Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 02 01, 13:36)
aš nusipirkau vakar tą Dzintars aliejuką ,išsitepiau  visai vėlai ,nes vaizdas tai ne koks plaukų su juo  ax.gif  ,negailėjau to aliejaus  tongue.gif
Tikrai galiu pagirti ,kad šian ryte lengvai išsiplovė ,plaukai švelnūs,nesulipę ,puiku wub.gif Dabar lauksiu rezultataų ,kad augt kaip šuniukui pradėtų  hihihi.gif
Dar buvo labai panašus buteliukas ,tik vadinosi balzamas ,gal kuri bandėt?


Pirksiu ir as ta aliejuka, ziuresiu kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
jap ir man jau reikia to aliejaus biggrin.gif
nors siaip betkoks aliejus net ir pats paprasciausias kur blynam kept padeda ir plaukam... dabar siaip pas mane naujausias bairis plaukam tai silto alyvuogiu aliejaus masazas... sita perskaiciau kazkuriam grozio salono puslapyje tai nusibezdzionavau smile.gif kiek bus naudos bus matyt veliau... ax.gif
o is patirties kas tikrai padejo neblogai atgaivint plonus, issisakojusius, nutriususius plaukus tai kauke, ja darydavausi taip : susiplakdavau kiausini, isipildavau aliejuko(ricinu, migdolu...) ir glicerino truputuka (cia galvos odai). terlindavausi su sita slykstyne kas savaite mazdaug taip... turiu dabar tokius plaukus kokiu dar gyvenime neturejau, blizga ir jau pakankamai ilgi, beveik iki liemens, o anksciau vos pecius denge rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2008 02 02, 17:10)
jap ir man jau reikia to aliejaus  biggrin.gif
nors siaip betkoks aliejus net ir pats paprasciausias kur blynam kept padeda ir plaukam...  dabar siaip pas mane naujausias bairis plaukam tai silto alyvuogiu aliejaus masazas... sita perskaiciau kazkuriam grozio salono puslapyje tai nusibezdzionavau smile.gif  kiek bus naudos bus matyt veliau... ax.gif
o is patirties kas tikrai padejo neblogai atgaivint plonus, issisakojusius, nutriususius plaukus tai kauke, ja darydavausi taip : susiplakdavau kiausini, isipildavau aliejuko(ricinu, migdolu...) ir glicerino truputuka (cia galvos odai). terlindavausi su sita slykstyne kas savaite mazdaug taip... turiu dabar tokius plaukus kokiu dar gyvenime neturejau, blizga ir jau pakankamai ilgi, beveik iki liemens, o anksciau vos pecius denge rolleyes.gif


jei ne paslaptis, per kiek laiko tokie plaukai uzaugo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 02 01, 23:48)
Pirksiu ir as ta aliejuka, ziuresiu kas gausis  biggrin.gif

Žinok ,man tai buvo negaila pirkt tokį pigų aliejuką hihihi.gif Juk jeigu ir netiks ,išmesiu ar kokiem nagam sunaudosiu , kai paskaičiau ,kad daug kam jis patinka ,nutariau išbandyt savo kailiu bigsmile.gif Bent jau po pirmojo karto tikrai nenusivyliau thumbup.gif
Dabar dar labai prireikė PAUL MITCEL serumo rolleyes.gif [tik tas jau brangesnis doh.gif ]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 02 vasario 2008 - 22:21
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 02 02, 22:20)
Žinok ,man tai buvo negaila  pirkt tokį pigų aliejuką  hihihi.gif Juk jeigu ir netiks ,išmesiu ar kokiem nagam sunaudosiu , kai paskaičiau ,kad daug kam jis patinka ,nutariau išbandyt savo kailiu bigsmile.gif Bent jau po pirmojo karto tikrai nenusivyliau  thumbup.gif
Dabar dar labai prireikė PAUL MITCEL serumo  rolleyes.gif [tik tas jau brangesnis doh.gif ]


O ka tas serumas gero daro? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal per pusmeti mazdaug, gal toks laikotarpis nera labai daug kaip kam tie plaukai auga, bet man jie niekada neaugdavo ilgi o tik nutrupedavo su issisakojusiais galais...
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2008 02 02, 16:10)
jap ir man jau reikia to aliejaus  biggrin.gif
nors siaip betkoks aliejus net ir pats paprasciausias kur blynam kept padeda ir plaukam...  dabar siaip pas mane naujausias bairis plaukam tai silto alyvuogiu aliejaus masazas... sita perskaiciau kazkuriam grozio salono puslapyje tai nusibezdzionavau smile.gif  kiek bus naudos bus matyt veliau... ax.gif
o is patirties kas tikrai padejo neblogai atgaivint plonus, issisakojusius, nutriususius plaukus tai kauke, ja darydavausi taip : susiplakdavau kiausini, isipildavau aliejuko(ricinu, migdolu...) ir glicerino truputuka (cia galvos odai). terlindavausi su sita slykstyne kas savaite mazdaug taip... turiu dabar tokius plaukus kokiu dar gyvenime neturejau, blizga ir jau pakankamai ilgi, beveik iki liemens, o anksciau vos pecius denge rolleyes.gif



Cia del tos kosytes ant galvos toks plauku augimas? g.gif Noriu ir as ilgu ir sveiku plaukuciu, nes man tai tik vos ilgesni nei peciai paauga ir pradeda galai triusti, tai net baisu verysad.gif
Atsakyti
gal kuri bandete sampuna ALPECIN (parduodamas tik vaistinese) su kofeinu, skatinantis plauku augima? siaip jis vyrams skirtas, pagal jo kvapa sprendziu blush2.gif mano drauge ji naudojo, tai labai greitai atsiaugino plaukus,sako, kad butent nuo sio sampuno g.gif
Atsakyti
Aliejukai gerai supper,dzintars kaip ir rasiau labai geras man,bet plaukus riebaluoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2008 02 04, 10:20)
Aliejukai gerai supper,dzintars kaip ir rasiau labai geras man,bet plaukus riebaluoja doh.gif

Man tai jis kuo puikiausiai išsiplauną, užtenka vieno karto su šampūnu unsure.gif
Atsakyti
siandien per kelias vietas ieskojau dzintars ir neradau sad.gif idomu IKI buna ju ar ne?
Atsakyti
nusipirkau kazkoki 7 zoleliu purskala skatinanti plauku augima.ziuresim kas gausis smile.gif
Atsakyti