Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

QUOTE(Zana4 @ 2007 09 02, 19:56)
vardo nepamenu, mums patinka kai kerpa tokia smulkute mergina sviesi smile.gif
ta tamsi nelabai apkerpa  g.gif  vis perdaug nuima nuo virsaus  biggrin.gif


va va, ten sakau kazka kazkaip ne taip kerpa. jau tada eisim pas sviesia kokia, tik ne pas tamsia smile.gif
butu dar gerai vardas, nes kai skambinsiu registruotis, gi nesakysiu - as pas mergaite trumpais plaukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 09 02, 21:00)
va va, ten sakau kazka kazkaip ne taip kerpa. jau tada eisim pas sviesia kokia, tik ne pas tamsia smile.gif
butu dar gerai vardas, nes kai skambinsiu registruotis, gi nesakysiu - as pas mergaite trumpais plaukais smile.gif

berots jos abi dirba vienu metu blush2.gif viena kerpa pvz didesnius vaikus viena diena, kita mazius, jai neklystu taip ten vyksta. bent kiek buvau kelis kart maciau jas abi dirbancias, o viena kart viena, tamsia mergina bigsmile.gif
Atsakyti
nuejau siandien i ta vaiku kirpykla kanto gatvej, tai sake geriausiu atveju apkirpt mano vaika galetu rugsejo 10 d. viskas tipo uzsakyta. na jau man tiek laukti kirpimo, tai nea smile.gif nusivedziau i savo kirpykla, tik ne pas savo kirpeja, o pas jos kolege, kuri vaikus kerpa ten ir vyrus, tai padejo paaukstinima ant kedes, aisku buvo asaru, bet nesimuiste, nesisparde, apkirpo ji labai greitai ir man, kaip mamai, tai labai graziai smile.gif kol jis ten bliove, visos kirpejos bande ten visaip demesi nukreipti, tai biski verkia, biski ziuri smile.gif o kirpeja tik ciauksejo zirklem. zodziu, likau suzaveta tos kirpejos darbu ir kaina, kuria sumokejau uz vaiko kirpima - 5 lt.
neklauskit kur, neisduosiu tongue.gif
p.s. ir negalvokit, kad mums ten uz tuo 5 lt 3 plaukus nukirpo smile.gif mes buvom labai gauruoti ir garbanoti smile.gif pilna zeme plauku, kaip nuo gero vyrioko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 03 rugsėjo 2007 - 16:47
mano maziukui 1,5 metukų, bet plaukų nuo pat gymimo buvo daug, o augant jie tik storėjo, dabar plaukučiai jau tokie pat kaip tėčio blink.gif todėl nuo metukų neturėdama kito pasirinkimo, sūnelį pradėjau vest į kirpyklą pas savo kirpėją mirksiukas.gif jau tris kartus buvom, labai gerai nukerpa, ir vaikas tvarkingai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 09 03, 17:46)
nuejau siandien i ta vaiku kirpykla kanto gatvej, tai sake geriausiu atveju apkirpt mano vaika galetu rugsejo 10 d. viskas tipo uzsakyta. na jau man tiek laukti kirpimo, tai nea smile.gif nusivedziau i savo kirpykla, tik ne pas savo kirpeja, o pas jos kolege, kuri vaikus kerpa ten ir vyrus, tai padejo paaukstinima ant kedes, aisku buvo asaru, bet nesimuiste, nesisparde, apkirpo ji labai greitai ir man, kaip mamai, tai labai graziai smile.gif kol jis ten bliove, visos kirpejos bande ten visaip demesi nukreipti, tai biski verkia, biski ziuri smile.gif o kirpeja tik ciauksejo zirklem. zodziu, likau suzaveta tos kirpejos darbu ir kaina, kuria sumokejau uz vaiko kirpima - 5 lt.
neklauskit kur, neisduosiu  tongue.gif
p.s. ir negalvokit, kad mums ten uz tuo 5 lt 3 plaukus nukirpo smile.gif mes buvom labai gauruoti ir garbanoti smile.gif pilna zeme plauku, kaip nuo gero vyrioko smile.gif

