Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Sveikos mamytes! Stai ko as prigaminau!
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 04 29, 13:05)
Sveikos mamytes! Stai ko as prigaminau!

gražu wub.gif - labai gražu wub.gif ,
toli man su savo raizgalynėm iki tavo meno tongue.gif 4u.gif

labiausia tai sijonukas wub.gif , o jei gerai įžiūriu tai tos pačios medžiagos kvadračiukai ažuru apačioj padaryti, o jų kraštai apsiūti prieš tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 04 29, 16:57)
gražu  wub.gif - labai gražu wub.gif ,
toli man su savo raizgalynėm iki tavo meno tongue.gif  4u.gif

labiausia tai sijonukas wub.gif , o jei gerai įžiūriu tai tos pačios medžiagos kvadračiukai ažuru apačioj padaryti, o jų kraštai apsiūti prieš tai g.gif

Aciu lauma, tu cia saves nenuvertink ir manes nepervertink! mirksiukas.gif Tavo darbai taip pat nuostabus, tik gal as daugiau dirbu, daug darbu nera kaip parodyti, nes jie tik padaryti iskart atiduodami! 4u.gif O sijono apacioje gabaliukai tos pacios medziagos kaip ir sijono ir jie neapmetyti, tik as juos siuvau su dzinsams siuti skirtais siulais, kad tvirciau butu! tongue.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai. Man sijonas irgi labiausiai "užkliuvo", nors ir šaliai tikrai gražūs. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes! Pagaliau pavyko nufotkinti savo naujausia darbeli! Tik buvo labai didelis vejas ir neleido normaliai padirbeti!
user posted image
user posted image
Atsakyti
O mane suzavejo paskutinis salis rolleyes.gif

Dar labai idomu ta plevele kur nereik siuti rolleyes.gif Arba kokie cia zilkiniai siulai? Gal su paprastu valu galima susiuti? lotuliukas.gif
Atsakyti
Seniai jau cia nesilankiau doh.gif mirksiukas.gif O cia mimute groziu prikelus thumbup.gif

Sakyk,to sijonuko pati medziagyte gal batika dekoruota?
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 04 30, 15:00)
Seniai jau cia nesilankiau doh.gif  mirksiukas.gif O cia mimute groziu prikelus thumbup.gif

Sakyk,to sijonuko pati medziagyte gal batika dekoruota?

Sijono medziaga tai tokia pirktine buvo! Dideliame gabale tai medziai lyg pavaizduoti!
O ta plevele, kur siuti nereikia, tai nelabai dar man gaunasi, o labai bandineti tai nera kada, uzsakymai viens kita veja! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 04 30, 20:58)

O ta plevele, kur siuti nereikia, tai nelabai dar man gaunasi, o labai bandineti tai nera kada, uzsakymai viens kita veja! 4u.gif


Gal galima daugiau informacijos apie sia plevele.ar prie jos prisiklijuoja?Man reik vestuvinej suknelei toki tinkla prilipint,kazi su ja gautusi????
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 05 01, 13:25)
Gal galima daugiau informacijos apie sia plevele.ar prie jos prisiklijuoja?Man reik vestuvinej suknelei toki tinkla prilipint,kazi su ja gautusi????

Limpa limpa, dar ir kaip limpa! Man aplipo visas lygintuvas, paskui bandziau per popieriu, tai visas prilipo, kad atkrapstyti neimanoma. Pasirodo reikia lyginti tik per sviestini popieriu! Taip ir nutrenkiau i kampa. Reik vel is naujo meginti, bet ner kada! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 05 01, 22:31)
Limpa limpa, dar ir kaip limpa! Man aplipo visas lygintuvas, paskui bandziau per popieriu, tai visas prilipo, kad atkrapstyti neimanoma. Pasirodo reikia lyginti tik per sviestini popieriu! Taip ir nutrenkiau i kampa. Reik vel is naujo meginti, bet ner kada! 4u.gif

blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif
tikrai tokie rezultatai ilgam nuo bandymų atbaido blush2.gif , ypač kai yra malonesnių užsiėmimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 04 30, 14:25)
Sveikutes! Pagaliau pavyko nufotkinti savo naujausia darbeli! Tik buvo labai didelis vejas ir neleido normaliai padirbeti!
user posted image
user posted image

Va cia tai klase thumbup.gif Ziuriu ir negaliu atsiziureti biggrin.gif Nugi saunuoliu saunuole first.gif first.gif
Atsakyti