Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

QUOTE(lauma @ 2008 03 31, 15:28)
sveikos  4u.gif
pagaliau tikras pavasaris lauke thumbup.gif

isdykelee_, o sakyk tau žilkiniais siūlais siuvant netraukia g.gif , nes man traukia patį siūla ir net labai, jau ir tarp siuvimo eilių ilga siūla palikinėt pradėjau(nešnekant kad kiek galiu tik tempiu pati siuvinį į visas keturias puses lotuliukas.gif ) bet vistiek sutraukia  g.gif ir jei siūla nukirpsiu tai siūlė isitiesina nuo sutraukimo tik žinoma kraštuose išyra... 4u.gif
o gal čia mano siuviankė po taisyklos taip sureguliuota g.gif , nors paprasta siūla siuva normaliai 4u.gif


Labutis 4u.gif

As atlaisvinu virsutinio siulo tempima.Ir dar viena paslaptis:kad gerai siutusi ,reikia kad butu kambaryje salta.Tada plevele standesne ir geriau siunasi bigsmile.gif

Zilkinius siulus perku siuvimo reikmenu parduotuvej,bet buna tik balti ir juodi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 03 29, 12:08)
Labutis 4u.gif
Lauksiu tavo salikucio rezultatu    O  koks tos pleveles plotis?


plotis lyg 1m, mano pabandymai:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Linutė* @ 2008 04 04, 11:47)
plotis lyg 1m, mano pabandymai:

gražūs tavo pabandymai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linutė* @ 2008 04 04, 11:47)
plotis lyg 1m, mano pabandymai:
user posted image

Man tas baltas grazus,o tas ruzavas su fioletiniu -turetu graziai atrodyt uzsirisus ant kaklo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi tas baltas gražiausias.
Šaunu, kad daugėja išbandančių šiuos grožius. thumbup.gif

isdykelee_, gal galėtum kada nufotografuot, kaip atrodo tie žilkiniai siūlai? g.gif
Papildyta:

Ir aš pasirodysiu dar vieną tašiuką. Šįkart pasisiuvau sau.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Labai meniska tas tavo tasiukas thumbup.gif Siules gal kreivokos

Nufotkint siulu negaliu ,siuo metu neturiu fotiko doh.gif Bet pardej paklausus pardavejos paduos jei tures biggrin.gif
Atsakyti
o aš tuos žilkinius siūlus prakeikiau - ką bereguliuočiau traukia siūla ir gana, gal reiktų ir apatinį atlaisvinti, bet gi aš ne siuvėja (aš mezgėja ir prigimties), mašinos reguliuot nemoku schmoll.gif , o išderinsiu tai paskum nebesusiderinsiu normaliems siūlams.... doh.gif nu dar nusipirkau babiną gariūnuos žilkinių siūlų, pažiūrėjau - storesni už anuos, gal mažiau trauks, bandysiu ... žodžiu man jie kaip ir skaidri plėvelė kol kas fe.... blush2.gif
vakar paėmiau kita šali paprastais juodais siūlais siūti - tai tokia atgaiva dūšiai thumbup.gif
Atsakyti
na štai mano paskutinės raizgalynės


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Super -laaaabai azurinis thumbup.gif thumbup.gif Tuo labiau juodas prie visko tinka,ir uzsimetus turbut isvis super atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 04 07, 15:54)
Super -laaaabai azurinis thumbup.gif  thumbup.gif Tuo labiau juodas prie visko tinka,ir uzsimetus turbut isvis super atrodo thumbup.gif  wub.gif

čia užsakymas kolegės, antro šalio burbulėtas siūlas truputi blizga
dar trečia jai siuvu - bordo, iš tokių kaip pirmame siūlų + angora, ale vat tuos siūlus mano siuvimo mašina traukia šaudyklėn - prasikala vidun su adata ir užkimba kartais iki to kad visa mechanizma viduj reik išrinkti doh.gif , jau karta ja taip ir sugadinau, doh.gif blush2.gif o siuvimo greitį kaip tai stabdo tai net nervina blush2.gif
ryt planuoju baigti siūti, išplausiu - parodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 04 07, 16:16)
čia užsakymas kolegės, antro šalio burbulėtas siūlas truputi blizga
dar trečia jai siuvu - bordo, iš tokių kaip pirmame siūlų + angora, ale vat tuos siūlus mano siuvimo mašina traukia šaudyklėn - prasikala vidun su adata ir užkimba kartais iki to kad visa mechanizma viduj reik išrinkti doh.gif , jau karta ja taip ir sugadinau, doh.gif  blush2.gif  o siuvimo greitį kaip tai stabdo tai net nervina blush2.gif
ryt planuoju baigti siūti, išplausiu - parodysiu 4u.gif



Sveikinu 4u.gif Tempai nerealūs smile.gif Bet grožis gaunasi fantastiškas 4u.gif
O ar labai susiaurėja šaliai pradėjus siūti? Nes aš vieną pabandžiau, tai ne tik, kad jis gavosi šleivas kreivas, bet dar ir susiaurėjo....... g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giega @ 2008 04 08, 06:38)
Sveikinu  4u.gif  Tempai nerealūs smile.gif Bet grožis gaunasi fantastiškas  4u.gif
O ar labai susiaurėja šaliai pradėjus siūti? Nes aš vieną pabandžiau, tai ne tik, kad jis gavosi šleivas kreivas, bet dar ir susiaurėjo.......  g.gif  blush2.gif

Susiaureja 5cm.mazdaug+-
Atsakyti