioju į ruloniuką (ritinėlį) ir pradedu siūti skersines siūles, pačia pirma kraštinę siūlę jei reikia ir zigzagu apmėtau, nes jei siūliukai plonyčiai tai kutosiukai slankioja....
tai ir siuvu pirma skersines siūles per visa gaminį, o tik tada išilgines 4u.gif
Atsakyti
kad jau visos tyli, tai pakalbėsiu aš biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


liko dar vienas pusiau pasiūti - siuvimo mašina vėl streikuoja doh.gif žlega kažko blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 08 gegužės 2008 - 17:43
Man tas antras ispudingai atrodo thumbup.gif Gaila ,kad tik tiek mazai matosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 05 08, 21:19)
Man tas antras ispudingai atrodo thumbup.gif Gaila ,kad tik tiek mazai matosi unsure.gif

pirmajį pasidariau sau - draugė atėmė, dabar dar viena pasidariau 4u.gif

nėra salygų fotkinti, tai kabinu ant durų, kad bent kiek matytusi, čia kiekvino reiktų po kelias fotkes įmesti dėl geresnio vaizdo
čia antrasis iš toliau
user posted image

čia dar vienas pasimetęs, kėlė kėlė man fotkes ir pametė doh.gif

user posted image
user posted image

o vat šito 4-o dar du turiu padaryti, tik plėvelės nebeturiu verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 08 gegužės 2008 - 21:44
QUOTE(lauma @ 2008 05 08, 13:57)
aš pradžioj ir taip dariau ir tai buvo mano klaida doh.gif
dabar kai iškloju, iš karto vynioju į ruloniuką (ritinėlį) ir pradedu siūti skersines siūles, pačia pirma kraštinę siūlę jei reikia ir zigzagu apmėtau, nes jei siūliukai plonyčiai tai kutosiukai slankioja....
tai ir siuvu pirma skersines siūles per visa gaminį, o tik tada išilgines 4u.gif



Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bandysiu, tikiuosi, kad pavyks smile.gif
Atsakyti