Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

kaip mums apkirpti vaika g.gif Jis neduoda savo plaukuciu kirpti, tikie skandalai prasideda doh.gif
Atsakyti
O gal kas nors parekomenduos kokią kirpyklą Klaipėdoje???

Nes man jau nusibodo ta pati sūnaus šukuosena, o kitaip nemku kirpti doh.gif .
Atsakyti
Jeigu Vilniuje būtu vaikų kirpykla kur mašinėlės[kaip Kaune], tai sumokėčiau kad ir 30lt, kad tik sūnelį gražiai apkirptų. Jam jau beveik keturi metukai, bet dar neteko Lietuvoje kirpykloje apsikirpti. Kai su šeima viešėjom Amerikoj tai tikrai ten vaikų kirpyklos tikra pasaka. Mašinytės, žaislai, ''multikai'' ir kt. Mano nenuorama net nepastebėdavo kaip jį apkirpdavo. O čia.. Mano galva, vaikų kirpyklos būtu ne mažiau pelningos nei suaugusiujų. Taip ir kankinuosi- pati kerpu, nors mano kirpimui toloka iki tobulybės, tuo labiau sūnaus plaukai tankūs. Tai kad kur jūs, vaikų kirpėjai, auuuuuuuu help.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos,mamytės.Mes taip pat lankėmės vaikų kirpykloje kaune ir ne kartą.Mano vaikas ramus,išsėdi.Aplinka ten kaip aplinka, bet apkerpa tikrai prastai.Dabar jau senokai prašausi pas savo ar kitą pažįstamą kirpeją kad normaliai nukirptų.Neypač jos mėgsta kirpti mažus, bet apkerpa.
Atsakyti
Sioje kirpykloje jau nera tos pripustos zaidimu aiksteles, kuria matome ju foto.
Kirpeja tikrai graziai vaikiukus kerpa, na kol buvau maciau du kerpamus, kirpimai sakyciau stilingi, man patiko. Tesiant kalba apie zaislus, tai jie ten visi suluze, ne vieno sveiko nera, vaikams tik masinyte ta patinka, o vyresniems, kad sedi ir su kompiuteriniais zaidimais sedi. Aplika beabejo grazi
Atsakyti
Musu garbaniui pirma karta teko kirpti plaukus is karto po pirmo gimtadienio, nes plaukuciai kuteno ausytes. Labai bijojom su vyru sios proceduros , as tik apie tai pagalvojus jau girdejau kaip vaikas zviegia fear.gif Todel apie kirpykla net negalvojam, tik kai paaugs galesim ten ji nuvest.
Pasiruosem kirpimui rimtai: nupirkom masinele, Teletabiu filma. Masinele jungem kelias dienas, kad vaikas nebijotu jos garso.
Kai atejo TA diena pasodinom vaika i maitinimo kedute, davem soske nors diena jos neduodam, ijungem Teletabius, ijungem masinele....ir...pradejom kirpt. Vaikas tyli, 2.gif ir ziuri filmuka, ir toks jausmas, kad net nejaucia, kad ji kerpam.
Aisku patirties kirpti su masinele dar nebuvo todel isejo seip sau, bet kai plaukuciai sviesus tai to broko ir nesimato thumb_yello.gif
Atsakyti
Mes keliaujam i VAIKU KIRPYKLA Kaune thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai vedu į bendrą kirpyklą na kur vyrų moterų ir vaikų kol maži buvo sėdėdavom kartu mamai ant kelių nes kitaip niekaip nenukirpsi schmoll.gif kai paaugo dabar jau sėdasi patys tik ne visada tenka susitarti kad sėdėk ir nejudėk doh.gif prižadi kad ką nors nupirksi tai tada thumbup.gif tik va dabar mažiausią reikia nuvesti nes jau tokie ilgi plaukai tai nežinau ar pavyktų unsure.gif nes labai jau nenuorama ir turbūt net neišsedėtų man ant kelių o ant vasarėlės taip norisi gražiai nukirpti rolleyes.gif pačiai kirpti, bet įgūdžių neturiu wink.gif turbūt bandysim vesti į kirpyklą ir ne vienam nes kitas turės rodyti grimasas tease.gif Ašarų bus nemažai bet ko dėl grožio nepadarysi nail.gif
Atsakyti
mes vedam i bendra kirpykla, gana gerai atsedi, problemu neturim
Atsakyti
Mes tai Akropoli kirpomes prie akvariumu!!!!!!!!!!! Nors muistesi mazius kiek galejo bet kirpeja superine pasitaike 4u.gif apkirpo nerealiai graziai net toki pricisona padare, nors mes vs tik pries kelias savaites pirma karta kirpomes.
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 03 11, 15:20)
Mes keliaujam i VAIKU KIRPYKLA Kaune thumbup.gif

o kur ji randasi? ax.gif
Atsakyti
Siaip savo vyrus pati kerpu namie, su masinele, tik viena karta savo mazaji vedeme i vaiku kirpiklele, turbut ta pati Kaune biggrin.gif Labai patiko ten mums ir vaikas nesipriesino thumbup.gif
Atsakyti