Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(teigiama @ 2008 05 20, 00:41)
Nusipirkau "Gingseng" ir jau šiandien pradėjau eksperimentą. Tik dabar pasimečiau- reikia įtrinti į ką tik išplautus plaukus du kartus per savaitę ir nenuplauti, o aš galvą plaunu kas antrą dieną, tai taip išena, kad kažkurį laiką mano plaukai negaus jiems reikiamos dozės  g.gif?
  Žodžiu, laukiu rezultatų ir po to jums paskelbsiu  mirksiukas.gif


Aš įtrindavau į sausas šaknis prieš plovimą - turbūt ne taip dariau g.gif
Lauksim lauksim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 19, 15:45)
Gal kuri Mergaitė jau bandė "semi de lino" "black"?
"eurokose" apie 17 Lt - fluidas plaukams - mano plaukams labai tinka priemonės su linų sėmenimis - norėčiau ir tą pabandyti, bet noriu atsiliepimų ax.gif

Turėjau, neseniai baigiau, bet man nepatiko. Antrą kartą tikrai nepirkčiau, nes galiukai vis tiek labai skilinėjo, šiaušėsi, budavo šiurkštūs, pakirpti butų reikėję kas 2 sav., nors aš to nedariau. Mano plaukai linkę pustis, tai man netiko, per lengvas, gal kam nors ir labai geras ax.gif .

Dabar naudoju Kerastase, man super thumbup.gif , plaukai lieka slidūs, ne taip greitai pradeda skilinėti.
Atsakyti
Mergaites reikia patarimo 4u.gif . Vakar buvau Eurokos ir ziurinejau ampules plaukams. Ju ten bent 5 rusiu ir visos yra atstatomosios, gydomosios ir tt. Zodziu toks vaizdas, kad visi lietuviski vertimai vienodi, nors ampules skirtingos blink.gif . Pardaveja pakonsultuoti irgi nesugebejo, sako "pasiskaitykit, juk ten parasyta lietuviskai" unsure.gif . Zodziu aptarnavimas ir konsultavimas minus 10 balu mad.gif . Esu nusivylusi kokios nekulturingos pardavejos eurokos dirba.
Tai va, man reiktu kad skatintu plauko augima. Gal kuri bandet butent is eurokos. Ir galit parasyti ta uzrasa kokias naudojot notworthy.gif
Atsakyti
eurokos ten isvis nieko nezino tos pardavejos. Pamenu, kai pirma karta pirkau dazus plaukams. Paklausiau,a r uzteks 1 pakelio, nes pas mane ilgi plaukai, o man atsake, kad nezino, tikriausiai uzteks. Na bet dvi del visa ko paemiau paemiau, kaip tik uzteko:) Su viena nebuciau tikrai issivertus smile.gif
Atsakyti
aš irgi Eurokose žiūrėjau babuškos Agafijos aliejus plaukams, ant visų tas pats surašyta doh.gif o rusiškai nemoku doh.gif tai ėjau į Drogą, ten plačiau viskas surašyta ant buteliukų ax.gif

Vakar išbandžiau Dzintars balzamą thumbup.gif Laikiau apie 3 valandas, nieko blogo neatsitiko, kvapo jokio neliko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 20, 11:24)
Turėjau, neseniai baigiau, bet man nepatiko. Antrą kartą tikrai nepirkčiau, nes galiukai vis tiek labai skilinėjo, šiaušėsi, budavo šiurkštūs, pakirpti butų reikėję kas 2 sav., nors aš to nedariau. Mano plaukai linkę pustis, tai man netiko, per lengvas, gal kam nors ir labai geras  ax.gif .

Dabar naudoju Kerastase, man super  thumbup.gif , plaukai lieka slidūs, ne taip greitai pradeda skilinėti.


Dėkui dėkui - man irgi įtarimas kilo dėl jo kainos g.gif
Reikės ir man "kerastase" griebti, kai baigsiu savąjį galiukams drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 05 20, 12:52)
Mergaites reikia patarimo 4u.gif . Vakar buvau Eurokos ir ziurinejau ampules plaukams. Ju ten bent 5 rusiu ir visos yra atstatomosios, gydomosios ir tt. Zodziu toks vaizdas, kad visi lietuviski vertimai vienodi, nors ampules skirtingos  blink.gif . Pardaveja pakonsultuoti irgi nesugebejo, sako "pasiskaitykit, juk ten parasyta lietuviskai"  unsure.gif . Zodziu aptarnavimas ir konsultavimas minus 10 balu  mad.gif . Esu nusivylusi kokios nekulturingos pardavejos eurokos dirba.
Tai va, man reiktu kad skatintu plauko augima. Gal kuri bandet butent is eurokos. Ir galit parasyti ta uzrasa kokias naudojot  notworthy.gif


