Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(linuxox @ 2008 02 19, 16:12)
Plauku augima skatina ir masazai,nes suaktyveja kraujotaka,jeigu sudejus viska kartu:masazus,ivairias priemones,vitaminus ir svarbiausiai kantrybe-plaukai augs geriau,bet nereikia tiketis kad per puse metu uzaugs 20cm,nes per menesi plaukai paauga tik 1-1.5cm.todel tas rezultatas ne taip greit matosi.

tikrai nuo masazo geriau auga, bet ir greičiau riebaluojasi, nes kai dažnai lieti, šukuoji masažuoji jie riebaluojasi greičiau, bent jau aš taip girdėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ginxtaxre @ 2008 02 19, 21:45)
tikrai nuo masazo geriau auga, bet ir greičiau riebaluojasi, nes kai dažnai lieti, šukuoji masažuoji jie riebaluojasi greičiau, bent jau aš taip girdėjau  smile.gif




tai nebutina betkuriuo dienos metu masazuoti.pvz as masazuoju pries plovima ir plaudama(kas 2-3 d gaunas masazas)
Atsakyti
as irgi panasiai,dar kartais su juros druska masazuoju galvos oda,arba alyvuogiu alieju imasazuoju.
Atsakyti
QUOTE(ginxtaxre @ 2008 02 19, 15:49)
Yra jo pilna  smile.gif Aš pirkau Kaune, pramonės Maximos vaistinėje  smile.gif  yra ir šampūnas ir balzamas, tai paėmiau abu  biggrin.gif



Radau Eurovaistinej, tik kad jis buvo padetas ne prie sampunu, o prie vyrisku priemoniu, tai pardaveja sako kazkas suklydo bededamas.
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2008 02 02, 18:10)
jap ir man jau reikia to aliejaus  biggrin.gif
nors siaip betkoks aliejus net ir pats paprasciausias kur blynam kept padeda ir plaukam...  dabar siaip pas mane naujausias bairis plaukam tai silto alyvuogiu aliejaus masazas... sita perskaiciau kazkuriam grozio salono puslapyje tai nusibezdzionavau smile.gif  kiek bus naudos bus matyt veliau... ax.gif
o is patirties kas tikrai padejo neblogai atgaivint plonus, issisakojusius, nutriususius plaukus tai kauke, ja darydavausi taip : susiplakdavau kiausini, isipildavau aliejuko(ricinu, migdolu...) ir glicerino truputuka (cia galvos odai). terlindavausi su sita slykstyne kas savaite mazdaug taip... turiu dabar tokius plaukus kokiu dar gyvenime neturejau, blizga ir jau pakankamai ilgi, beveik iki liemens, o anksciau vos pecius denge rolleyes.gif



niekur neradau pirkti glicerino, apejau IKI, Droga, Rurocos, vaistinej klausiau, nieks neturi sad.gif
Atsakyti
Čemeryčių vanduo, na plaukai nepradeda augti kaip grybai po lietaus, bet skatina, nebe taip slenka, žvilga
Atsakyti
Radau as siandien "Alpecin" sampuna Eurovaistinei, buvo prie prekiu vyrams 4u.gif tai dabar bandysiu augint palukucius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 01 27, 22:42)
ar vienos kapsulės per dieną užtenka? Dabar galvoju ar vėl pirkt Pantogar, ar šituos pabandyti ,gal gėrei abu ,gali sulyginti?  mirksiukas.gif


ne, gerti reikia 2 tabletes per diena smile.gif pantogar negeriau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VB_Glamour @ 2008 02 26, 18:01)
ne, gerti reikia 2 tabletes per diena  smile.gif pantogar negeriau  ax.gif  4u.gif

Dėkui ,dabar geriu skystą silicį ,bet labai jau jis greit man į pabaigą eina ax.gif ,tai brangokai mėnesiui išeis ,jaučiu vistiek Pantogar teks griebt biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai prieš kokius gal 3 mėn. nusipirkau parduotuvėje Eurokos "zolotoj šelk" šampūną, balzamą, kaukę ir tokį aliejuką kurie skatina plaukučių augimą ir dar geriu vitaminus pantogar. Ir žinokit galiu pasakyti kad tikrai veikia bigsmile.gif bent jau man. Kartais net atrodo kad jauti kaip laukučiai auga biggrin.gif tikrai esu labai labai patenkinta. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ir aš stoju į palukų augintojų klubą mirksiukas.gif šiandien nusipirkau Apelcin šampūną, dar ieškau visur dzintars aliejuko ir žiūrėsim kas čia bus tongue.gif
Atsakyti
as tai prisiskaicius kad dilgeles tamsiems plaukams tinka ir nuo ju jie greitai auga, pasidariau tokios stiprios dilgeliu "arbatytes", supyliau i indeli nuo purskaimos plauku zele ir galvojau kas vakara purksiu (na dvi dienas nesugenda ta arbatyte, po to jau nauja reik darytis). dvi savaites saziningai kas vakara purskiau ir... PLAUKAI TAIP ZIAURIAI ISSAUSEJO, KAD SIANDIEN TUREJAU DETI CHNA BET JAU NET NEDEJAU, VISA SAVAITE DREKINAMAS KAUKES DARYSIU.tai galvoju, kad gal dilgelem bent kas antra diena pasilepint reiktu biggrin.gif
Atsakyti