Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(judkiss @ 2008 02 03, 01:23)
O ka tas serumas gero daro?  g.gif  biggrin.gif

Aš tai jo neturėjau ,tačiau įsivaizduoju ,kad daro tą patį ką ir kiti plaukų galiukų aliejukai ,neleidžia plaukui šakotis ,triušti bigsmile.gif Tik nuo to serumuko plaukučiai dar ir žvilga ,dailiai atrodo,įsivaizduoju ,kad turi gražiai kristi .Žodžiu ,labai noriu ir, kai tik būsiu Kaune ,bandysiu jo ieškot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovila @ 2008 02 06, 12:01)
as naudoju Dzintars balzama ta kuris labai smirda cesnakais ir svogunais  lotuliukas.gif man kazkaip labiau jis patinka nei aliejukas, nors kvapas ir nera malonus  tongue.gif cia turbut isitikinimas toks, nes as isitikinus kad cesnakas ir svogunas lb gerai plaukams o balzame kaip tik ju ekstraktu ir yra daugiausia.tai jau geriau smirdanciu balzamu trinti plaukus nei paciu svogunu  lotuliukas.gif nzn gal jau cia buvo kalbeta apie silicio balzama.... tai va nusipirkau silicio balzama(original siliceum balsam)ji reikia skiesti su vandeniu ar sultimis ir gerti.nesenei tik pradejau gert tai poveikio dar nzn.ji puse metu reikia vartoti.sakoma kad lb padeda ploniems plaukams.ji geriant plaukai blizga ir maziau sakojasi  thumbup.gif


Turiu Dzintars ir aliejuką ir balzamą. Dabar naudoju tik balzamą, nors mane labai erzino, kad jis smirda česnaku, bet jau pripratau biggrin.gif Tiksliai, kaip ir tu sakai, manau, kad balzamas geriau. Man jis nesuriebalina plaukų ir gerai išsiplauna. Plaukai po pusmečio ryškiai pasitaisė - pastorėjo ir apstojo slinkti.

O to silicio balzamo aš visur ieškojau ir neradau. Labai įdomu, kaip jis veiks? Būtinai parašyk paskui, koks efektas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 02 06, 12:38)
Turiu  Dzintars ir aliejuką ir balzamą. Dabar naudoju tik balzamą, nors mane labai erzino, kad jis smirda česnaku, bet jau pripratau biggrin.gif Tiksliai, kaip ir tu sakai, manau, kad balzamas geriau. Man jis nesuriebalina plaukų ir gerai išsiplauna. Plaukai po pusmečio ryškiai pasitaisė - pastorėjo ir apstojo slinkti.

O to silicio balzamo aš visur ieškojau ir neradau. Labai įdomu, kaip jis veiks? Būtinai parašyk paskui, koks efektas smile.gif


butinai parasysiu.po kokiu 3 men turetu rezultatas pasimatyt smile.gif o sito balzamo as irgi niekur neradau.tada uzsisakiau internetu ir atveze i vaistine.ten susimokejau ir atsiemiau.o kita diena radau dar vienoj vaistinej pigiau doh.gif vilniuj seliu gatvej yra camelija vaistine ten turetu jo dar buti smile.gif cia galima uzsisakyti balzama internetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovila @ 2008 02 06, 14:09)
butinai parasysiu.po kokiu 3 men turetu rezultatas pasimatyt  smile.gif  o sito balzamo as irgi niekur neradau.tada uzsisakiau internetu ir atveze i vaistine.ten susimokejau ir atsiemiau.o kita diena radau dar vienoj vaistinej pigiau  doh.gif  vilniuj seliu gatvej yra camelija vaistine ten turetu jo dar buti  smile.gif cia galima uzsisakyti balzama internetu  4u.gif


Ačiū už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 02 06, 11:38)
Turiu  Dzintars ir aliejuką ir balzamą. Dabar naudoju tik balzamą, nors mane labai erzino, kad jis smirda česnaku, bet jau pripratau biggrin.gif Tiksliai, kaip ir tu sakai, manau, kad balzamas geriau. Man jis nesuriebalina plaukų ir gerai išsiplauna. Plaukai po pusmečio ryškiai pasitaisė - pastorėjo ir apstojo slinkti.

O to silicio balzamo aš visur ieškojau ir neradau. Labai įdomu, kaip jis veiks? Būtinai parašyk paskui, koks efektas smile.gif



O tas Dzintars balzamas tai toks baltas su melynu dangteliu? g.gif As ir toki nusipirkau, kartu su aliejuku, tik galvoju ar ta pati...
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 02 06, 14:09)
O tas Dzintars balzamas tai toks baltas su melynu dangteliu?  g.gif  As ir toki nusipirkau, kartu su aliejuku, tik galvoju ar ta pati...


tas balzamas tokiame paciame buteliuke kaip ir aliejukas tik parasyta etiketeje ne maslo o balzam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovila @ 2008 02 06, 13:23)
tas balzamas tokiame paciame buteliuke kaip ir aliejukas tik parasyta  etiketeje ne maslo o balzam  biggrin.gif


Reikes pasiziureti ir ji, nes prisimenu kai pirkau, vos nesumaisiau ju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 02 03, 18:10)
gal kuri bandete sampuna ALPECIN (parduodamas tik vaistinese) su kofeinu, skatinantis plauku augima? siaip jis vyrams skirtas, pagal jo kvapa sprendziu  blush2.gif  mano drauge ji naudojo, tai labai greitai atsiaugino plaukus,sako, kad butent nuo sio sampuno  g.gif



Man irgi patiko, plaukai svelni ir be balzamo ir tikrai paaugo greiciau. Kvapas vyrisko sampuno, bet nera parasyta ir vaistininke nesake, kad vyrams skirtas. Bet neberandu vaistinese:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beata_abc: 08 vasario 2008 - 16:05
QUOTE(beata_abc @ 2008 02 08, 17:02)
Man irgi patiko, plaukai svelni ir be balzamo ir tikrai paaugo greiciau. Kvapas vyrisko sampuno, bet nera parasyta ir vaistininke nesake, kad vyrams skirtas. Bet neberandu vaistinese:(


as irgi girdejau geru atsilepimu apieji thumbup.gif reiketu ir man isbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2008 02 08, 16:02)
Man irgi patiko, plaukai svelni ir be balzamo ir tikrai paaugo greiciau. Kvapas vyrisko sampuno, bet nera parasyta ir vaistininke nesake, kad vyrams skirtas. Bet neberandu vaistinese:(

Yra jo pilna smile.gif Aš pirkau Kaune, pramonės Maximos vaistinėje smile.gif yra ir šampūnas ir balzamas, tai paėmiau abu biggrin.gif
Atsakyti
Plauku augima skatina ir masazai,nes suaktyveja kraujotaka,jeigu sudejus viska kartu:masazus,ivairias priemones,vitaminus ir svarbiausiai kantrybe-plaukai augs geriau,bet nereikia tiketis kad per puse metu uzaugs 20cm,nes per menesi plaukai paauga tik 1-1.5cm.todel tas rezultatas ne taip greit matosi.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 02 19, 16:12)
Plauku augima skatina ir masazai,nes suaktyveja kraujotaka,jeigu sudejus viska kartu:masazus,ivairias priemones,vitaminus ir svarbiausiai kantrybe-plaukai augs geriau,bet nereikia tiketis kad per puse metu uzaugs 20cm,nes per menesi plaukai paauga tik 1-1.5cm.todel tas rezultatas ne taip greit matosi.



O kaip masazuoti taisyklingai? Pati namie galiu tai atlikti? g.gif
Atsakyti