biggrin.gif manau ne kainoje esmė čia smile.gif bet gerai kad apkirpo smile.gif
tiesiog toje vaikiškoje kirpykloje kanto g. tuom gerai, kad vaikams pritaikyta aplinka, mažius ne bijo, pažaidžia kol jį kerpa tongue.gif visokių žaislų duoda, teletabiai per tw eina, tai ramu smile.gif o dar ir vairuoja mašina, visi malonumai biggrin.gif
o kad ten eilės, tai sutinku, mes ir užsirašinėjame blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmase @ 2007 08 13, 15:52)
O gal yra specializuota vaikų kirpykla Vilniuje?  help.gif patarkit mamytės  mirksiukas.gif

Man atrodo nėra verysad.gif Kodėl niekas nesugalvoja atidaryti tokios kirpyklos kaip Kaune 4u.gif
Atsakyti
Musu tevelis siandien nuvede,ir nesugebejo apkirt,nes verke doh.gif Na tokie jau tie tevai,eisiu as rytoi,bus tvarka biggrin.gif
Einam tiesiog pas pazystama jau,gera kirpeja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2005 03 18, 10:25)
skaiciau, kad Akropoly yra kirpykla, kurioje kerpamas mazylis priesais save mato akvariuma - taip lengviau ramiai issedeti. Bet pati ten nebuvau.


as buvau ir galiu pasakyti,kad ten kirpimas kainuoja laaabai brangiai-apie 100Lt(bent jau moteriskas ax.gif ) tai manau,kad ne ka maziau ir mazylio kirpimas kainuotu,o tas akvariumas...gal ir patraukia vaiko demesi,bet jei zmogutis neramus,judrus ir nenori kirptis tai tokios gudrybes kazin ar pades g.gif

P.S.siulau mamytem nusipirkti kirpimo masinele ji nera brangi,o ir vaikas sedint mamai ant keliu ir kerpant bus ramesnis,jausis saugiau,taip nesiblaskys.beto ir vyra galima apkirpti lotuliukas.gif
Papildyta:
noreciau paklausti mamyciu kokio amziaus vaikiukus jau kerpat?musu pipiras dar mazas,bet planuojam pirkti masinele 4u.gif mums taip atrodo paprasciau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Putlutė: 14 rugsėjo 2007 - 09:26
jei kalbate apie Burzua- ten yra didelis akvariumas - kirpimas ten kainuoja tikrai ne 100 litu. Ju interneto psl ir kainos:
www.burzua.lt
Atsakyti
o aš tai pati kerpu,miegantį,nes kitaip nesiduoda,su manikiūrinėm žirklutėm,per porą miegelių vaikiukas būna gražutis biggrin.gif
Atsakyti
P.S.siulau mamytem nusipirkti kirpimo masinele ji nera brangi,o ir vaikas sedint mamai ant keliu ir kerpant bus ramesnis,jausis saugiau,taip nesiblaskys.beto ir vyra galima apkirpti

Na nežinau, kaip tai galima siūlyti - o jei mergaitė, tai irgi su mašinėle?! aggressive.gifI r vyrą? Vyrai ir taip spės nuplikti, kam tą procesą skubinti? g.gif Ir iš vis - tas kirpimas mašinėle man primena mano tėvų jaunystės laikus, kai visus skusdavo plikai, kad utėlių neprisiveistų schmoll.gif

Atsakyti
Mielos mamos,

nusibodo mano vaikiui Vizija tongue.gif Gal tiksliau jo mamai biggrin.gif

Patarkit tikrai gera kirpeja berniukui Vilniuje. Jam jau nebe vienodai sviecia jo isvaizda, man irgi noretusi kazko idomesnio nei tiesiog trumpi plaukai. Gal kazkoks iskarpymas sonuose (ala kaip isskutinetos linijos). Na, kazkas idomesnio ir stilingesnio.

Koks kirpejas (-a) yra geras ir padaro kazka idomesnio, stilingesnio ir vaikams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 19 sausio 2008 - 19:57