Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Su Šventėm!!! irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif SU SVENTEM

Rodau senilo tehnika atlikta tasiuka:

user posted image
Atsakyti
Na ISDYKELE, kaip matau tu nesventi! Grazus tasiukas! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 03 25, 11:01)
Grazus tasiukas! 4u.gif

jis wub.gif man ax.gif assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 03 25, 11:22)
Labutis 4u.gif SU SVENTEM

Rodau senilo tehnika atlikta tasiuka:

[img]


Eik tu sau, kos tasiukas doh.gif O is kur tiek kantrybes toki pasiuti? Man atrodo, neimanoma taip pasiuti.... Nes as su siuvimu nelabai draugauju.... ax.gif
Atsakyti
O aš jau senokai skaitinėjų šį skyrelį, tai prieš šventes irgi išbandžiau ažūrą tai taip patiko, kad užsikrėčiau ir nebegaliu sustoti. Tai nutariau pasirodyti savo šalį ir čia blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes! Tai jau atsigavot po svenciu ! bigsmile.gif Ausriuko salis nuostabus!
Isdykele kaip visuomet- super! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 03 28, 12:41)
Sveikos mamytes! Tai jau atsigavot po svenciu ! bigsmile.gif Ausriuko salis nuostabus!
Isdykele kaip visuomet- super! thumbup.gif



Oi ačiū, pagyrimas iš tokios meistrės bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau, pabandžiau ažūrą, tik nesakysiu su kuo bandžiau, dar nugriūsit blush2.gif 4u.gif faina technika, sumasčiau kad reik su plėvele pabandyt, užlekiau netoli namų į Pasimatymo buvusią parduotuvę antrą aukštą ir radau plėvelės bigsmile.gif thumbup.gif tik permatoma 1 m-8Lt. uj jau niešti nagus, reiks tik lako nusipirkt, pamiršau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linutė* @ 2008 03 28, 14:14)
Pasiskaičiau, pabandžiau ažūrą, tik nesakysiu su kuo bandžiau, dar nugriūsit  blush2.gif  4u.gif  faina technika, sumasčiau kad reik su plėvele pabandyt, užlekiau netoli namų į Pasimatymo buvusią parduotuvę antrą aukštą ir radau plėvelės  bigsmile.gif  thumbup.gif  tik permatoma 1 m-8Lt. uj jau niešti nagus, reiks tik lako nusipirkt, pamiršau  doh.gif


Labutis 4u.gif
Lauksiu tavo salikucio rezultatu O koks tos pleveles plotis?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pagaliau tikras pavasaris lauke thumbup.gif

isdykelee_, o sakyk tau žilkiniais siūlais siuvant netraukia g.gif , nes man traukia patį siūla ir net labai, jau ir tarp siuvimo eilių ilga siūla palikinėt pradėjau(nešnekant kad kiek galiu tik tempiu pati siuvinį į visas keturias puses lotuliukas.gif ) bet vistiek sutraukia g.gif ir jei siūla nukirpsiu tai siūlė isitiesina nuo sutraukimo tik žinoma kraštuose išyra... 4u.gif
o gal čia mano siuviankė po taisyklos taip sureguliuota g.gif , nors paprasta siūla siuva normaliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 03 07, 08:46)
Labas rytelis 4u.gif

Naudoju tokius plonus zilkinius siulus.Vis tiek jau su tokiais salikuciais ir elgsies delikaciai blush2.gif
Papildyta:


O kur jų galima nusipirkti? ax.gif

Ir gal kas nors žinote, ar Vilniuje kur nors galima tiesiai nusipirkti tirpios plėvelės? Nes man labai skubiai reikia.....
Atsakyti