Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

pats geriausias vaiku kirpejas yra tevas.
ir pigiausias.
Koks skirtumas mazam vaikui....
be to nera taip sunku, kaip atrodo!!!
Atsakyti
QUOTE(viskasgerai7 @ 2012 10 18, 17:13)
pats geriausias vaiku kirpejas yra tevas.
ir pigiausias.
Koks skirtumas mazam vaikui....
be to nera taip sunku, kaip atrodo!!!

bet reikia turetio zirkles kirpimo masinele, filiravimo zirkles , tas nepigiai kainuoja
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2012 10 19, 16:12)
bet reikia turetio zirkles kirpimo masinele, filiravimo zirkles , tas nepigiai kainuoja

Jei trys plaukai, tikrai prietaisių aibės nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(♥SL♥ @ 2012 10 08, 16:10)
Gal kas Kaune yra vedę vaiką kirpti Savanorių pr. kur monolituose įsikūrusi Mažylių kirpykla? 4u.gif

mano vaikai - pastovūs šios kirpyklos klientai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 23 spalio 2012 - 09:19
QUOTE(Flaxkids @ 2012 04 05, 21:26)
Bambinoje labai gerai kerpa. Ir labai moka bendrauti su vaikais, randa bendra kalba su jais, taip pat aplinka superine, labai jauki ir svari. Filmukus rodo, zaisliuku yra, grazios kirpimosi kedes lektuvas arba makvynas  thumbup.gif
o kas svarbiausiai skiria klientui daugiau laiko negu kitose kirpyklose iprastai, leidzia apsiprasti neskubeti kad vaikas susipazintu su aplinka, nebereikalo registruoja vaikucius kirpimuisi kas valanda.

vakar buvom su mažium "Bambina" kirpykloj smile.gif tai pasirašau po kiekvienu jūsų žodžiu drinks_cheers.gif asmeniškai man labai patiko, o vaikui tai juo labiau biggrin.gif apkirpti 2,5 metų vaiką, tai mano akim žiūrint - "aukštasis pilotažas", nors mūsų palyginti ramus, gražiai išsėdi, bet jam tiek viskas įdomu buvo, kad dairėsi į visas puses, o kirpėjai kantrybės tai pavydžiu smile.gif su vaiku visą laiką kuo gražiausiai bendravo thumbup.gif Aplinka labai graži , žaisminga, bendravimas malonus, manau, kad atradom savo kirpyklą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elizabeth**: 07 gruodžio 2012 - 09:52
turime tris kirpejas smile.gif viena pas vienus senelius, kita pas kitus, o trecia jau namuose, nes visi labai noriu kartu nueiti i kirplykla :Dnebijome jokiu kirpimo priemoniu, sedime gana ramiai thumbup.gif
Atsakyti
Apsilankėm pas Egidiją. Anksčiau vaiką vesdavom pas vyrų kirpėją, buvo neblogai. Ale Egidija padarė wow! wub.gif Jaučiasi stilius, puikiai atitaikyta pagal veido bruožus. Apie jos bendravimo stilių būtų galima diskutuoti, bet ai...yra kaip yra, svarbiausia, kad meistrelė ji nepriekaištinga thumbup.gif Ir kaina viso labo 20Lt.
Atsakyti
Mano vyresnis berniukas eina su tėčiu į vyrų kirpykla. Ir pigiau nei vaikų kirpykloje, ir gerai apkerpa vyro kirpėja, ir vaikui geras būdas pabendrauti su tėčiu. smile.gif
Atsakyti
Aš savo pipirą vedu į Mažylių kirpyklą Žaliakalnio pasaže, kirpimas -25 Lt. Apkerpa greitai ir puikiai..
Atsakyti
Einame kartu pas mano kirpėją, kol aš sėdžiu su nudažytais plaukais, per tą laiką jį nukerpa. Kirpykloje yra vaikiška kėdutė ir žaislų, tai jau nuo 1.5 mėn. ten einame ir vaikui patinka ir nė karto nebijojo smile.gif
Atsakyti
Pati su mašinėle saviškį nukerpu ir ramu -niekur eiti nereikia:)
Atsakyti
Del kirpimo su masinele, tai cia kiekvieno individuali nuomone, bet man negrazu ir kazkaip kirpimo stiliaus nelieka.. Vedu abu vaikus i vaikiska kirpyklele laisvel al. pacioj pradzioj, dabar bijau suklysti rasydama pavadinima, nes jau nebematau jo kai tiek kartu lankemes, bet kazkas is B raides
Atsakyti