Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Baltija @ 2008 05 21, 17:47)
aš apsivynioju  šiukšlių maišą biggrin.gif ir kepurę užsidedu  ax.gif  rankšluosčio gaila  schmoll.gif

tai va del to ir klausiu kad ir man gaila ranksluoscio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 05 21, 16:54)
tai va del to ir klausiu kad ir man gaila ranksluoscio lotuliukas.gif



as irgi uzsivyniojau maisiuka ir kepure uzsidedu, nes man atrodo susigerti gali i kepure tas balzamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 05 21, 17:54)
tai va del to ir klausiu kad ir man gaila ranksluoscio lotuliukas.gif


O aš turiu "etatinį" rankšluostį - spes. dėl kaukių ir "dzintars" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 21, 18:13)
O aš turiu "etatinį" rankšluostį - spes. dėl kaukių ir "dzintars" lotuliukas.gif

Pas mane "etatinis" yra tik pagalvei apklot, jei nakciai plaukus aliejum istepu. O siaip tai dedu maiseli ir tada ranksluosti ant virsaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 21, 18:34)
Pas mane "etatinis" yra tik pagalvei apklot, jei nakciai plaukus aliejum istepu. O siaip tai dedu maiseli ir tada ranksluosti ant virsaus  biggrin.gif



kokiu aliejum cia tepat kad per nakti net galima laikyt ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 05 21, 18:43)
kokiu aliejum cia tepat kad per nakti net galima laikyt ?  g.gif

tai kokį alyvuogių ar kokosų ax.gif dar plaukam labai gerai chna, galima irgi per naktį laikyt ax.gif

Aš esu laikiusi aliejų kažkokį per naktį, bet aš irgi su maišu ir kepure, bet daugiau neištvėriau, nes man taip šlyyyyyyyykštu miegot su kažkuom išteptais plaukais ir su maišu, siaubas schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Cia kazkuri mamyte minejo, kad dzintars aliejus riebalina plaukus, man tai kaip tik jis pasausina, nes jame yra alkoholio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 05 21, 18:18)
i aliejų kažkokį per naktį, bet aš irgi su maišu ir kepure, bet daugiau neištvėriau, nes man taip šlyyyyyyyykštu miegot su kažkuom išteptais plaukais ir su maišu, siaubas schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


man irgi labai nepatiko, ne del slykstumo, o todel, kad blogai issimiegojau lotuliukas.gif tas maiselis traska, o dar ant galvos tas "slapumo" jausmas jauciasi doh.gif dejau tada chna ax.gif

QUOTE(claraave @ 2008 05 21, 20:04)
Cia kazkuri mamyte minejo, kad dzintars aliejus riebalina plaukus, man tai kaip tik jis pasausina, nes jame yra alkoholio  g.gif


man irgi sausina rolleyes.gif
Atsakyti
As pvz naudoju skatinanti augima sampuna is Loccitane ir kondicionieriu, dazau plaukus tik augaliniais dazais tai man kazkaip greitai ir auga, nieko tokio specialaus as nenaudoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluziukas: 22 gegužės 2008 - 06:52
QUOTE(egluziukas @ 2008 05 22, 07:52)
As pvz naudoju skatinanti augima sampuna is Loccitane ir kondicionieriu, dazau plaukus tik augaliniais dazais tai man kazkaip greitai ir auga, nieko tokio specialaus as nenaudoju 4u.gif

o!as tokio net nemaciau sampuno.o kiek kainuoja?kaip vadinasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 21, 23:14)
man irgi labai nepatiko, ne del slykstumo, o todel, kad blogai issimiegojau  lotuliukas.gif  tas maiselis traska, o dar ant galvos tas "slapumo" jausmas jauciasi  doh.gif dejau tada chna  ax.gif

vat man būtent dėl to ir šlyyykštu doh.gif ir dar bėgo pro maišelį ant kaklo fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 22 gegužės 2008 - 09:39
QUOTE(wikne @ 2008 05 21, 16:44)
as jy tepliojus po plovimo....va  thumbup.gif dalykelis....anksciau kupetom is wonios plaukus surinkdawau o dabar isvis beveik nebeslenka....tiesa dar vitaminus fitoval geriu....rezultatas akivaizdus thumbup.gif

Ačiū 4u.gif O kiek laiko reikia naudoti tą losjoną, gal kokius 3 mėn. g.gif ? Ar užtektų ir trumpiau?
Papildyta:
QUOTE(Baltija @ 2008 05 21, 19:18)
Aš esu laikiusi aliejų kažkokį per naktį, bet aš irgi su maišu ir kepure, bet daugiau neištvėriau, nes man taip šlyyyyyyyykštu miegot su kažkuom išteptais plaukais ir su maišu, siaubas schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

O aš aliejumi pasitepu tik plaukus maždaug nuo kaklo iki galiukų ir susipinu į kasytę arba susuku minkštai į kuodelį. Tada ir maišelio jokio nereikia. mirksiukas.gif
Atsakyti