Man irgi reikia patarimo dėl tų kapsulių - kaina tik 2,5 Lt - šiandien mačiau prikrauta prie prekystalio "akropolio" "eurokose" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 05 20, 13:50)
aš irgi Eurokose žiūrėjau babuškos Agafijos aliejus plaukams, ant visų tas pats surašyta  doh.gif  o rusiškai nemoku  doh.gif  tai ėjau į Drogą, ten plačiau viskas surašyta ant buteliukų  ax.gif

Vakar išbandžiau Dzintars balzamą  thumbup.gif  Laikiau apie 3 valandas, nieko blogo neatsitiko, kvapo jokio neliko  ax.gif



Tai va Baltija, kad palangoj nera Drogo doh.gif , o i Klaipeda kazkaip vien del to vaziuot nesinori. O kai bunu su vyru, tai tada galiu pamirsti visas kosmetikos parduotuves verysad.gif . Nes mudu ir taip barames, nes vonioj per mano "pricindalus" jau tuoj nebus imanoma praeiti ko nors nenumetus lotuliukas.gif . Zodziu, reikia susigalvoti priezasti del kurios reiktu vaziuot i Klaipeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 05 20, 12:50)
Vakar išbandžiau Dzintars balzamą  thumbup.gif  Laikiau apie 3 valandas, nieko blogo neatsitiko, kvapo jokio neliko  ax.gif

as tai pastebejau, kad popirmu kartu kvapo neliko man, bet dabar kai jau vienta butelka baigiu sunaudoti, tai dar slapias plaukas "kotleitais" tokiais nesa, kaip is valgyklos kad katik buciau isejus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 05 20, 11:52)
Mergaites reikia patarimo :4u:Ju ten bent 5 rusiu ir visos yra atstatomosios, gydomosios ir tt. Zodziu toks vaizdas, kad



jei jus kalbate apie kapsules isdeliotas ant prekystalio visas isbansdziau smile.gif naudojau tik del vaizdo, nes patikdavo, kaip atrode plaukai po ju smile.gif budavo tokie tvirti, slidus...bet nemanau, kad labai jau gyde, nors naudojau gan ilgai...siaip patiko su placenta, tada pirkdavau tokias didesnes kur po10ml ir per du kartus sunaudodavau..
bet galu gale supratau , kad geriau aliejukai plaukams, nei tos kapsules, todel naudoju "zolotoj solk" aliejuka vienas yra kuris skatina augima, kitas stiprina saknis..90ml 12lt
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 05 20, 18:01)
jei jus kalbate apie kapsules isdeliotas ant prekystalio visas isbansdziau smile.gif naudojau tik del vaizdo, nes patikdavo, kaip atrode plaukai po ju smile.gif budavo tokie tvirti, slidus...bet nemanau, kad labai jau gyde, nors naudojau gan ilgai...siaip patiko su placenta, tada pirkdavau tokias didesnes kur po10ml ir per du kartus sunaudodavau..
bet galu gale supratau , kad geriau aliejukai plaukams, nei tos kapsules, todel naudoju "zolotoj solk" aliejuka vienas yra kuris skatina augima, kitas stiprina saknis..90ml 12lt


Aš turiu "zalotoj šolk" augimą skatinantį aliejuką, bet ten dėžutėje 3 pakeliai - kas 10 dienų vienas, tai man kažkaip ilgas laiko tarpas atrodo - ar bandei? g.gif
Mačiau ir Tavo minimą aliejuką - jis tūbelėje? Kiek laiko naudoji? bigsmile.gif
Labai patiko iš "zalotoj šolk" plaukų augimą skatinanti kaukė - thumbup.gif plaukai - slidučiai wub.gif

O su placenta kapsulės sudomino... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 20, 16:31)
as tai pastebejau, kad popirmu kartu kvapo neliko man, bet dabar kai jau vienta butelka baigiu sunaudoti, tai dar slapias plaukas "kotleitais" tokiais nesa, kaip is valgyklos kad katik buciau isejus  lotuliukas.gif




as pabandziau pirma karta vakar, tai man kai sukuoju jaucias toks kvapukas doh.gif
o gali buti kad man po pirmo karto nustojo slinkti plaukai? nes kai issiplaudavau budavo pilna plauku dusine, ir sepetys pilnas plauku, o db atrodo sepetys tuscias... g.gif kazkaip nesitiki kad po vieno karto taip stebuklingai padejo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskinis_kokteilis: 20 gegužės 2008 - 19:21
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 05 20, 21:20)
as pabandziau pirma karta vakar, tai man kai sukuoju jaucias toks kvapukas  doh.gif
o gali buti kad man po pirmo karto nustojo slinkti plaukai? nes kai issiplaudavau budavo pilna plauku dusine, ir sepetys pilnas plauku, o db atrodo sepetys tuscias...  g.gif  kazkaip nesitiki kad po vieno karto taip stebuklingai padejo  4u.gif


Šiaip tai nelabai - reikia bent poros savaičių manau - štai ką reiškia įsitikinimas stebuklinga "dzintars" galia lotuliukas.gif

Kiek laiko laikei? bigsmile.gif
Atsakyti