Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Labas rytelis 4u.gif

Naudoju tokius plonus zilkinius siulus.Vis tiek jau su tokiais salikuciais ir elgsies delikaciai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Kerpena @ 2008 03 06, 23:03)
Labai gražus aguoninis šalikutis  thumbup.gif

O kokius siūlus naudoji siuvimui? Kaip suprantu siuvimo? Ar reikia kokius tvirtesnius rinktis? Nes jei ten nutrūktų, tai ne kaip drabužiui, nebeužsiūsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykelee_: 07 kovo 2008 - 08:47
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 03 07, 10:46)
Labas rytelis 4u.gif

Naudoju tokius plonus zilkinius siulus.Vis tiek jau su tokiais salikuciais ir elgsies delikaciai blush2.gif
Papildyta:

Labai puošnus aguoninis šalikutis, išdykėle. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O kas liečia žilkinius siuliukus, tai jie gana tvirti. Aš pati siuvinėju proginius rūbus, tai pagrinde juos ir naudoju.
Atsakyti
user posted image

cia mano blynas tongue.gif , ant laikrascio dariau lotuliukas.gif ,nors pabandziau blush2.gif ,dabar tai tkrai reikes nusipirkti tos pleveles ir kliju, tik idomu kur klaipedoj yra ju, gal kas yra is klaipedos g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 03 08, 21:16)
user posted image

cia mano blynas  tongue.gif , ant laikrascio dariau  lotuliukas.gif ,nors pabandziau  blush2.gif ,dabar tai tkrai reikes nusipirkti tos pleveles ir kliju, tik idomu kur klaipedoj yra ju, gal kas yra is klaipedos  g.gif


Nesu is Klaipedos, betant "Rankdarbiu kraiteles" reklamoj parasyta, kad Klapedoj parduotuveje "Galanterija ir verpalai", Debreceno g 61, tel 8 46 341260. Pabandyk 4u.gif
Atsakyti
Nors pasirodysiu kvaila bet visgi del to kas yra tas azuras? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 03 08, 20:16)
user posted image

cia mano blynas  tongue.gif , ant laikrascio dariau  lotuliukas.gif ,nors pabandziau  blush2.gif ,dabar tai tkrai reikes nusipirkti tos pleveles ir kliju, tik idomu kur klaipedoj yra ju, gal kas yra is klaipedos  g.gif

Labutis 4u.gif
Na kai pirmas blynas ir dar su laikrasciu padarytas tai visai neblogai.Svarbiausia dabar zinai principa ir su avalonu bus lengviau biggrin.gif Sekmas ,lauksim kito darbelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Nežinau tikslaus apibrėžimo, bet atrodo, kad bendrai ažūras yra toks plonas permatomas, raštuotas "skylėtas" audinys, gal ir ne tik audinys.
O šioje temoje ažūras yra toks rankdarbis, kai ant tirpios plevelės dėliojami visokie raštai iš siūlų, juostelių ar net audinio atraižėlių , purškiama klijais, klojama plevelė ir persiūnama visas gaminys lygiagrečiomis siūlėmis skersai ir išilgai. Gaunasi toks tinklas. Tada išskalbiama plevėlė ir klijai ir išeina toks legvas, permatomas ažūrinis audinys, kuris gali tapti šaliu, gali būti iš jo pasiūtas rūbas ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 kovo 2008 - 08:32
aciu uz paaiskinimus kas yra azuras dabar jau susivokiau biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Su šv.Velykom auksarankės!
Atsakyti
Turbut merginos pamirso visus azurus, bet as svenciu proga linkiu, kad ju tik padaugetu ir vis grazetu! Linksmu jums svennciu! Pailsekit, atsipalaiduokit ir kibkit i darbus! 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikinu visas sulaukus sv.Velyku

user posted image
Atsakyti