Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

Guga, dilgeles kazkiek ir sausina plauka.turejau dilgeliu sampuna, tai jis skirtas riebiems plaukams
Atsakyti
pas mane per tas dvi savaites is riebiu plauku pasidare sausi kaip siaudai, niekada gyvenime nebuvau "jutusi" tokiu savo plauku slyksciu biggrin.gif
Atsakyti
aš gėriu Nutricap (atrodo taip parašiau blush2.gif ) vitaminus..jie skatina plaukų augimą..ir kiek naujų išdygo blink.gif buvau maloniai nustebinta..keistas jausmelis buvo..atrodė kad nuosavus smile.gif plaukus kažkas kelia..o po to pajutau kad tai nauji auga..dabar jų daugiau...efektą po truputį pradėjau jausti kažkur po dviejų mėnesių ir kuo toliau tuo labiau jaučiu thumbup.gif
Atsakyti
Bandysiu savo plaukucius pakirpt per jaunati (kovo 7 d. 19 val. 14 min.prasideda) ziuresiu ar tikrai nuo menulio fazes plauku augimas priklauso lotuliukas.gif
Atsakyti
hm.. ar tikrai tos visos tabletes padeda..? kazkaip nesinori man tiket.. g.gif man atrodo, kad geriausia tik tai ka tiesiogiai "dedi" ant plauku (aliejukai, balzamai ir t.t) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forever_insane: 05 kovo 2008 - 17:23
QUOTE(forever_insane @ 2008 03 05, 17:14)
hm.. ar tikrai tos visos tabletes padeda..? kazkaip nesinori man tiket..  g.gif  man atrodo, kad geriausia tik tai ka tiesiogiai "dedi" ant plauku (aliejukai, balzamai ir t.t)  biggrin.gif

schmoll.gif plaukus reikia maitinti is vidaus. Ka ant plauku dedi, tai tik duodi jiems blizgesi, paslankuma, glotnuma ir t.t.... Net priemones nuo plauku slinkimo juk reikia itrint i plauku saknis, o ne i pacius plaukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 05, 18:26)
schmoll.gif  plaukus reikia maitinti is vidaus. Ka ant plauku dedi, tai tik duodi jiems blizgesi, paslankuma, glotnuma ir t.t.... Net priemones nuo plauku slinkimo juk reikia itrint i plauku saknis, o ne i pacius plaukus  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif kiek skaiciau tai jei gydai ir vaistais ir kaukem ir t.t. tai nuo kaukiu sveikstantis procentas yra tik 2 ar 3 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 03 05, 22:19)
drinks_cheers.gif  kiek skaiciau tai jei gydai ir vaistais ir kaukem ir t.t. tai nuo kaukiu sveikstantis procentas yra tik 2 ar 3  lotuliukas.gif

Taip drinks_cheers.gif , o be to gi plaukai auga nuo saknu, o ne nuo galiuku rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri esate gėrusi SILICA?
Geriu antrą mėnesiuką, bet plaukams tai jokios geros įtakos nematau g.gif
Tik nagučiai sustiprėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2008 03 06, 10:54)
Sveikos,
Gal kuri esate gėrusi SILICA?
Geriu antrą mėnesiuką, bet plaukams tai jokios geros įtakos nematau  g.gif
Tik nagučiai sustiprėjo  smile.gif



as pakuote baigineju:) geriu,kad gerti,o kazkaip nei reikia man ypatingo poveikio,nei jauciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 03 06, 11:02)
as pakuote baigineju:) geriu,kad gerti,o kazkaip nei reikia man ypatingo poveikio,nei jauciu biggrin.gif



Aš tai noriu rezultatus matyti biggrin.gif
Turbūt reiks ir man Dzintars aliejuką bandyt smile.gif
Atsakyti
ir as jau antra diena bandau prisiruosti uzsukti to aliejuko lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti