Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

na problema dar ta, kad jie garbanojasi, vadinasi iš prigimties yra sausi, ir galiukai linkę lužinėti ir šakotis, aš naudoju avon plaukų galiukams ir labai patinka, vos tik nustoju, iškart plaukai nuskursta, bet užknisa vis sakinėtis iš to avono, reiks ką nors išbandyti naujo smile.gif
Atsakyti
mano plaukams niekas nepadeda...naudok ka tik nori bet kaip laikos ilgis iki pečių taip ir laikos..ilgesni neauga verysad.gif
Atsakyti
Nu perskaiciau visa sita foruma, jau net ir kaklas paskaudo. Noriu ilgu plauku, nors gamta man ju neduoda. Bet sakau vistiek as ja pergudrausiu kaip nors lotuliukas.gif . Tai va pasidalinsiu savo patirtimi.
Po nestumo man labai slinko plaukai, tai as is savo kirpejos uzsisakiau KADUS sampuna. Pradzioj maniau, kad bus tik akiu dumimas ir tiek. Bet ji naudoju jau kokius 5 men ir mano plaukai paaugo apie 10 cm. Prisipazinsiu, kad ju nedaziau per tuos 5 men. Geriau vitaminus "Perfectil" 2 pakuotes. Taip pat naudoju ivairius balzamus sausiems plaukams ir aliejuka plauku galiukams.
Bet va sakiau reikes butinai Dzintars isbandyti ir majonezo kaukes pasidaryt. Nes kartais megstu plaukucius "istiesinti" o tai irgi kenkia paciam plaukui. Tai va, tokia mano patirtis.
Sekmes visoms ilgakasems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte001 @ 2008 05 19, 14:09)
mano plaukams niekas nepadeda...naudok ka tik nori bet kaip laikos ilgis iki pečių taip ir laikos..ilgesni neauga  verysad.gif



man pradėjo plaukai augti, kai išmečiau iš galvos įsitikinimą, kad mėsą valgyti blogai. Tuo pačiu ir mažakraujystės atsikračiau. Nors iki tol gerdavau visokius brangiausius vitaminus ir pan. Kol nesureguliavau mitybos, tol plaukai neaugo. Gal ir tau panašiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(asorty @ 2008 05 19, 07:25)
Norejau paklausti merginu, kurios naudojate Dzintars , kiek daznai per savaite reikia itrinti galva aliejuku? As galva plaunu kas antra diena, o jei pries plovima itrinsiu, ar ne per daznai?
aciu uz pasisakymus


as tai balzama su aliejum naudoju pakaitomis (kazkaip gaunasi, kad balzama dazniau biggrin.gif ) tai kas antra, o kartais net kasdien iseina. kai zinau, kad ryte plausiu galva, tai vakare istrinu arba aliejaus arba balzamo.
QUOTE(tojama @ 2008 05 19, 09:33)
Pabandyk plaukų galiukams serumą. Nusipirkau Eurokose kažkokį už 8 Lt tepamą su juodojo ridiko berods sultimis, lenkų gamybos. Kvapas neblogas, o apie rezultatus dar ankstoką kalbėti, nors blogiau nepasidarė. Aš irgi auginuos, jau ilgis žemiau menčių, bet plaukai dažyti, vadinasi pažeisti, tad irgi galai linkę šakotis  doh.gif

ee turiu ir as sita biggrin.gif nepatinka man, kad nuo jo galva greit susiriebaluoja, reikia grynai tik pacius plauku galiukus tepti, be to, ten yra silikono blush2.gif tik va plaukai po jo buna svelnus ir man kvapas patinka. sunaudojau jau apie puse tos tubeles, gal net daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 19 gegužės 2008 - 13:22
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 05 19, 14:13)
Nu perskaiciau visa sita foruma, jau net ir kaklas paskaudo. Noriu ilgu plauku, nors gamta man ju neduoda. Bet sakau vistiek as ja pergudrausiu kaip nors  lotuliukas.gif . Tai va pasidalinsiu savo patirtimi.
Po nestumo man labai slinko plaukai, tai as is savo kirpejos uzsisakiau KADUS sampuna. Pradzioj maniau, kad bus tik akiu dumimas ir tiek. Bet ji naudoju jau kokius 5 men ir mano plaukai paaugo apie 10 cm. Prisipazinsiu, kad ju nedaziau per tuos 5 men. Geriau vitaminus "Perfectil" 2 pakuotes. Taip pat naudoju ivairius balzamus sausiems plaukams ir aliejuka plauku galiukams.
Bet va sakiau reikes butinai Dzintars isbandyti ir majonezo kaukes pasidaryt. Nes kartais megstu plaukucius "istiesinti" o tai irgi kenkia paciam plaukui. Tai va, tokia mano patirtis.
Sekmes visoms ilgakasems  thumbup.gif


