Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

QUOTE(Idun @ 2005 03 22, 12:45)
O galvos kirpykloj iki šiol neleidžia plaut  g.gif .


Nelabai suprantu, kam kirpykloje plauti vaikiukui galvyte? g.gif
Atsakyti
Mes tai dukrą vedam į kirpykla Simona, čia koraluose prie rimi, aš pati ten nebuvau, bet vyras labai išgyrė, pas mus dukra tikra neramuolė, o va prieš savaitę kirpom, tai kėdėj ramiai išsėdėjo net pusvalandį smile.gif O kai pirma kart ten lankėsi, tai buvo gal prieš metus, tai sugebėjo per 10 min. nukirpti, moka vaikus užimt thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes,o mes darom taip,mano abu vyrai tiek didelis tiek mazas eina pas ta pacia kirpeja,pirma kerpasi tetis,o zuikis tik ziuri,paskui kirpeja paklausia ar nori buti kaip tetis,mazasis zinoma nori ir isdidziai seda i kede kirptis,praktiskai jokiu problemu su kirpimusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2005 03 18, 10:00)
Kaune, laisves dale ( bet nezinau tikslaus gatveles pavad) yra vaiku kirpykla kur vaika kerpa masinytej ar jam zaidziat.

QUOTE(KristinaH @ 2005 03 18, 13:56)
Kaune, I.Kanto gatveleje, visai salia Carlstono restorano yra tikra "Vaiku kirpykla". Jie specializuojasi butent vaiku kirpime. Galima kirptis zaidziant, ar masinelej. Maniskis niekur kitur nesikerpa. Tiesa savaitgaliais ten reikia netrumpai palaukti, bet galima isanksto uzsisakyti. Ju tel. 222525. Sekmes! thumbup.gif

taip taip, ten labai gražiai apkerpa thumbup.gif kerpant vaikiukas gali žaist, žiūrėt multikus, didesnu gali kopiuterinius žaidimus žaist, maniškis ir šiaip bet kur išsėdi ir duodasi kerpamas, o jei vaikiukas tikrai bijo ar nesiduoda kerpamas tai nepadės ir toji kirpykla schmoll.gif ...tiesa ten dabar kirpimas kainuoja 15 lt. anksčiau buvo 12 lt.
Atsakyti
Ziuriu, kokia tema sena.. Tai ka - kai buvom Kaune, tai nuejom i ta aprasyta vaiku kirpykla - super 4u.gif Geda Vln, kad tokios neturi... Jau gal metai kokie praejo, o vaikas iki siol prisimena. Nors dabar ziuriu, kai kuriose kirpyklose turi tokias "ale" masineles uzdedamas, vis patraukliau vaikui, nors ne kazin kas..
Atsakyti
O man ta išgirtoji Kanto g. kirpykla nelabai patiko schmoll.gif Buvom du kartus. Pirmą kartą, kai stovėjau ir pirštu rodžiau - nieko apkirpo. Pusė bieso... O antrą schmoll.gif Pareiškė, kad viską žino atsimena, bet nukirpo belekaip schmoll.gif Būtent priešingai, negu prašiau - kur prašiau vos vos, nužarino konkrečiai, o kur prašiau negailėt, ten vos vos doh.gif O labiausiai šokiravo, kai kirpėja, kuri už vaikišką kirpimą ima 15 Lt, pažiūrėjus į mano vyresnėlį, kurį prieš pusantro mėnesio pati kirpo, paklausė jo - tu ką čia pasidarei? Pats kirpaisi? hihihi.gif

Apskritai mano vaikų plaukai problematiški - stori, mažiaus garbanos, vyresnėlio bangos ir sūkuriai... Nu bet tai nemoki - nekirpk schmoll.gif

Ir iš viso, man keista kirpykla, kur yra kūdikiams pritaikytos kėdutės, bet nėra šikpuodžio - jei vaikui 2 metai ir jam unitazas per didelis, tai niekam neįdomu... unsure.gif


Dabar kerpamės už 8 Lt kirpykloj ant Taikos/Pašilės kampo. Daug geriau už tą specializuotą... Ir saldainių vaikams duoda smile.gif
Atsakyti
Pirma karta poros metuku nivesiau i akropoli, ten apkirpo. Paskui pati patrumpindavau, kai vel maniau apkirpt akropolyje, ir pasake, kad vaikams iki 10 metu kaina 30 lt, pabrango, tai pakraupau, kai maniskio tokie pukeliai, ir ju nera daug, tiek moket man pasirode didziausia nesamone, tad pasiskambinau pazystamai kirpejai ir nuvedziau, thumbup.gif apkirpo lygiai taip pat puikiai , tik uz 5 lt thumbup.gif
tad nemanau, kad turetu but tokia kosmine blink.gif kaina vaiku kirpimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Noa o kokio ten amziaus jau kerpa?
Atsakyti
Gryzta mano vyras is kirpyklos viena cia toki vakara ir keikia,rekia,galva po kranu kisa,liepe man su zirklem lyginti,apkirptas buvo tragiskai,na labai tragiskai, schmoll.gif o pasirodo kirpo kirpeja,kuri paprastoj kirpykloj isidarbino padirbti,na pasipraktikuoti,o paskui kiek zinau isejo i kazkoki labai sustra grozio salona dirbti,prabangus salonas,tai dar nereiskia kokybiskai atliktas paslaugas mirksiukas.gif

Mano vaikas ir vyras kerpasi pas ta pacia kirpeja dabar,kirpeja thumbup.gif vaikui visada isskutineja voratinkli gale,labai fainai atrodo ,o ir kaina 10lt.,o ir vyrui nereikia gryzus is kirpyklos pulti i panika biggrin.gif
Atsakyti
o mes va vakar buvom toj vaiku kirpykloj ir visai patiko ir vaikas visai gerai sedejo... Na zodziu mes visai patenkinti, tik kad brangoka

remka, o ar ta jusu kirpeja sutiktu kirpt 1m maziu, kuris nesugeba/nenori pasedet ramiai ir nelaiko tiesiai galvos o visur dairosi. Bepigu skutinet kai vaikas ramiai sedi...
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2007 01 06, 10:37)
Noa o kokio ten amziaus jau kerpa?

Kad net nežinau. Man regis, nėra ten ribos užbrėžtos, nuo kada duodasi, nuo tada kerpasi... Jos ten turi paaukštinimus ant kėdžių, turi kelis žaisliukus, turi saldainių... Maniškis turbūt nuo kokių netol dviejų metų ten kerpasi, mačiau ir visiškai kūdikėliui - kūdikėlei greičiau - grifkutę pakirpinėjo. Ten buvo tokia labai pūkuota ir rami kūdikėlė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2007 01 09, 10:40)
o mes va vakar buvom toj vaiku kirpykloj ir visai patiko ir vaikas visai gerai sedejo... Na zodziu mes visai patenkinti, tik kad brangoka

remka, o ar ta jusu kirpeja sutiktu kirpt 1m maziu, kuris nesugeba/nenori pasedet ramiai ir nelaiko tiesiai galvos o visur dairosi. Bepigu skutinet kai vaikas ramiai sedi...

Mano vaikas iki 2.5metu buvo plikas,na su tokais pukeliais ant galvos tik,tai tikrai negaliu nieko patart,kaip sedes jusu mazius vieneriu metu g.gif bet pati pirma karta,tai sedejo ramiai ir dar prase,o dabar i kirpykla,kaip i zaidimu kamabri -pats praso smile.gif
Atsakyti