Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

as siandien pirkau plauku saknis gaivinanti ir stiprinanti rozmarinu vandeni.. raso kad skatina sveiku plauku augima biggrin.gif ziuresim ar tapsiu ilgakase biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 04, 17:31)
as siandien pirkau plauku saknis gaivinanti ir stiprinanti rozmarinu vandeni.. raso kad skatina sveiku plauku augima  biggrin.gif  ziuresim ar tapsiu ilgakase  biggrin.gif



o kur pirkai ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 02 04, 18:32)
o kur pirkai ir kiek kainavo?

pirkau Auslavio vaistinej Tilto g., kainavo 27.80 lt/100 ml.. dar ir sampuna (25.78 lt/100 ml) nusipirkau irgi su rozmarinu.. abu yra naturalus (Weleda firma)
Atsakyti
Palomina, manau ir as toki vandeni pirksiu bigsmile.gif
Atsakyti
is tikruju sakoma kad rozmarinai skatina plauku augima.galima i naudojama sampuna ilasinti kelis lasus rozmarinu eterinio aliejaus arba daryti toki antpila:sauja dziovintu rozmarinu uzpilti vandeniu ir pavirti kol puse skyscio isgaruos.atvesusiu skalauti plaukus.skatina plauku augima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 02 05, 10:46)
Palomina, manau ir as toki vandeni pirksiu  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(dovila @ 2008 02 05, 12:50)
is tikruju sakoma kad rozmarinai skatina plauku augima.galima i naudojama sampuna ilasinti kelis lasus rozmarinu eterinio aliejaus arba daryti toki antpila:sauja dziovintu rozmarinu uzpilti vandeniu ir pavirti kol puse skyscio isgaruos.atvesusiu skalauti plaukus.skatina plauku augima  biggrin.gif

fantastika thumbup.gif jei is tikruju pastebesiu kad veikia, tai jauciu naudosiu nuolat as tuos rozmarinus biggrin.gif
seip dar as toki atradima pastebejau lotuliukas.gif niekada netikejau as tai menuliais ir plauku kirpimais per jauna menuli.. o gi ziuriu kad visdelto suveike (o gal cia tiesiog tik sutpimas koks nors) biggrin.gif kai kirpausi plaukus taip sutapo kad jaunas menulis buvo, ir ziuriu kad plaukai kazkaip greit labai augt pradejo g.gif nematavau kiek man ten tiklsiai paaugo, bet koks centimetras (o gal kokiu milimetru ir daugiau) uzaugo per tris savaites biggrin.gif pradejo matytis skirtumas nes plaukus dazau tamsesne spalva, o mano naturalus sviesesni yra.. ankciau 1,5 menesi ramiai galedavau but, nes nesimatydavo kad kazkiek butu paauge plaukai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2008 02 02, 18:10)
susiplakdavau kiausini, isipildavau aliejuko(ricinu, migdolu...) ir glicerino truputuka (cia galvos odai). terlindavausi su sita slykstyne kas savaite mazdaug taip... turiu dabar tokius plaukus kokiu dar gyvenime neturejau, blizga ir jau pakankamai ilgi, beveik iki liemens, o anksciau vos pecius denge rolleyes.gif


Kur perki gliceriną?
Atsakyti
Na, merginos, sudominote ir mane su tuo Dzintars aliejuku, reikes isbandyti ir man. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2008 02 04, 11:23)
Man tai jis kuo puikiausiai išsiplauną, užtenka vieno karto su šampūnu  unsure.gif

Man issiplauna irgi puikiai,tik paskui plaukai greiciau susiriebaluoja ax.gif
Nes ten ieina ir aliejus o jis riebaluoja plaukus,bet nesvarbu,svarbu,kad plaukams padeda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 05 vasario 2008 - 13:57
Nusipirkau ir jau karteli buvau itepusi ir as i plaukucius Dzintars aliejuka smile.gif Dar pasiemiau ir Dzintars sampuna ir balzama-kondicionieriu, nes kai naudoji vienos firmos, manau didesnis efektas bus smile.gif Tikiuosi pasiteisins biggrin.gif

Plaukai issiplove labai gerai! thumbup.gif O ir po vieno plovimo plaukai tapo kazkokie kitokie, na,nepradejo per nakti augti ir netapo nerealus, bet jie patys tapo svelnesni ir tokie minkstesni nei lyginant iki tol visus naudotas plauku priemones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 02 05, 13:19)
Kur perki gliceriną?



iki parduotuvej prie namu smile.gif buna jo daugkur prie kosmetikos prekiu, prie kremu dazniausiai, geltonas plastmasinis buteliukas ar gal su geltona etikete...
na nezinau ar nuo tos koses taip plaukai sustiprejo, nes ir vitaminus pradejau gert plaukam tuo paciu, bet manau ir tokios kaukes naudojimas ir vitaminai geras derinys norint ilgu plaukuciu... mirksiukas.gif
Atsakyti
as naudoju Dzintars balzama ta kuris labai smirda cesnakais ir svogunais lotuliukas.gif man kazkaip labiau jis patinka nei aliejukas, nors kvapas ir nera malonus tongue.gif cia turbut isitikinimas toks, nes as isitikinus kad cesnakas ir svogunas lb gerai plaukams o balzame kaip tik ju ekstraktu ir yra daugiausia.tai jau geriau smirdanciu balzamu trinti plaukus nei paciu svogunu lotuliukas.gif nzn gal jau cia buvo kalbeta apie silicio balzama.... tai va nusipirkau silicio balzama(original siliceum balsam)ji reikia skiesti su vandeniu ar sultimis ir gerti.nesenei tik pradejau gert tai poveikio dar nzn.ji puse metu reikia vartoti.sakoma kad lb padeda ploniems plaukams.ji geriant plaukai blizga ir maziau sakojasi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovila: 06 vasario 2008 - 10:05