Manau, ir man per 5 mėn. plaukai paaugtų 10 cm, jei galiukų nekirpčiau, nes ir taip auga vidutiniškai 2 cm per mėnesį - taip kad Tavo rezultatai labai normalūs thumb_yello.gif
Dabar aš visų pirma gelbėju galiukus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(teigiama @ 2008 05 19, 00:13)
Aš irgi ten buvau mirksiukas.gif , man sakė, kad reikia po dvi į savaitę ir minimaliai du mėnesius naudoti. Kažkaip suabejojau, nes labai jau primygtinai siūlė  unsure.gif. Bet jei sakai šaknys sutvirtėjo, tai gal reikia ir man pabandyti. Pas mane per du mėnesius apie centimetrą paauga  blink.gif  verysad.gif


Tai pabandyki - blogiau tikrai nebus, bet dar tepki ir "dzintars" "balzams" , gali dar "eurokose" rusiškų kaukių, skatinančių augimą pasidairyti - pamatysi, kaip patiks plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti

ee turiu ir as sita biggrin.gif nepatinka man, kad nuo jo galva greit susiriebaluoja, reikia grynai tik pacius plauku galiukus tepti, be to, ten yra silikono blush2.gif tik va plaukai po jo buna svelnus ir man kvapas patinka. sunaudojau jau apie puse tos tubeles, gal net daugiau.
[/quote]

Na aš tai tik galiukus lengvai įgniaužau su tuo serumu ir tiek, tad plaukų riebalavimuisi įtakos kaip ir nedaro. O silikonas - tai čia blogis? Kažkur mačiau mamytės diskutavo apie tą silikoną, bet kuom jis blogas taip ir nesupratau. Kitos į papukus prisideda ir laimingai gyvena, o čia taigi tik ant plaukų galiukų pateplioti ax.gif
Atsakyti
[quote=tojama,2008 05 19, 14:37]
ee turiu ir as sita biggrin.gif nepatinka man, kad nuo jo galva greit susiriebaluoja, reikia grynai tik pacius plauku galiukus tepti, be to, ten yra silikono blush2.gif tik va plaukai po jo buna svelnus ir man kvapas patinka. sunaudojau jau apie puse tos tubeles, gal net daugiau.
[/quote]

Na aš tai tik galiukus lengvai įgniaužau su tuo serumu ir tiek, tad plaukų riebalavimuisi įtakos kaip ir nedaro. O silikonas - tai čia blogis? Kažkur mačiau mamytės diskutavo apie tą silikoną, bet kuom jis blogas taip ir nesupratau. Kitos į papukus prisideda ir laimingai gyvena, o čia taigi tik ant plaukų galiukų pateplioti ax.gif
[/quote]
silikonas tik sulipina galiukas o ju negydo smile.gif tuo ir blogas...
o galit nupasakot kaip tas serumo buteliukas atrodo? g.gif
Atsakyti
Gal kuri Mergaitė jau bandė "semi de lino" "black"?
"eurokose" apie 17 Lt - fluidas plaukams - mano plaukams labai tinka priemonės su linų sėmenimis - norėčiau ir tą pabandyti, bet noriu atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 11, 11:39)
Jei turi tuos vitaminus, gal galėtum parašyti jų sudėtį. Bučiau dėkinga  4u.gif


Tas vaistas vokiskas, ir instrukcija vokiska. kaip gerti dar sugebejau is bendro issilavinimo suprasti.
Paziuresiu ar ta pati sudetis.
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 05 19, 13:37)
O silikonas - tai čia blogis? Kažkur mačiau mamytės diskutavo apie tą silikoną, bet kuom jis blogas taip ir nesupratau. Kitos į papukus prisideda ir laimingai gyvena, o čia taigi tik ant plaukų galiukų pateplioti  ax.gif


ai cia isitikinimas toks man atrodo, tipo plauka dusina tas silikonas. bet kaip jis gali buti dusinamas, kad negyvas yra g.gif kaip jau minejo jis visai plauko negydo, kai naudoji priemones su silikonu tai plaukai atrodo sveiki ir grazus, o is tikruju buna padengti silikonu ir nuo to tokie pasidaro. su paprastu sampunu paplovus iskart atrodo, kad jis prastas, nors is tikro jis nuplauna nuo plauko silikona.

user posted image

va toks va. man kirpeja buvo sakiusi kazkada, kad su juodojo ridiko sultimis labai sveika galva itrinti, tai kai pamaciau, kad cia su tuo yra tai ir nusipirkau...
Atsakyti
Nusipirkau "Gingseng" ir jau šiandien pradėjau eksperimentą. Tik dabar pasimečiau- reikia įtrinti į ką tik išplautus plaukus du kartus per savaitę ir nenuplauti, o aš galvą plaunu kas antrą dieną, tai taip išena, kad kažkurį laiką mano plaukai negaus jiems reikiamos dozės g.gif?
Žodžiu, laukiu rezultatų ir po to jums paskelbsiu mirksiukas.gif
Atsakyti