Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Senilas yra atvirkstinis skiautinys. Tiksliai negaliu pasakyti is kur jis kilęs, bet manyciau kinu ar japonu. Senilui naudojami audiniai:medvilne, linas, flanele, silkas. Labai lengvai galima sukarpyti zirklemis.

Azuras darymo principas toks: pasitiesi tirpia plėvelę (popieriu), plevelę susipurskite tekstiliniais klijais ir ant jo krauni ka nori : is siūlu suki visokiausius ornamentus, delioji medziagos atraizas, vienu zodziu kurybai ribu nera. Kai viska susideliojate, vel purskete klijais ir uzdedate pleveles sluoksni. Sulipinate. Imate ir einate prie siuvimo masinos. Siūnate tinkla. Kai nusprendziate kad jusu tinklas ne per retas einate skalbti! Skalbiat kol neliks pleveles ir kliju!

Sekmes bandymuose!

sena tema
http://www.supermama...?...213723&st=0



mūsų temos įkūrėjos ir mokytojos darbeliai

pora nuotraukyciu susipazinimui kas tai yra.
user posted imageuser posted image
user posted image user posted image


QUOTE(mimute @ 2007 08 06, 19:04)
Apie senila pasakysiu tiek, kad ji galima pritaikyti rubu siuvime, interjere, tasiu siuvime ir t.t. As pati esu isbandziusi viska, rezultatas fantastiskas.

Cia senilo darbo eiga.

user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 20 sausio 2008 - 19:35
azuro technika susidomejau gana seniai, tik neradau tikslaus jo pavadinimo ir atlikimo technikos. visa vakara kantriai skaiciau jusu pirmaja tema ir noriu is visos sirdies pagirti isdrisusias tokius darbelius daryti (jie tiesiog thumbup.gif ) bei padrasinti tas, kurios dar tik galvoja pradeti.
Tp dekinga esu toms, kurios viska labai kruopsciai paaiskino. pasizadu stebeti si foruma, sekti naujienas ir atsiradus laisvam laikui bei kiek platesniai piniginei si grozi ir sau pasidovanoti.
taigi dar syki dekui uz pamokeles, idejas bei linkiu ir toliau sekmingai tobuleti bei savo ata plesti wink.gif
Atsakyti
sveikos merginos :)atradau jus ir prisiziurejau jusu grozybiu thumbup.gif o jau mimutes darbeliai:super pati esu pabandziusi keleta azuriniu darbeliu tik nenufotografavusi verysad.gif kai turesiu foto butinai pasirodysiu rolleyes.gif
Atsakyti
na uzbaigiau senaja smile.gif ax.gif ax.gif
dabar galime tvarkingai toliau mokytis girtis patarineti ir dziaugtis ..... 4u.gif
Atsakyti
Stai kur apsukrios moterytes, jau ir nauja temelia atidarete! thumbup.gif Tai linkiu, kad pasipildytu musu gretos ir darbeliai vis tobuletu!
user posted image
Atsakyti

mimute, koks grozis thumbup.gif tavo gelyno rolleyes.gif
Atsakyti
mano pirmasis salikelis ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 24, 14:59)
mano pirmasis salikelis ax.gif


labai gražus wub.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif


aš vat mąstau blush2.gif o mūsų auksarankės Kaziuko mugėj dalyvauja g.gif ar planuoja dalyvauti g.gif , aš tai tik kaip pirkėja ten lankausi blush2.gif

vienas šalis mirksta, vienas džiūsta, plėvelė laukiama paštu.... žodžiu vieksmai vyksta 4u.gif
ryt svečiuos bus draugė tai maž nufotkinsiu ant "modelio"

Atsakyti
Lauma, o tu vietoj kliju naudoji laka? smile.gif ar spec. klijus? smile.gif jei laka tai koki? g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 01 25, 15:24)
Lauma, o tu vietoj kliju naudoji laka?  smile.gif ar spec. klijus? smile.gif jei laka tai koki? g.gif

aš naudoju klijus: vienus atvežė mimutė wub.gif , kitus pirkau "Menų mūzoj" 4u.gif

vat tik plėvelė man vistik neskaidri bus daug mielesnė, skaidrios dar turiu vienam nedickam šaliui bet daugiau nebeužsakinėsiu schmoll.gif čia toki viena dariau nat jos šia sav tai ploviau ploviau ir su skalbianke ir finiše šiandi su panašios spalvos patalai sumečiau 60ijungiau ir sakaiu lai pasikaria jei vis dar neišsiskalbs irnesakyk.gif
Atsakyti